×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Charlie
« ne: 07-06-2019, 16:14:56 »

Do te doja te ndodhe e paimagjinueshmja :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-06-2019, 10:43:58 »

Te ndaloj ky shiu
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 07-06-2019, 10:17:39 »

Kam do plane per pasditen , nje gote vere me shoqnine , ndonje flirtim verdalle :P , dhe home pastaj se aq skena takat per me shume LOL
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 06-06-2019, 22:26:19 »

Tani edhe pak do iki ne shtepi te ha ate dreke/darke te clodhem i fus e nje palester deri ne 8 e me pas do mbledh kockat. :D
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 06-06-2019, 22:22:23 »

Qetsi totale
Postuar nga: erlehta
« ne: 20-05-2019, 13:24:15 »

te mos binte shi..kaq edhe ...pike

A te lumte ajo goje o çun 😀
Opo na kalbi ..vuuuuu cdo dite ☹️
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 20-05-2019, 11:14:03 »

te mos binte shi..kaq edhe ...pike
Postuar nga: M A X
« ne: 09-04-2019, 08:30:03 »

Te kem mbaruar me ne fund me rregullimet ne faqe.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 08-04-2019, 19:16:58 »

Pse mashtro..sot je vetem ne zyre lol lol
Nuk jam vetem me cupe por jam vetem per te drejtuar punet se skam shefin. ;) 

Edhe ku e gjeten sonte qe te plasin tere problemet duke qene se kujtova qe do isha i qete po ehe lesht. :( :(
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 08-04-2019, 17:45:13 »

Shih me shan e zerin sharmant, qe te gjithe po lene mendjen ketu ne zyre, kush te iki sa me larg viruseve te gripit qe kam sjelle me vete. LOL LOL

Pse mashtro..sot je vetem ne zyre lol lol