×

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7456

Burgu..."Zeri Yt"...:P

· 370 · 7456

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#75 ne: 09-10-2009, 09:52:47
Vrasje,terrorizem,mashtrim,dhunim,keqtrajtim etj etj....te kush  kategori u pozicionove ti?? LOL :P
Krim te organizuar, me duket se i permbledh te gjitha qe i ceke.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#76 ne: 29-10-2009, 21:18:44
Uaaaaaa dhe Burg paskemi  :D
Na paskit bo nder te modh LOL Duhet duhet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#77 ne: 02-11-2009, 22:55:53
Heee Erlehta ce mire te solli ketej :D

Ke ke brenda? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#78 ne: 03-11-2009, 09:00:22

  I thrras forumistat ne nje tubim per te marre nje vendim te rendesishem lidhur me burgun :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#79 ne: 03-11-2009, 09:22:32
Gjithcka mund te diskutohet,,veq per mbylljen e burgut,mos ta ze kush ne goje,.  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#80 ne: 03-11-2009, 09:37:57

  Jemi ne prag te festave te nentorit.Eshte mire te marim vendim per falje per ndere te ketyre festave :P E per mbyllje, mazallah, sa te ka njerz te kqinje duhet te ket edhe burg :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#81 ne: 03-11-2009, 18:13:02
o bo bo qenka hapur dhe burgu ...pse nuk thoni ju c'do jave ne burg une per DUI :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#82 ne: 03-11-2009, 20:48:02
vetem te rri me drejtoreshen<Miss<> EDHE po me denuan me burgim e perjetshem sprish pune :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#83 ne: 03-11-2009, 21:22:07
Heee Erlehta ce mire te solli ketej :D

Ke ke brenda? :P

Burrin  :D

A mi jepni ca dite leje per festat  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#84 ne: 03-11-2009, 21:50:12

  Do te bisedoj me drejtoreshen e burgut qe ta lirojme per disa dit nga burgu, ose fundi i fundit te lejohet te futeni ne qeline e tije dhe te kaloni disa net te paharruara :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#85 ne: 13-12-2009, 20:33:14
Ku eshte ajo drejtoresha ketu se dua te bisedoj ne qeline time me te per ca kondita qe dua ... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#86 ne: 13-12-2009, 23:39:53
Urdhero te keqe...ti je ai qe je denuar per.... joooo nuk ka ankesa dhe tolerime per ju te pandehurit me kete kategori krimi... :P
Hajde rrasu brenda shpejt... LOL :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#87 ne: 14-12-2009, 00:38:00
per sa kohe do me mbanit brenda po bera ndonje krim, kam nevoje qe te mbyllem brenda sepse nuk dua qe ti shoh ca njerez me pengojn shum ata kshtu qe dua te jem larg syve te keqinj me mbani per kohe te gjate brenda
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#88 ne: 14-12-2009, 00:43:27
Qenke per psikiatri ti...  LOL :P ne burgun tone nuk e ofrojme kete sherbim... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#89 ne: 14-12-2009, 00:45:30
qe neser ne megjes dua te vras nje vajze, po e vrav cili do jet denimi nga ju
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#90 ne: 14-12-2009, 00:51:38
As kete pergjigje se ofrojme...duhet te kurohesh ne qendra rehabilitimi vlla  :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#91 ne: 14-12-2009, 00:55:03
sa u gezova kur pashe burgun e zerit mendova se gjeta shpetim ju me thoni te shkoj ne nje vend ku dhe vet mjeket jane te cmendur, po jo mi motra une dua te ike nga te cmendurit sepse gjithe kete kohe kam kujtuar qe jam pranje njeriut te mir, mirpo ajo me doli gabim sepse ishte e cmendur u cmend ne momentet me te mira te jetes sone, kshu qe  dua te mbyllem brenda e kam vendosur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#92 ne: 14-12-2009, 00:58:26
Meqe ke kaq deshire po te gjejme nje vend tek izolimi... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#93 ne: 14-12-2009, 01:00:07
po ben dhe ate e pranoje edhe edhe po erdhi ndonje vajze te me kerkoj i thoni qe kam vdekur me mir do te ishte ashto do ma beni edhe kete te mir o yll
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#94 ne: 14-12-2009, 01:05:51
Ci ke keto fjal mo cun????
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#95 ne: 14-12-2009, 01:09:49
te bejn te tjeret te ndjehesh keshtu, sikur te me thoje ti diqka apo dikush nga ketu nuk do te kishte aspak rendesi, mirpo kur te thot nje njeri te cilit ja ke kushtuar gjithe jeten per te ke hyr edhe ne zjarr, dhe ai te ta kthej shpinen ne dite te veshtira kjo qenka shum e rende besomeni qe qenka shum shum rende por qa ti besh realiteti eshte ky edhe pse i hidhur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#96 ne: 14-12-2009, 04:19:53
Hajde te qelia ime e qajme hallet o Camo, se jam me eksperienc nga keto pune una.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#97 ne: 14-12-2009, 11:05:25
ose nga qelia ime Cami ... eksperienca sme mungon por edhe idera per te dale nga kjo gjendje qe je kam shume  :P :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 14-12-2009, 11:09:39
te bejn te tjeret te ndjehesh keshtu, sikur te me thoje ti diqka apo dikush nga ketu nuk do te kishte aspak rendesi, mirpo kur te thot nje njeri te cilit ja ke kushtuar gjithe jeten per te ke hyr edhe ne zjarr, dhe ai te ta kthej shpinen ne dite te veshtira kjo qenka shum e rende besomeni qe qenka shum shum rende por qa ti besh realiteti eshte ky edhe pse i hidhur

kujto qe me te rendesishem se vetja jote nuk ke asnji ne keto momente keshtu qe mos e vri shume mendjen shif te te ecin mire gjonat e tjera
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#99 ne: 14-12-2009, 12:06:47
Cami merr nje trajnim nag mentengjeret e burgut se te kalon,  :D, hajt se krejt kan halle e derte,,
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super