×

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 170 · 7796

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#75 ne: 03-08-2011, 14:40:03
Po ti ku e di sa koh kam une qe peshkoj??  :P
me tha justa :)

 • Postime: 2549
vullkani
#76 ne: 06-08-2011, 23:05:20
ate qe bera sot

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#77 ne: 07-08-2011, 16:48:42
pune 5 me 6

 • Postime: 594
*Tessa*
#78 ne: 09-08-2011, 15:42:51
me tha justa :)

pse justa me njeh mua???  hmmmmm:

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#79 ne: 09-08-2011, 18:58:08
uuuuu dhemb e dhemballe :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#80 ne: 09-08-2011, 22:22:39
asgje te vecante besoj....te perditshmen time
do ngrihem ne mengjes ,do bej vajzen per cerdhe ,do i bej gati mengjesin djalin dhe te dy me tim shoq do nisemi per pune....deri me 5 mbasdite. Pastaj do kthehemi ne shpi,do marrim cupen ,do hame buke dhe do xjerrim femijet shetitje...dhe veten sigurisht

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#81 ne: 10-08-2011, 09:35:02
ke harruar nje detaj te hollesishem ...   :-[por nejse :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#82 ne: 10-08-2011, 09:37:04
qe eshte?????

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#83 ne: 10-08-2011, 09:49:04
shih kjo..   gjoja gjoja ;)

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#84 ne: 10-08-2011, 19:15:23
pune nga 11 e mengjesit deri ne 11 te darkes

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#85 ne: 11-08-2011, 10:29:01
pushim..24 ore e 5 minuta ^o)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#86 ne: 11-08-2011, 11:01:13
Neser serisht te perditshmen dhe asgje interesante.....

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#87 ne: 11-08-2011, 13:12:15
..po te pernatshmen e ke lene? :-[

 • Postime: 594
*Tessa*
#88 ne: 12-08-2011, 13:23:26
uuuuu dhemb e dhemballe :D

Gezohem :p   

Neser si cdo dite...

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#89 ne: 12-08-2011, 21:00:17
Puneeeeeeeeeee

 • Postime: 12742
Mishel...............
#90 ne: 15-08-2011, 12:54:50
puneeee...dhe vetem pune

 • Postime: 594
*Tessa*
#91 ne: 15-08-2011, 16:35:52
Do rri mbyllur ne dhomen time... :P

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#92 ne: 15-08-2011, 17:35:03
ku thame se eshte kjo dhoma jote! :D

 • Postime: 594
*Tessa*
#93 ne: 16-08-2011, 13:25:47
Sot me deshtoj plani keshtu qe do rri neser ne dhomen time.. :P

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#94 ne: 16-08-2011, 13:48:56
e ku ta  di une? hmmmmm:

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#95 ne: 17-08-2011, 11:27:01
Do gdhihem shnosh!

Edhe une....nqs i shpetoj darkes  :D :P

 • Postime: 12210
Lefter
#96 ne: 17-08-2011, 11:44:24
Di  shkoj nje xhiro deri ne TR.... :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#97 ne: 17-08-2011, 11:45:54
Do iki jashte TR  :D :D

 • Postime: 12210
Lefter
#98 ne: 17-08-2011, 11:46:43
Do e gjej ate qe po e kerkoj  :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#99 ne: 17-08-2011, 11:49:48
Do ndihmoj Lefton te gjej ate qe kerkon... LOL
 

Cfare i mungon forumit tone?

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 13-07-2012, 07:41:51
nga Kisss
Çfare plane keni per fundjave?

Nisur nga kengaime

Postimi i fundit 23-07-2011, 02:34:00
nga vullkani
Cfare keni veshur ne keto momente?

Nisur nga Vogelushja Korcare

Postimi i fundit 28-08-2019, 16:24:01
nga SteriOtipi B
Cfare po hani ose po pini tani?

Nisur nga SmiLey

Postimi i fundit 22-01-2020, 19:13:42
nga SteriOtipi B
Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Nisur nga Syrgjyn

Postimi i fundit 05-01-2020, 21:55:25
nga Passion