×

Qumeshtore Zeri Yt

· 59 · 4918

Qumeshtore Zeri Yt

· 59 · 4918

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
ne: 11-02-2007, 22:52:01
sapo kemi hap dyqanin dhe naduhet me te shpejte nje shitese me experience.

                 !!!!OFERTE!!!!
KUSH BLEN DY PAGURE QUMESHT, RECETA E BUREKUT ME GJIZE FALAS

JENI TE MIREPRITUR

« Editimi i fundit: 04-06-2019, 21:17:00 nga Dalber »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#1 ne: 12-02-2007, 00:53:16
Na sill nji byrek me mish dhe nji jogurt...ma shpejt...ec luji komet mos mu dridh si grua. :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 50
 • Gjinia: Femer
Mistrecia Tironse
#2 ne: 12-02-2007, 06:20:33
Dalber per shitse s'te ndihmoj dot por ate copen e byrekut me gjize mire bo me ma dergu....


Si komunist qe je ve sevap  :D e na i jep ndonje cop amonnnn
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#3 ne: 12-02-2007, 11:39:40
O Dalber nje tas me gjize mua LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#4 ne: 12-02-2007, 14:43:22
o Sorelina nji tas me qumesh per mua po se pate bezdi LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#5 ne: 12-02-2007, 14:55:39
Mos doje te thoje nje tas me mish.......:D

D'albere me bej mua tre kile gjiz e dua cik me kripe po deshe :D Se do ja coj erlehtes te me bej tav dheu :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#6 ne: 12-02-2007, 15:01:20
Po ku ka gjize pa kripe moj.  :D

Nejse se dija qe ketu ne forum paska pas rob te dhene kaq shume pas gjizes..... Jo per ndonje gje por ne shumicen e rasteve e cojme dem te shkreten LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#7 ne: 12-02-2007, 15:05:14
si nuk ka gjize pa kripe me .......ketu ne usa ashtu eshte pa kripe .......
Si paske provuar te gjitha llojet e gjizes ti :D


P.S Ku je ti edepsez....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#8 ne: 12-02-2007, 15:11:50
Une e mbaj veten per Baxho dhe si te tille nuk kam pasur ndonjehere gjize te pakripur :D.................. ..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#9 ne: 12-02-2007, 15:14:16
shikon pra :D

me lejoni te them sa here hap kete teme me del ai byreku para syve......me shko goja long vallaj ose hiqni foton ose ju lutem shkruani sa me shume qe te kalojme tek faqja 2    :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#10 ne: 12-02-2007, 15:27:34
Se di per ca foto e fjalen ti por po te them qe ketej nga bulmeti i forumit paska plas Shellira keq fare......... (?)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#11 ne: 12-02-2007, 18:11:08
erdhi gjizaaaaa :D :D

Lisa pa merak se nuk e kam gjize kadeje dmth me kripe, e kam te fresket fare, sa e kam mjel nga lopa LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#12 ne: 12-02-2007, 18:38:44
ueeee goja long.......po ca longu ...po hiki te fus ne goje i cop djathe kackavall se nuk kam tjeter :S Kur nuk ke pulen do hash dhe sorren :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#13 ne: 12-02-2007, 18:49:36
Paskemi bykmetore ne LOL   

o bazhist nje kile djath mua ore :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#14 ne: 12-02-2007, 20:38:44
gjize dua une LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#15 ne: 13-02-2007, 01:56:19
Mua me hahen petulla te fshira, po sa me hahhen se. E di qe ato pancakes qe shiten ketu ne US u ngjajne po prape s'jane si petullat e fshira qe benim ne Shqiperi. Dhe meqe ra fjala, kush nga ju ka ndonje recete/recipe sesi mund te behen petullat e fshira. Do t'jua di per Faleminderit per tere jeten. Ju lutem postojeni ketu, tek kjo tema (kur te me lexoni). SHUME GRACIE!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#16 ne: 13-02-2007, 20:17:42
Petulla te fryra kisha degjuar moj zemer ..po te fshira  kurre :D

Na bere kurioze :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#17 ne: 14-02-2007, 15:55:54
Po kjo bylmetorja sot e gjeti te mbyllet qe eshte dhe feste  :( LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#18 ne: 14-02-2007, 17:02:18
pse me bylmetorexhinjte skane te drejte me be gili vili :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#19 ne: 14-02-2007, 17:02:47
O sorelina po deshe gjize dhe kos ec se te jap une. :D :D

Se kjo bylmetorja pasneser hapet. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#20 ne: 14-02-2007, 18:55:34
Aman ca jane peyullat e Fshira :S


Une desha nje tas kos ose me jep icik sa per fare se po e bej vete  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#21 ne: 14-02-2007, 20:15:25
Aman ca janë peyullat e Fshira :S


Unë desha një tas kos ose me jep icik sa për fare se po e bëj vete  :D
LOL  une e merja faren e kosit te nena Jaja :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#22 ne: 14-02-2007, 20:55:13
Kush eshte nena Jaja mi :D Na hallakatet pasha Zotin.........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#23 ne: 15-02-2007, 11:46:41
Aman ca janë peyullat e Fshira :S


Unë desha një tas kos ose me jep icik sa për fare se po e bëj vete  :D

Lisa, faren e do pluhur apo te lengshme :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#24 ne: 15-02-2007, 16:31:27
pse ka fare kosi pluhur :O Nuk e dija mua te lengshme ma kishin dhene gjithmon :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super