×

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 4624

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 212 · 4624

 • Postime: 12743
Mishel...............
#100 ne: 19-11-2013, 15:18:25
per vete 2 libra , per mishkon nja dy enciklopedi, dhe lulushes 4 me borebardhen,sirenen, dhe dy me hirushen......aman

ika me vrap ..shume kaos

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#101 ne: 19-11-2013, 15:19:33
per vete 2 libra , per mishkon nja dy enciklopedi, dhe lulushes 4 me borebardhen,sirenen, dhe dy me hirushen......aman

ika me vrap ..shume kaos
..kur ti mbaroje goca ato librat mi jep mua :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#102 ne: 19-11-2013, 15:22:35
Edhe une enciklopedite per lulushen e ime desha se vetm ato libra do ajo.
per vete nuk kam  kohe tani.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#103 ne: 19-11-2013, 15:28:48
ti ule ,shtroje sumatricen dhe meso qe 2x 2 bejne 32 LOL

 • Postime: 473
ness uno
#104 ne: 19-11-2013, 15:30:27
mishel dua te lexoj afer teje kur ti perhumbesh nga librat :D LOL :P ... ene i pergjigjesh grenzes ne forum

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#105 ne: 19-11-2013, 15:31:32
po ta kerkon cope ky me duket mishel..po mbaje veten e mos u dorezo :D

 • Postime: 473
ness uno
#106 ne: 19-11-2013, 15:32:32
mishel une skerkoj gje, mua me pelqejne femrat inteligjente :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#107 ne: 19-11-2013, 15:32:37
tani pervec faktit se deshira si deshire mbetet ne kuader te deshires.....dhe tjetra kur lexoj une nuk i pergjigjem Grenxes...apo i pergjigjem  hmmmmm: hmmmmm:

Grenze me sa usera do futesh e me mo?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#108 ne: 19-11-2013, 15:33:58
pupupu

 • Postime: 473
ness uno
#109 ne: 19-11-2013, 15:34:29
deshirat njerezore edhe po u bene realitet , thone qe ndoshta te shtojne kenaqesine :P LOL

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#110 ne: 19-11-2013, 15:35:31
tani pervec faktit se deshira si deshire mbetet ne kuader te deshires.....dhe tjetra kur lexoj une nuk i pergjigjem Grenxes...apo i pergjigjem  hmmmmm: hmmmmm:

Grenze me sa usera do futesh e me mo?
...mishel nuk e mora vesh kete hmmmmm:

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#111 ne: 19-11-2013, 15:36:57
ti ule ,shtroje sumatricen dhe meso qe 2x 2 bejne 32 LOL

Hahaaa....i kam zyshat si shpirt..lere ato te menaxhimit iher

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#112 ne: 19-11-2013, 15:38:08
deshirat njerezore edhe po u bene realitet , thone qe ndoshta te shtojne kenaqesine :P LOL
..ku e gjete kete mo? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#113 ne: 19-11-2013, 15:38:54
Te mbyllej ky forumi do deshiroja.

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#114 ne: 19-11-2013, 15:40:26
te na mbyllte neve brenda thua apo te dilnim neve pastaj te mbyllej? hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#115 ne: 19-11-2013, 16:13:14
bobobobo shilloi fiu e une skam cader......hejjj cme gjeti

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#116 ne: 20-11-2013, 11:56:57
Bomba atomike

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#117 ne: 20-11-2013, 12:28:20
paska arrit kulmin zemerimi yt mesa duket.. :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#118 ne: 20-11-2013, 13:08:04
Te bjer termet e te na rrafshoje te gjitheve

 • Postime: 12743
Mishel...............
#119 ne: 20-11-2013, 14:33:13
sa skeptike keta njerez.....

Ti kerkoja falje dikujt qe e dua fort.....Me fal nese ndonjehere behem e huaj....dije se athere jam edhe per veten e tille!

 • Postime: 12234
Lefter
#120 ne: 20-11-2013, 14:40:27
Nje  dhome plot e perplot me zocka  :D :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#121 ne: 20-11-2013, 15:27:27
sa skeptike keta njerez.....

Ti kerkoja falje dikujt qe e dua fort.....Me fal nese ndonjehere behem e huaj....dije se athere jam edhe per veten e tille!
..kush eshte ai maskara moj? :D

 • Postime: 473
ness uno
#122 ne: 20-11-2013, 15:28:50
lum ai qe mund ti kerkosh falje ti mishel ...eshte sinqerisht lucky man :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#123 ne: 20-11-2013, 15:29:15

 • Postime: 12743
Mishel...............
#124 ne: 20-11-2013, 15:30:03
..kush eshte ai maskara moj? :D
lum ai qe mund ti kerkosh falje ti mishel ...eshte sinqerisht lucky man :)

as ti...as ti

hajt shnet e pare...boll kuriozuat
 

lajmet e dites sotme

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:46:35
nga InfoZ
shtypi i dites gazeta tema

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:31:03
nga InfoZ
gazeta e sotme ballkan

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:29:14
nga InfoZ
Mbreterit ilire ne Maqedonine e sotme

Nisur nga InfoZRubrika Historia e Lashte Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 18:56:50
nga InfoZ
Gazetat e Sotme

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:36:55
nga InfoZ