×

Burgu..."Zeri Yt"...:P

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7825

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#50 ne: 08-10-2009, 13:44:20
jo jo sme shko ai rol mua.... per terror psikologjik edhe bej :D

LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#51 ne: 08-10-2009, 13:59:26
jo jo sme shko ai rol mua.... per terror psikologjik edhe bej :D

LOL

 LOL
 
Vendim unanim i te burgosurve,,"Duam shejtanen ne garde",, LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#52 ne: 08-10-2009, 15:00:49
Shoke Burgaxhinj   :D

Degjoni ketu Drejtoreshen,se nje dite nuk isha e lemsh e paskeni bere burgun... :P

Bekimo nuk ben pune sapuni apo si ke hallin? hajde na trego njehere pse te rrasen brenda  :D

Syrgjyno te paska dhene shume efekte anesore burgu me duket  LOL

PS:Mos harroni qe jeni ne burg dhe jo ne hotel me 5 yje... :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#53 ne: 08-10-2009, 15:13:54
O Beko, mirë e le atë kukuleshkën mo? Çarçafët si janë, kanë gjë çimka, apo...? :D

PS:Mos harroni qe jeni ne burg dhe jo ne hotel me 5 yje... :D

Ouuu, po pse s'thua ti, më paskan treguar portën e gabuar... Unë kujtoja se ishe përgjegjësja e katit ti! :D

Po mirë, jam që jam këtu... shërbim dhome a ka? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#54 ne: 08-10-2009, 15:18:47


Ouuu, po pse s'thua ti, më paskan treguar portën e gabuar... Unë kujtoja se ishe përgjegjësja e katit ti! :D

Po mirë, jam që jam këtu... shërbim dhome a ka? :D


Syrgjyno per çfare je denuar se me dukesh rende fare LOL :P

Sherbim dhome...eshte dhoma e izolimit vetem...aty ku ke plot 5 dite ti  :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#55 ne: 08-10-2009, 15:31:05
Syrgjyno per çfare je denuar se me dukesh rende fare LOL :P

Sherbim dhome...eshte dhoma e izolimit vetem...aty ku ke plot 5 dite ti  :P

Dhe unë që kujtoja se kishin ikur dritat dhe prisja me durim të madh... M'i hoqe shpresat fare o drejtoreshë, s'duhet të ma ulje moralin kështu...

Për çfarë jam dënuar? As e kam idenë fare! LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#56 ne: 08-10-2009, 15:35:42
Une Miss sjam per burgje me pelqejne me shume shkollat e riedukimit :D lool

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#57 ne: 08-10-2009, 15:39:12
Drejtoreshe,,cili eshte dienimi me i rende ketu,se kam plan me bo nje kundervajtje shume te rrezikshme,"sulm" kunder drejtoreshes se burgut,,?, :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#58 ne: 08-10-2009, 15:40:11
Une Miss sjam per burgje me pelqejne me shume shkollat e riedukimit :D lool

Hmmm, prandaj më dukesh fytyrë e parë ti... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#59 ne: 08-10-2009, 15:40:29
...Per ngritje morali dho punesojme ndonje psikologe Syrgjyno... :D


Ti me duket se je denuar per "Dhunim fizik dhe mendor ne kushte depresive" LOL  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#60 ne: 08-10-2009, 15:42:25
Hmmm, prandaj më dukesh fytyrë e parë ti... :D

haahaha e pra nje shkolle kemi bere bashke :) dhe meqe ra fjala ke te fala nga lagjia e riedukimit  ;) lool

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#61 ne: 08-10-2009, 15:42:50
Drejtoreshe,,cili eshte dienimi me i rende ketu,se kam plan me bo nje kundervajtje shume te rrezikshme,"sulm" kunder drejtoreshes se burgut,,?, :D

O Oqeano ty qe te kam mik pa merak o burre se flasim,por me ze te vogel mos te degjojne te tjeret. LOL :P

Bej ate arratisjen qe te tregova LOL :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#62 ne: 08-10-2009, 15:43:36
Une Miss sjam per burgje me pelqejne me shume shkollat e riedukimit :D lool

Do japesh doreheqjen ti? ^o) :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#63 ne: 08-10-2009, 15:46:01
Do japesh doreheqjen ti? ^o) :Dpo sme ben zemra moj ti torturoj jam paqesore si tip :D te thashe per terror psikologjik me merr jam shume dakort LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#64 ne: 08-10-2009, 15:46:24
O Oqeano ty qe te kam mik pa merak o burre se flasim,por me ze te vogel mos te degjojne te tjeret.

Bej ate arratisjen qe te tregova LOL :P

 LOL

OK te pres kur e mbaron orarin e punes jasht,per falenderim.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#65 ne: 08-10-2009, 15:49:34
po sme ben zemra moj ti torturoj jam paqesore si tip :D te thashe per terror psikologjik me merr jam shume dakort LOL

Prandaj i ke terbuar psikologjikisht se je paqesore LOL LOL  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#66 ne: 08-10-2009, 15:50:49
LOL

OK te pres kur e mbaron orarin e punes jasht,per falenderim.. :D

Ska gje o burre se vallai ai zarfi goxha i rende mu duk LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#67 ne: 08-10-2009, 16:00:23
Prandaj i ke terbuar psikologjikisht se je paqesore LOL LOL  :P

:D une sthashe gje ti e the :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#68 ne: 08-10-2009, 16:34:27
Ska gje o burre se vallai ai zarfi goxha i rende mu duk LOL LOL

A e ke lexu se edhe nje leter me nje kusht ka pasur brenda,, LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#69 ne: 08-10-2009, 16:38:29
A e ke lexu se edhe nje leter me nje kusht ka pasur brenda,,

Une vetem ato verdhushkat pashe... LOL LOL

Pastaj sikur kushtet i vendos une...  :P LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#70 ne: 08-10-2009, 20:04:56

Bekimo nuk ben pune sapuni apo si ke hallin? hajde na trego njehere pse te rrasen brenda  :DJo mi jo une po flisja ne emer te sindikates se burgaxhinjve. Une per vete e kam kollaj fare se vetem per Shengjergj lahem. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#71 ne: 08-10-2009, 20:06:54
O Beko, mirë e le atë kukuleshkën mo? Çarçafët si janë, kanë gjë çimka, apo...? :DKukuleshka eshte si kokerr. Mban trupin ne forme edhe pse ka pjellur plot 5 here.

Sa per carcafet,,, me duket se jam zgjebosur. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#72 ne: 08-10-2009, 21:33:37
Jo mi jo une po flisja ne emer te sindikates se burgaxhinjve. Une per vete e kam kollaj fare se vetem per Shengjergj lahem. :D

Te pakten a lahesh me "liquid" se si shume hallin po iu qan burgaxhinjve... :P LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#73 ne: 08-10-2009, 22:18:26
Ca duhet te beje robi per ta provuar kete burgun.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#74 ne: 08-10-2009, 22:24:38
Ca duhet te beje robi per ta provuar kete burgun.. :D

Vrasje,terrorizem,mashtrim,dhunim,keqtrajtim etj etj....te kush  kategori u pozicionove ti?? LOL :P
 

Si dhe pse lirohen nga burgu kapobandat e Shqiperise!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 29-01-2020, 11:28:23
nga M A X
E kundërta e një fjale burgu

Nisur nga VargRubrika Letra

Postimi i fundit 22-06-2009, 18:19:21
nga Varg
Jemeni, "burgu" i femrave

Nisur nga BerniRubrika Gruaja dhe Familja në Islam

Postimi i fundit 25-12-2013, 18:03:53
nga ciarli
A kurti.. Kolume nga Burgu

Nisur nga arbiasRubrika Levizja "Vetevendosje"

Postimi i fundit 27-04-2007, 09:47:12
nga arbias