×

Cfarë do të bëni nesër...?

· 145 · 5473

Cfarë do të bëni nesër...?

· 145 · 5473

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#25 ne: 25-04-2006, 15:29:41
Une neser do te shkoj ne shkolle e pastaj te shohim .................Ne se eshte koha mire do te dal me shoqe e nese jo do te rri ne shtepi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#26 ne: 09-06-2006, 13:14:13
nese koha do te jete kaq e mire sikurse ka mbajtur gjate kesaj jave, rrezik se do te shkoj ne plazh :-[ :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#27 ne: 09-06-2006, 16:32:42
Neser do shkoj ne pishine
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#28 ne: 06-02-2009, 14:47:21
..Une do kaloj fundjaven me vjehrrine duke u shetitur....dhe te henen do ti percjell per PR....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#29 ne: 16-02-2009, 10:56:15
une akoma se di cdo bej sot..le me neser..:D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 199
 • Gjinia: Mashkull
deisanti
#30 ne: 16-02-2009, 18:40:27
Do iki ku te me cojne kamet
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#31 ne: 04-09-2010, 17:30:02
lol....as e kam idene :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#32 ne: 04-09-2010, 18:19:50
jo ate qe bera sot
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#33 ne: 04-09-2010, 18:24:44
plazh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 276
mister x
#34 ne: 04-09-2010, 18:53:05


me dy kembe perpjete...... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#35 ne: 04-09-2010, 20:47:05
mos me beni qe ti bje me dore  tavolines mo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 594
*Tessa*
#36 ne: 12-09-2010, 19:49:21
do te shkoj ne shkoll...dhe pastaj ne shtepi hehe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 276
mister x
#37 ne: 12-09-2010, 20:56:31


do shkoj ne shkolle ..kam disa provime me dhane .....  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
Amy A.
#38 ne: 14-09-2010, 15:23:41
rutinen e perditshme  .
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#39 ne: 23-09-2010, 12:07:50

Window shoping :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18288
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#40 ne: 24-09-2010, 17:16:20
Its a big day for us...shume gjera do bejme.. :) :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#41 ne: 25-09-2010, 16:15:43
Do mendoj per sot...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#42 ne: 26-09-2010, 14:02:32
dite e re kismet i ri
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#43 ne: 26-09-2010, 14:05:55
do shkoj te marre pashaporten... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#44 ne: 26-09-2010, 14:13:49
po dal njehere  per momentin ciao kalofshi kendshem

neser tuj pa tuj bo :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#45 ne: 23-07-2011, 18:57:28
ahhh neser eshte dita e madhe fillon jeta e re
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 75
Invisible Girl
#46 ne: 23-07-2011, 21:30:18
Varet. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#47 ne: 23-07-2011, 22:46:02
po te me dalesh ti vajza e padukshme para shume gjera do kisha bere
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6648
 • Gjinia: Femer
erlehta
#48 ne: 23-07-2011, 22:52:32
Ketej nga Evropa Qendrore shiu nuk ka te pushuar e keshtu planet e se dieles anullohen  :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#49 ne: 23-07-2011, 23:00:18
po hajde ktej nga ne se po shperthen dielli
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super