×

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 204 · 2782

Ç'do donit të ndodhte në fund të ditës së sotme?

Vizitor · 204 · 2782

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#25 ne: 28-09-2010, 00:16:59
Te behesha me krahe e te shkoja ku te doja!  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#26 ne: 30-09-2010, 10:58:48
te njifja ndonje cun interesant me jane merzit keta interesantet qe dal gjithmone :P lool

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#27 ne: 30-09-2010, 12:53:16
sec kam nje fiksim qe mund te me vije nje fishkellime me thurrje si ftese per kafe LOL

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#28 ne: 30-09-2010, 12:58:34
nje telefonate qe mezi po e pres ............. :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#29 ne: 30-09-2010, 13:28:44
te dal te kercej ja kete do doja te ndodhte :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#30 ne: 30-09-2010, 15:04:40
nje telefonate qe mezi po e pres ............. :D

Same....  :D

 • Postime: 155
varisa
#31 ne: 30-09-2010, 21:49:17
te ndalet ky shiu

 • Postime: 410
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#32 ne: 30-09-2010, 21:52:16

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#33 ne: 17-06-2012, 18:04:27
Ndonje mrekulli e papritur...mire do ish :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#34 ne: 17-06-2012, 18:27:09
Te fitoje Gjermania. :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#35 ne: 17-06-2012, 22:50:21

 • Postime: 12738
Mishel...............
#36 ne: 18-06-2012, 15:27:18
Te ikja ne breg te detit ..te ecja ne reren e lagur dhe mos ti flisja askujt .....te isha e vetme deri ne perendim

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 18-06-2012, 16:04:48
Sot qe te doja prane...sot sje./... ^o)

 • Postime: 1288
Pasion
#38 ne: 18-06-2012, 19:19:51
Lajme nga me te mirat qe s'me shkon mendja tashme!! :S

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#39 ne: 19-06-2012, 09:08:12

 • Postime: 12738
Mishel...............
#40 ne: 19-06-2012, 10:38:01
Nje surprize.....me ka marre malli per to

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#41 ne: 21-06-2012, 20:56:44
Qetesi fizike, mendore, pas lodhjes se dites!

 • Postime: 12738
Mishel...............
#42 ne: 22-06-2012, 08:33:49
asgje

 • Postime: 1288
Pasion
#43 ne: 03-08-2012, 22:44:02
Asnjehere s'ngel te vendose fati ,se c'duhet(c'doja)te ndodhe. :)

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#44 ne: 03-08-2012, 22:51:19
Qetesi fizike, mendore, pas lodhjes se dites!

 • Postime: 12738
Mishel...............
#45 ne: 03-08-2012, 22:51:29
sot  e di cdo kem...mikeshen time me te mire
do flasim kaq shume ..sa te nevojshme e kam

por do doja qe ndoshta ne fund te nje dite te merrja nje sms ku te thuheshin fjale te bukura e te embla

kam nevoje ti kem

 • Postime: 267
the king
#46 ne: 29-08-2013, 21:08:52
sot  e di cdo kem...mikeshen time me te mire
do flasim kaq shume ..sa te nevojshme e kam

por do doja qe ndoshta ne fund te nje dite te merrja nje sms ku te thuheshin fjale te bukura e te embla

kam nevoje ti kem

Po ma dhe numrin ta bej una 1 sms   (me ta kput shpirtin mo) :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#47 ne: 30-08-2013, 08:47:08
paska kalu 1 vit fiks nga ajo kerkese.....se mbaj mend as nga kush e prisja ate sms :P

LOL

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#48 ne: 30-08-2013, 10:36:53
Nje gjum te qete .do doja ta boshatisja koken nga mendimet.

 • Postime: 12210
Lefter
#49 ne: 30-08-2013, 11:23:58
Te me prisnin 3 zocka te njoma ne dere te shtepise  :D :D :D