×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 19-06-2019, 22:39:15 »

Të instalojë DVB-T2 në një mini Hotel.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 19-06-2019, 22:38:28 »

ke vendosur të blesh Shqiptarinë?
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 19-06-2019, 22:06:19 »

Pune..pune..nat e dite  :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 19-06-2019, 10:39:08 »

Ditë e re nafakë e re.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 18-06-2019, 22:00:28 »

Me kismet n’pun prap...😁🤓
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 18-06-2019, 21:52:08 »

Npun
Postuar nga: Cami
« ne: 13-06-2019, 21:31:56 »

Njejt si sot, te zgjohem ne ora 5 ne mengjes e te ik per pune.
Postuar nga: vullkani
« ne: 03-09-2011, 15:55:30 »

nuk ka vetem kte teme forumi prandaj hajde behu pak me aktive dhe ne temat e tjera
Postuar nga: vullkani
« ne: 03-09-2011, 15:55:07 »

e di kur gabon rend nje njeri kur i fal nje gabim te madh personit tjeter si per mashkull si per femer miu asnjehre sduhet te kaloj posht hunde se po kaloi njeher e ben ruge poastaj dhe se ndalon dot me se eshte von dhe ne fund zhgenjeshesh dhe fajeson veten tende prandaj dicka ndalet qe ne fillim
Postuar nga: NENSY
« ne: 03-09-2011, 15:52:30 »

nuk eshte fai im nese disa persona,kane aftesin te jen ekspert maskimi,,qe kan nje mendim per cdo person dhe dryshe me njerin endryshe me tjetrin..pra nje person me 2fytyra