×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 06-11-2019, 20:13:30 »

Kisha harruar dyqanin hapur :P
..ate dite qe u bere tape ndoshta
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-11-2019, 13:49:47 »

Kisha harruar dyqanin hapur :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 01-11-2019, 16:53:23 »

u ktheve se kishe harruar shishet e qumeshtit??? :P...apo te kishte marre malli per shitesin e qumeshtit?? :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 31-10-2019, 11:01:14 »

Ketu ne kete dyqan u pa per here te fundit misheli :D

Oh zot sa te merr malli per mua, he ku do te me shohesh tjeter :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 30-10-2019, 20:11:01 »

Ketu ne kete dyqan u pa per here te fundit misheli :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 10:19:06 »

Bylmetorja ben grand reopening tashme me emer te ri, qumeshtorja 🤣🤣

Ca shitet ketu?? do te spiunoj te Bekimi ta dish :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-06-2019, 22:06:40 »

ble tre vec fut ca facoleta. :P
Postuar nga: erlehta
« ne: 06-06-2019, 22:04:12 »

Ble dy pagure qumësht dhe ke receten e byrekut gratis 😂
Paska be oferte te re 😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-06-2019, 20:05:43 »

Beni byrek me gjize mo? :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 06-06-2019, 19:45:12 »

Bylmetorja ben grand reopening tashme me emer te ri, qumeshtorja 🤣🤣

Epo mbareeee jarebi se na knaqe 😂😂