×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 05-04-2019, 23:41:48 »

Funksionon akoma ky burgu?? Desha te futem brenda ca dite, per sport :PNe rregull? :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-04-2019, 23:22:58 »

Une ktu si peme shekullore

O te rrapi o ne mashkullore lol
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 05-04-2019, 17:12:50 »

Eh si duken bathet te tere kane ikur ne emigracion. LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 05-04-2019, 14:04:16 »

Ktu vetem none e babe skishim....asgje sna mungonte
Nostalgjin te shuajme nje cik, se vallaj ska per tu mbush burgu si me pare 🙄
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 05-04-2019, 13:28:27 »

Ktu vetem none e babe skishim....asgje sna mungonte
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2019, 18:01:03 »

Dhe Burg paskemi pas 😆
Postuar nga: Monique
« ne: 27-03-2019, 17:10:21 »

Une se kam shiju kte burgun..kshuqe skip
Next plss lol
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-03-2019, 17:00:03 »

Po nuk a Miss kryegardiania ketu as do tentoj ti afrohem ketij vendi. :D
ma gjeni ate se dua te negocioj per kushtet. :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-03-2019, 16:58:54 »

jane liruar te gjithe per shkak te reformes ne drejtesi.
Postuar nga: Bekimi
« ne: 27-03-2019, 16:51:12 »

Funksionon akoma ky burgu?? Desha te futem brenda ca dite, per sport :P