×

Cfare hallesh keni ?

Cfare hallesh keni ?

· 134 · 2481

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
ne: 12-03-2012, 03:38:52
Ja une per shembull, nje zushe ne universitet mban shume inat me mua  :(, ndersa nje zushe tjeter me don me shume se c'eshte normale, dhe emrin tim se nxjerr dot nga goja. :d Si t'ja bej ?

Po juve cfare hallesh keni ?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1 ne: 12-03-2012, 11:44:52
LOL LOL LOL....o Kiss merri e balancoji te dyja , merri ne debat konstruktiv dhe ti vetem perfito LOL

halle skam ,te pakten jo per forumin

 • Postime: 168
altinmurati
#2 ne: 12-03-2012, 16:36:30
Permbaju temes!!!! :)
« Editimi i fundit: 12-03-2012, 16:49:13 nga dreamm »

 • Postime: 12234
Lefter
#3 ne: 12-03-2012, 16:37:20
Merr 1 shishe domestos dhe shpeton. :D

 • Postime: 168
altinmurati
#4 ne: 12-03-2012, 16:38:01
Ca eshte kjo domestos mer daj?

 • Postime: 12234
Lefter
#5 ne: 12-03-2012, 16:39:47
Ja kjo  :D


 • Postime: 12743
Mishel...............
#6 ne: 12-03-2012, 16:43:12
LOL LOL LOL

 • Postime: 168
altinmurati
#7 ne: 12-03-2012, 16:43:27
Ok, po e provoj i her ket me nji redbull.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#8 ne: 12-03-2012, 16:44:47
jepja leftos ta shkuni i pari...nigjo mu

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#9 ne: 12-03-2012, 17:14:38
1 halle 1 teze

 • Postime: 168
altinmurati
#10 ne: 12-03-2012, 17:15:31
1 halle 1 teze

Un kam 2 halla ne fakt.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#11 ne: 12-03-2012, 17:15:53
Ja une per shembull, nje zushe ne universitet mban shume inat me mua  :(, ndersa nje zushe tjeter me don me shume se c'eshte normale, dhe emrin tim se nxjerr dot nga goja. :d Si t'ja bej ?


Shif tani kur te jesh ne shkolle puthu me llape me ket zyshen qe te ka qejf para zyshes qe ste ka qejf ke per ta pa sa i kenaq do jesh me veten

 • Postime: 12743
Mishel...............
#12 ne: 12-03-2012, 17:24:37
apo se ka edhe nick -un Kiss ai...deeply dear

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#13 ne: 12-03-2012, 18:15:50
Tani ajo qe me don shume, jam duke e kuptuar se nuk eshte noj pune e madhe. Se ne fund da ma japin nje note te bukur, edhe nje puthje me shume, asgje per tu shqetesuar ketu.

Ndersa kete tjetren e pranova ne facebook, mbas shume insistimesh nga ajo. Rendesi ka nje note te pelqyehsme nga kjo. :d

@Leftos. Cfare eshte kjo Demostoms ? Mos eshte helem per minj? Ncncncnc...

@Shej, 1 halle,e teze, ehh ?  :D. Po ndonje mbesa, a ke ?

@Mishel. I balancova, te pakten kete te dyten e bera friends ne facebook. Flmd...

Po juve ore, s'keni ndonje hall, apo ndonje problem, qe ta keshillojm njeri tjetrin ?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 12-03-2012, 18:54:40
Halle kemi sa te dush por problemi eshte qe sna  zgjidh njeri ktu e para dhe e dyta boll halle kane robt dhe hallet e mija do degjojne apo te qajme kshu kolektivshe thu ti

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#15 ne: 12-03-2012, 19:09:38
Skom asnje hall per momentin.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#16 ne: 18-03-2012, 17:26:06
...pse, kush e ka ne plan te na i zgjidhi? :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#17 ne: 18-03-2012, 19:08:23
une kam nje hall qe vetem Pasioni mund te ma zgjidhi

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#18 ne: 18-03-2012, 21:55:46
...momentalisht s'po gjej dot tekstin e nje kenge qe degjova sot diku.. ^o) ^o)

 • Postime: 1283
Pasion
#19 ne: 18-03-2012, 22:00:15
une kam nje hall qe vetem Pasioni mund te ma zgjidhi
Ju lexoj **************** hmmmmm:

Pak por me zgjidhje ato qe jane. :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#20 ne: 18-03-2012, 22:18:31
Halle skam por halle do jem

 • Postime: 12743
Mishel...............
#21 ne: 18-03-2012, 22:41:16
te lumte suci

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#22 ne: 18-03-2012, 22:43:43
te lumte suci

hahahaa

tushe si te ka lali ty  :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#23 ne: 09-07-2012, 10:22:33
Na myten hallet

 • Postime: 1283
Pasion
#24 ne: 09-07-2012, 13:43:23
Pa halle mos qofshim. :)
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X