×

Qumeshtore Zeri Yt

Qumeshtore Zeri Yt

· 64 · 7263

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#25 ne: 15-02-2007, 16:34:11
O lisa lere faren e kosit te  tij se eshte e skaduar dhe e mbaruar menjefjale nuk te ben asgje :D  ec te tejap une fare kosi cilesore qe kur te zesh te te ngjisi direkt. :D :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#26 ne: 15-02-2007, 16:54:44
po tani te themi te drejten fara kosit per te thartuar qumshtin tim ka ...keshtuqe nuk mendoj se  ka ndonje ndryshim :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#27 ne: 15-02-2007, 16:56:27
Kjo ishte vetem ne rast se do te deshe moj lisa se fare kosi mund te gjesh gjithandej por varet se sa te ngjit. :D :D

 • Postime: 1580
sorelina
#28 ne: 15-02-2007, 17:17:44
O sorelina po deshe gjize dhe kos ec se te jap unë. :D :D

Se kjo bylmetorja pasneser hapet. :P

jo, nuk me duhet

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 16-02-2007, 00:25:42
Kam ca kos me hudra,don dikush? :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#30 ne: 16-02-2007, 00:27:04
O xhaxhi pronari, me bej ca petulla fukarai mua po deshe. :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#31 ne: 16-02-2007, 02:05:08
Kjo eshte Bylmetore apo gjelltore se nuk po e marr vesh :D Na thoni te pakten te fillojme nga porosite :D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#32 ne: 16-02-2007, 12:28:28
Kemi fare kosi me shumice te cilesise se larte. Kush eshte e interesuar te mos porosise se per momentin ka shume kerkesa :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#33 ne: 16-02-2007, 13:49:34
Ujko mos dil ne treg me cmim te ulet ti se cmimi i ulet ka cilesi te keqe... :D

Pastaj gocat e forumit jane klientet e mija speciale dhe e marrin kosin dhe gjizen sipas deshirave qe kane... :D :D :D
Ti ik paguaj licencen dhe merr dhe raportin e kontrollit mjekesor qe je ne rregull dhe pastaj mundohu te shesesh ndonje gje sepse po ben konkurrence te pandershme dhe me mall te pakontrolluar... :P LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#34 ne: 16-02-2007, 17:35:10
Ju dy jeni bo si ata katunaret qe shesin qumeshtin rrugeve... :D Hedepseza

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#35 ne: 16-02-2007, 19:11:13
ore kush eshte bodigardi forumit  iher se po hyjne ropt po bejne tregeti ne dyqanin tim, do e ngre kte prob deri ke stafi forumit e nese nuk mjaftohen keta parazitat do vete te nerhyj edhe ke pronari (megjithese se di kush asht) :D :D

 • Postime: 473
 • Gjinia: Mashkull
Lundrentari
#36 ne: 16-02-2007, 19:20:17
ketu paska byrek ?

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#37 ne: 16-02-2007, 19:34:49
jo jo ska ka vetem receta byrekesh, po deshe ta bej nje kile mozarella me qumesh bulli :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#38 ne: 17-02-2007, 19:14:27
Vallaj o dalber vellai ne kete dyqanin tend nuk u boka mo pazar :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#39 ne: 20-02-2007, 18:34:05
ke te drejte e deklaroj te myllm dhe e nxjerr ne ankand.

cmimi fillestar eshte 85695€

mirepresim ofertat

Ps. Kadishtet e djathit jane falas :D :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#40 ne: 20-02-2007, 19:34:20
mue me pelqen djathi kackavall  :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#41 ne: 24-02-2007, 15:44:14
Une dua nje kilo djadh te njome pa kripe  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#42 ne: 24-02-2007, 17:56:07
te ben keq per melcine, gjithmone ne dyqanin tone perdorim djath te stazhinuar, sipas direktivave te partise me minimum 38 dite nga prodhimi :D :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#43 ne: 24-02-2007, 19:57:13
te bën keq për melcine, gjithmonë ne dyqanin tonë perdorim djath te stazhinuar, sipas direktivave te partise me minimum 38 ditë nga prodhimi :D :D

o pika ty me gjithe direktivat e partise LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#44 ne: 09-07-2008, 21:49:39
Dalbero trimi...bylmeti si po te ecen  :D

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#45 ne: 09-07-2008, 22:03:42
hajde djath fshati  :P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#46 ne: 28-03-2019, 22:38:30
Waaa e kisha harru fare Dalberin ...
Ku je or cun 😂

 • Postime: 253
Monique
#47 ne: 29-03-2019, 07:38:00
Kushedi ne c'rrenxe te Beratasit do jete lol

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#48 ne: 29-03-2019, 14:58:37
Keni sjelle ndonej lope race ketej apo ja keni fut me qumesht pluhur... :P LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#49 ne: 30-03-2019, 11:00:13
Do e mari njeri përsipër kete bylmetoren ajo 😁. Ngeli byreku pa ber se nuk ka gjize 😁..