×

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 170 · 7797

 • Postime: 2549
vullkani
#125 ne: 03-09-2011, 15:36:32
ma thuaj dhe njehere se nuke  kam pare
shiko qe paske ide te mira ti me mire ne plazhe mer ca reze ben qef me shoqet se ka koh per dajt nga dhjetori  :D

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#126 ne: 03-09-2011, 15:38:29
libri qe po lexoj eshte: Dashurit e nje jete .SVEVA CASTI MODIGNANI

 • Postime: 2549
vullkani
#127 ne: 03-09-2011, 15:40:45
pse kam mendimin qe ste paska ecur ne dashuri???

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#128 ne: 03-09-2011, 15:41:38
epo.....memir vetm se me mosmirenjhesa.....[debila]

 • Postime: 2549
vullkani
#129 ne: 03-09-2011, 15:43:54
hahahhahah pse me ka dhe njerez te mir kjo bot po varet me ke paske qelluar ti

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#130 ne: 03-09-2011, 15:44:54
po pra seve ne dyshim qe ke,,,por ku jane..???s'po ishoh.... :P

 • Postime: 2549
vullkani
#131 ne: 03-09-2011, 15:45:37
epo duhet te shikosh pak vemendje jo direkt te parin qe del se normale qe do zhgenjehesh

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#132 ne: 03-09-2011, 15:47:01
po me shume zhgenjehesh kur ke kohe qe e njeh..dhe del komplet nje tjeter ,qe senjohje fare...shkurt me dy ftyra.... alien))

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#133 ne: 03-09-2011, 15:47:43
po nejse se po flasim si ne chat,,,,me gjera personale....

nderrim teme...... :D :D

 • Postime: 2549
vullkani
#134 ne: 03-09-2011, 15:48:42
i bie te mos jesh e zonja nqs nuk arin ta njofesh nje person kur je duke ndejt me te ose tjetra kur ti e ke fal heren e pare per ndonje gje cdo presesh me nga ai njeri

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#135 ne: 03-09-2011, 15:52:30
nuk eshte fai im nese disa persona,kane aftesin te jen ekspert maskimi,,qe kan nje mendim per cdo person dhe dryshe me njerin endryshe me tjetrin..pra nje person me 2fytyra

 • Postime: 2549
vullkani
#136 ne: 03-09-2011, 15:55:07
e di kur gabon rend nje njeri kur i fal nje gabim te madh personit tjeter si per mashkull si per femer miu asnjehre sduhet te kaloj posht hunde se po kaloi njeher e ben ruge poastaj dhe se ndalon dot me se eshte von dhe ne fund zhgenjeshesh dhe fajeson veten tende prandaj dicka ndalet qe ne fillim

 • Postime: 2549
vullkani
#137 ne: 03-09-2011, 15:55:30
nuk ka vetem kte teme forumi prandaj hajde behu pak me aktive dhe ne temat e tjera

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#138 ne: 13-06-2019, 21:31:56
Njejt si sot, te zgjohem ne ora 5 ne mengjes e te ik per pune.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#139 ne: 18-06-2019, 21:52:08
Npun

 • Postime: 7295
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#140 ne: 18-06-2019, 22:00:28
Me kismet n’pun prap...😁🤓

 • Postime: 1630
 • Gjinia: Femer
Parloté
#141 ne: 19-06-2019, 10:39:08
Ditë e re nafakë e re.

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#142 ne: 19-06-2019, 22:06:19
Pune..pune..nat e dite  :D

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#143 ne: 19-06-2019, 22:38:28
ke vendosur të blesh Shqiptarinë?

 • Postime: 3163
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#144 ne: 19-06-2019, 22:39:15
Të instalojë DVB-T2 në një mini Hotel.

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#145 ne: 07-09-2019, 19:40:06
do ta bej diten nate dhe naten dite ;)

 • Postime: 1630
 • Gjinia: Femer
Parloté
#146 ne: 07-09-2019, 19:41:27
Gjumë

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#147 ne: 07-09-2019, 23:05:31
Do shkoj npun edhe neser

 • Postime: 160
Passion
#148 ne: 21-09-2019, 09:00:09
Do paralajmeroj te mos degjohet miza ne shtepi,te fle deri ne oren 8,edhe kur te ngrihem te kem nje kupe me kafe plot. :D

Me pas
duke pare
duke bere  :)

Ca vizita me kry. :)

Familjet e medha
kane obligime te medha. :)

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#149 ne: 26-09-2019, 21:05:14
Edhe neser si sot .....pun shpie 😁
 

Cfare i mungon forumit tone?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 13-07-2012, 07:41:51
nga Kisss
Çfare plane keni per fundjave?

Nisur nga kengaime

Postimi i fundit 23-01-2020, 01:57:10
nga Parloté
Cfare keni veshur ne keto momente?

Nisur nga Vogelushja Korcare

Postimi i fundit 28-08-2019, 16:24:01
nga SteriOtipi B
Cfare po hani ose po pini tani?

Nisur nga SmiLey

Postimi i fundit 22-01-2020, 19:13:42
nga SteriOtipi B
Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Nisur nga Syrgjyn

Postimi i fundit 05-01-2020, 21:55:25
nga Passion