×

Burgu..."Zeri Yt"...:P

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7819

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#25 ne: 01-10-2009, 16:39:42
Moj kam hallin e tyre une, se neper shume duar po kalojne LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#26 ne: 01-10-2009, 16:44:39
Burgu ne fund te fundit per burra eshte...LOL LOL :P

 • Postime: 12234
Lefter
#27 ne: 01-10-2009, 17:56:41
Po ta dija me heret qe ju do  drejtoni burgun qysh nga lindja i kisha bere vendin vetes aty...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#28 ne: 01-10-2009, 17:59:48
ahahahah I pandehur mos bej llafe se te futa ne izolim LOL LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 01-10-2009, 18:00:53
hahahha...Me izolon vetem ti apo te 3-jat bashke.... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#30 ne: 01-10-2009, 18:02:59
Te dergon gardiania se ate e kemi per tortura LOL :P

 • Postime: 12234
Lefter
#31 ne: 01-10-2009, 18:04:40
Po hajdeni edhe ju sadokudo e keni sadizmin ne gjak...LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#32 ne: 01-10-2009, 20:24:28
E ti qe je mazohist te shkon per qejfi :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#33 ne: 01-10-2009, 22:51:34
Por jo nga drejtoresha :D...Per cka jam une aty? Mos deshe me ma marre kafshaten e gojes? LOL
kush ka goje per Kafshata buke bujrum nga qelia ime. :P

 • Postime: 12234
Lefter
#34 ne: 01-10-2009, 22:56:42
Tipi hajde se dojne te  hyjme tgjithe me nje qeli...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#35 ne: 03-10-2009, 17:07:35
ahahah... :D

Amnistia...Amnistia aaa....per te denuarit per thyrje zemre...LOL  :P

 • Postime: 12234
Lefter
#36 ne: 03-10-2009, 18:04:39
Ncuk sdua te dal se me pelqen ketu mbrenda mire eshte... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#37 ne: 03-10-2009, 18:16:36
ahahah epo mire po do te ta nderroj qeline,jo me me pamje nga zyra ime....ooooo ky...LOL :P

 • Postime: 12234
Lefter
#38 ne: 03-10-2009, 18:18:11
Ajo eshte  e vetmja arsye qe rri ne burg sepse te kam perballe..LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#39 ne: 03-10-2009, 18:25:49
epo mire dil tani...ca pret... :P LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#40 ne: 03-10-2009, 18:28:54
Po pres te vijsh tek qelia se kam pune aty me ty...Do e rinovojme pak.....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#41 ne: 03-10-2009, 18:34:32
I pandehur....te rinovuar e kemi burgun ska nevoje.. :D

 • Postime: 12234
Lefter
#42 ne: 03-10-2009, 18:45:42
Dua  te rregulloj per qejfi hajde se  me nevojitesh...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#43 ne: 03-10-2009, 18:47:24
Dil bej pushimin e pasdites me mire... :D

se nje izolim i torturueshem te pret LOL   :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#44 ne: 08-10-2009, 04:59:04
Burgaxhinjte ankohen nga sapunat. Kerkojne te nderrohen sapunat me kallep dhe te sjellin "liquid" sapuna me qe osht perhap gaylliku me t'madhe.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#45 ne: 08-10-2009, 11:02:42
Burgaxhinjte ankohen nga sapunat. Kerkojne te nderrohen sapunat me kallep dhe te sjellin "liquid" sapuna me qe osht perhap gaylliku me t'madhe.

LOL LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#46 ne: 08-10-2009, 13:28:42
ahahaha,, LOL

Une nuk bej dush se kam pune me gardijane sot,per thyerej te ca rregullave,, LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#47 ne: 08-10-2009, 13:32:26
Unë nuk lahem... më lajnë këto gardianet :D

Sigurisht, me raste ato përdorin mjete rrethanore, për shembull llapën :D LOL

Jetë e vështirë kjo e burgut...

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#48 ne: 08-10-2009, 13:35:00
duhet me fillu pune gardiane sipas llogjikes se Syrgjos :P LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#49 ne: 08-10-2009, 13:40:19
Ti je pjese e gardijaneve moj,, :D

keshtu qe zbulo metoda per trjatim te te burgosurve.. LOL
 

Si dhe pse lirohen nga burgu kapobandat e Shqiperise!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 29-01-2020, 11:28:23
nga M A X
E kundërta e një fjale burgu

Nisur nga VargRubrika Letra

Postimi i fundit 22-06-2009, 18:19:21
nga Varg
Jemeni, "burgu" i femrave

Nisur nga BerniRubrika Gruaja dhe Familja në Islam

Postimi i fundit 25-12-2013, 18:03:53
nga ciarli
A kurti.. Kolume nga Burgu

Nisur nga arbiasRubrika Levizja "Vetevendosje"

Postimi i fundit 27-04-2007, 09:47:12
nga arbias