×

Cfarë do të bëni nesër...?

· 145 · 5479

Cfarë do të bëni nesër...?

· 145 · 5479

 • Postime: 1626
 • Gjinia: Mashkull
arbias
ne: 26-09-2005, 15:35:06
Nesër un ka me shku me punu  e ju çka.
« Editimi i fundit: 23-04-2006, 03:50:22 nga Aida »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#1 ne: 26-09-2005, 15:48:06
Ne shkolle , ne pune dhe pastaj ne forum  ^o)
« Editimi i fundit: 26-09-2005, 17:36:33 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#2 ne: 27-09-2005, 19:08:54
Neser nuk e di as vete cfar e ka shkruajtur zoti  ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
 • Gjinia: Mashkull
HunterX
#3 ne: 15-10-2005, 08:56:10
neser se di po ne plan e kom me msu,,,
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 51
karamelja
#4 ne: 26-10-2005, 19:33:49
paradite shpi,ne drek ne shkoll dhe kafe,dark internet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#5 ne: 02-11-2005, 10:08:04
neser do vizitoj farefisin dhe do i urojme Fiter Bajramin njeri tjetrit ;)
urime
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#6 ne: 02-11-2005, 10:31:59
ne leksione gjithe diten ngordh se ftohti atje,pastaj me vone se di se kam plan te shkoj te mjeku per nje kontroll te dhembeve
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 783
ilir elb
#7 ne: 02-11-2005, 12:04:14
ne leksione gjithe diten ngordh se ftohti atje,pastaj me vone se di se kam plan te shkoj te mjeku per nje kontroll te dhembeve

edhe une kam leksion nja 4ore.. :( :(..
kush iken  :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#8 ne: 02-11-2005, 12:11:32
 do dal do festoj bajramin me familjen time me shoket me farefisin kjo do te jet dia e neserme
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#9 ne: 09-11-2005, 15:58:52
neser do jem ne pune qe nga ora 7 deri ne oren 23.00 :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2
 • Gjinia: Femer
Erlisa
#10 ne: 13-11-2005, 09:43:39
Do te shkoje ne pune  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 638
 • Gjinia: Femer
Thugette_Girl
#11 ne: 23-11-2005, 13:03:40
Neser?Neser e pasneser kam punet m te zorshme te jetes time...te pakten deri me sot...shpresoj qe te ndahem mire...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#12 ne: 12-01-2006, 22:54:18
Neser... eh.. shkolle deri ne 2:40 pastaj do vij te marr nje doze forumi  LOL pastaj do shkoj pak te nje shoqe dhe ne darke prape ne shtepi... te kacafytem pak me grupin e darkes te Bar kafeja  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 313
 • Gjinia: Mashkull
"RaGAzZo Di MaRe"
#13 ne: 25-02-2006, 19:08:27
do shkoj te luj futboll m.q.s eshte e djele
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 41
 • Gjinia: Femer
CraZyChik^pR
#14 ne: 27-02-2006, 19:06:33
paradite ne shkoll e pasdite se di
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 61
 • Gjinia: Mashkull
Nvidia
#15 ne: 27-02-2006, 19:46:12
paradite ne pune mbasdite ne pune prap
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#16 ne: 05-03-2006, 20:18:29
do shkoj te mar permeson e soggiornos
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1626
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#17 ne: 06-03-2006, 12:36:30
do shkoj te mar permeson e soggiornos


urime ragno Pije nje kafe nga une  :P


Une nese s di qka bej por sidoqoft i kam disa pun te njejta ter javen keshtu diqka speciale skam ju pershendes gjithve presim dit te mira te gjith  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 288
 • Gjinia: Mashkull
"! ! RaGAzZo Di MaRe ! !"
#18 ne: 10-03-2006, 19:30:26
oooooo che giornata di merda
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1626
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#19 ne: 19-03-2006, 14:15:43
oooooo che giornata di merda

Perke amigos hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5
 • Gjinia: Mashkull
"Jetoje~Jeten"
#20 ne: 23-03-2006, 23:50:24
Nesër do shkoj ne kinema, po se kam vendosur akoma çfarë filmi te shikoj hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
ed bosi
#21 ne: 31-03-2006, 06:56:00
ne rrug
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 20
 • Gjinia: Mashkull
ed bosi
#22 ne: 07-04-2006, 15:14:15
pall ariu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull
Fatri Mans
#23 ne: 17-04-2006, 15:38:38
Ne dashte i madhi Zot, une neser do te kthehem nga puna se punoj naten ne  fabrike, dhe pastaj do te mesoj pak ne mengjes, dhe pastaj do shkoj ne college, dhe pastaj do te kthehem nga college, dhe do te flej per disa ore  se ne darke shkoj ne pune perseri. dhe keshtu e njejta gje eshte edhe me ditet tjera Ishalla.
ju pershendes te gjitheve dhe ja kalofshi sa me bukur. tung
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 198
Uiliam Shekspir
#24 ne: 23-04-2006, 03:43:34
beh... hmmmmm: dite e re kismet i ri
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super