×

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 204 · 2774

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 204 · 2774

  • Postime: 7278
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#200 ne: 06-06-2019, 22:26:19
Tani edhe pak do iki ne shtepi te ha ate dreke/darke te clodhem i fus e nje palester deri ne 8 e me pas do mbledh kockat. :D

  • Postime: 12738
Mishel...............
#201 ne: 07-06-2019, 10:17:39
Kam do plane per pasditen , nje gote vere me shoqnine , ndonje flirtim verdalle :P , dhe home pastaj se aq skena takat per me shume LOL

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#202 ne: 07-06-2019, 10:43:58
Te ndaloj ky shiu

  • Postime: 4215
Charlie
#203 ne: 07-06-2019, 16:14:56
Do te doja te ndodhe e paimagjinueshmja :D