×

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 170 · 7795

 • Postime: 12210
Lefter
#100 ne: 17-08-2011, 11:50:29
Do i marr krushqit me vete dhe do nisem ne Tr.... :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#101 ne: 17-08-2011, 11:53:36
Do rrembej dike, e do arratisem!!  :D :D

 • Postime: 2549
vullkani
#102 ne: 02-09-2011, 00:05:42
te njejten gje qe kam bere gjith kto ditet e fundit

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#103 ne: 02-09-2011, 09:44:29
Të vijë e nesërmja njëherë...

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#104 ne: 02-09-2011, 09:54:35
plazh e sigurt ;)

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#105 ne: 02-09-2011, 12:35:33
Ca gjera interesante  :D

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#106 ne: 02-09-2011, 12:53:47
do marr fryme thelle ;)

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#107 ne: 02-09-2011, 13:22:25
serish pune e me pas .....boh  hmmmmm:

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#108 ne: 02-09-2011, 13:34:40
:)

 • Postime: 2549
vullkani
#109 ne: 03-09-2011, 14:16:35
do ndryshoj stil jete

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#110 ne: 03-09-2011, 14:22:28
njeriu me i pasur, eshte ai qe di c'far te beje neser.[ proverb arab]

 • Postime: 2549
vullkani
#111 ne: 03-09-2011, 14:23:02
njeriu me i pasur, eshte ai qe di c'far te beje neser.[ proverb arab]
po te varfrit?????

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#112 ne: 03-09-2011, 14:59:34
I VRFERI NUK KA CTE BEJE,,AS SOT AS NESER.... :S

 • Postime: 2549
vullkani
#113 ne: 03-09-2011, 15:04:51
po i varfri e shtyn me kollaj ngaqe e di se nuk ka cte beje dhe e stakon mendjen sben asgje

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#114 ne: 03-09-2011, 15:09:30
atehr jem dkort me ate shprehjen qe thote:

s'ka dituri ,me te madhe se pa dituria....

ne ket rast i varferi me mire mos te di cte beje,,,kur ska se cfar te beje...

 • Postime: 2549
vullkani
#115 ne: 03-09-2011, 15:11:18
leri te varfer e te pasur po na thuaj ti cdo besh neser???

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#116 ne: 03-09-2011, 15:14:34
hahahah epo se di , po se kam te qarte..ngaqe kam shume ide ne mendje.... :D

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#117 ne: 03-09-2011, 15:15:14
po ti ??? hmmmmm:

 • Postime: 2549
vullkani
#118 ne: 03-09-2011, 15:19:41
pa na i thuaj ca ide ndoshta te jap ndonje mendim te mire

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#119 ne: 03-09-2011, 15:21:33
po pergjigju per veten ti njeher,,pastaj mandimet per mua.... :P

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#120 ne: 03-09-2011, 15:22:03
une kam kohe deri neser te mendohem :D

 • Postime: 2549
vullkani
#121 ne: 03-09-2011, 15:23:18
do fle gjum deri ne 12 do dal me nje shoqe te pi kafen pastaj te shikojme e bejme

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#122 ne: 03-09-2011, 15:26:58
une ncuk akoma spo vendos...te iki me shoqet ne plazh?

te rri ne shpi  ete merm me librin qe kam ne dore,,,apo te pranoj ftesen e nje miku qe me ftoi per nje udhetim ne dajt..??? sedi...kjo efundit me pelq me shume....ti si thua??? me jep nje mendje?/ :D

 • Postime: 2549
vullkani
#123 ne: 03-09-2011, 15:30:47
po sme the ca libri po lexon????udhetimi ne dajt interesant duket ajer i paster rug e bukur e gjate muhabet me mikun :D pse jo por dhe ideja e plazhit sqenka e keqe

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#124 ne: 03-09-2011, 15:33:22
ta dhash pergjigjen per librin....

ndersa per neser them se do iki ne plazh....se ne dajt dua te shkoj kur te bie bore... :P
 

Cfare i mungon forumit tone?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 13-07-2012, 07:41:51
nga Kisss
Çfare plane keni per fundjave?

Nisur nga kengaime

Postimi i fundit 23-07-2011, 02:34:00
nga vullkani
Cfare keni veshur ne keto momente?

Nisur nga Vogelushja Korcare

Postimi i fundit 28-08-2019, 16:24:01
nga SteriOtipi B
Cfare po hani ose po pini tani?

Nisur nga SmiLey

Postimi i fundit 22-01-2020, 19:13:42
nga SteriOtipi B
Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Nisur nga Syrgjyn

Postimi i fundit 05-01-2020, 21:55:25
nga Passion