×

Cfarë do të bëni nesër...?

Cfarë do të bëni nesër...?

· 192 · 9923

 • Postime: 3248
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#150 ne: 27-09-2019, 09:35:27
Jam me i lire neser, ndoshta do organizoje dicka familjare.

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#151 ne: 27-09-2019, 18:40:32
Neser Shopping.
Te dielen si gjithmonë eskursion dhe feste 😁

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#152 ne: 28-09-2019, 13:06:26
Do pushoj nga festa sonte.

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#153 ne: 29-09-2019, 14:03:36
Do rri gjithe diten e naten me komshien :-[

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#154 ne: 10-10-2019, 19:14:41
Ne shtepi, pas oxhakut 😆

 • Postime: 219
Passion
#155 ne: 10-10-2019, 19:23:07
Ne shtepi, pas oxhakut 😆

Ma co nje foto te oxhakut kur te mundesh Erleht.  :)

Flm
paraprakisht :P

 • Postime: 3248
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#156 ne: 10-10-2019, 22:00:56
Neser kemi dite jo-pune. Te shikojm cdo na sjelli dita.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#157 ne: 11-10-2019, 08:28:52
Do paloj valixhen   :urra:

 • Postime: 219
Passion
#158 ne: 11-10-2019, 09:01:25
Do paloj valixhen   :urra:

Te te pres un e Gjumashi per kafe dmth ? :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#159 ne: 11-10-2019, 13:09:58
S'ka rëndësi se po kërkova shumë mbetem pa hiç 😉

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#160 ne: 12-10-2019, 21:23:44
Neser kemi Marathon ketu.
E kemi tradite te bejme tifo 😂
Do ju postojmë live 😂😂

 • Postime: 219
Passion
#161 ne: 12-10-2019, 21:28:20
Neser kemi Marathon ketu.
E kemi tradite te bejme tifo 😂
Do ju postojmë live 😂😂

Me video  :D

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#162 ne: 12-10-2019, 21:28:55
Yep 😂

 • Postime: 12743
Mishel...............
#163 ne: 31-10-2019, 11:03:59
Une sdi cdo bej sot...jalla qerim te di cdo bej neser LOL

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#164 ne: 31-10-2019, 19:10:42
Ate qe bej cdo dit Te javes... punoj per atdheun.:P

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#165 ne: 01-11-2019, 11:47:32
Lum atdheu per ty Sterio 😁

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#166 ne: 01-11-2019, 16:50:51
Une sdi cdo bej sot...jalla qerim te di cdo bej neser LOL
..paske harruar me duket..po si e lame sot...per neser. ;).?...te mbyti pija me duket po te fluturojne edhe ato pak neurone qe te kane ngel.. :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#167 ne: 04-11-2019, 13:47:34
..paske harruar me duket..po si e lame sot...per neser. ;).?...te mbyti pija me duket po te fluturojne edhe ato pak neurone qe te kane ngel.. :S

Di une kush je ti :P

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#168 ne: 04-11-2019, 21:45:42
Me video  :D


Paskam harru videon 😁

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#169 ne: 09-12-2019, 08:15:31
Po te jem ne forme ;)..do bej nje pune dobishme :P

 • Postime: 7031
 • Gjinia: Femer
erlehta
#170 ne: 31-01-2020, 20:47:17
Do takohemi me shoqe
🍕🍕

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#171 ne: 31-01-2020, 20:52:51
Që në mëngjes palestër, pastaj amvise  :D
Mbase në mesnatë ndonjë shëtitje rreth detit.....

 • Postime: 7434
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#172 ne: 31-01-2020, 20:55:03
Gjume pastaj Te shohim ...:P

 • Postime: 3248
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#173 ne: 01-02-2020, 08:24:25
Sot, te marrim punen perpara, kurse neser, te shijojm djellin, se koha sot eshte bukuri dhe neser pritet e njejta. :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#174 ne: 06-02-2020, 09:58:54
Do kaloj pak nga komshia..se u be plot 1  dite qe nuk jemi takuar ;)
 

Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X
Cfare ishte nje Kurtizane?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 28-04-2020, 19:51:43
nga M A X