×

Cfare hallesh keni ?

Cfare hallesh keni ?

· 134 · 1911

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#100 ne: 18-05-2019, 10:56:29
Me mjekove 2 plage te lehta..dhe  me shkaktove nje plage te madhe ne zemer :-[

 • Postime: 12738
Mishel...............
#101 ne: 18-05-2019, 15:16:03
Me mjekove 2 plage te lehta..dhe  me shkaktove nje plage te madhe ne zemer :-[

Gjynah si ke shpetu gjalle akoma.....mire punojne aparaturat?

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#102 ne: 18-05-2019, 19:26:05
Dua dimrin sërish...

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#103 ne: 19-05-2019, 13:28:58
e paske zgjidhur mire problemin e ngrohjes ti ..mesa duket :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#104 ne: 06-06-2019, 22:17:34
Skam asnji ...per momentin

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#105 ne: 21-08-2019, 00:28:19
per 5 min e ke fjalen? :P

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#106 ne: 01-09-2019, 23:31:54
Asnje 1her 🙏

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#107 ne: 02-09-2019, 11:05:51
Hallin e kafes per momentin,,,   :)

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#108 ne: 02-09-2019, 11:45:50
Gjumin. Don-nuk don.

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#109 ne: 03-09-2019, 05:31:25
Gjumin. Don-nuk don.

Edhe une 😭😭

 • Postime: 4215
Charlie
#110 ne: 04-09-2019, 11:20:17
Kam nje hall me shpinden :D me kruhet ne nje vend ku nuk ma kap dora :D

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#111 ne: 07-09-2019, 19:33:40
Kam nje hall me shpinden :D me kruhet ne nje vend ku nuk ma kap dora :D
....te paska kaluar lart kruarja,,,se kur e ke patur me poshte...e beje shpesh rrugen  e kavajes,elbasanit :P

 • Postime: 4215
Charlie
#112 ne: 07-09-2019, 20:03:39
Kur te me kruhet diku me poshte te therras ty, pa merak rri ti :D

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#113 ne: 08-09-2019, 12:40:45
ok...ke 2 kavajas gati dhe 3  nga elbasani...te specializuar per keto lloj pune..vijne ose si grup ose nje nga nje...sipas rastit dhe nevojes qe ke :P

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#114 ne: 08-09-2019, 13:16:18
Grens dhe Charlie, se provojnë të drejtojnë brinjët e dashit. hmmmmm:

 • Postime: 4215
Charlie
#115 ne: 08-09-2019, 14:53:25
Parlote mos pac hall me te madh se Grensi jarabi :D s'di ca te them tjeter une ty :D

Si duket dashi i paska drejtuar brinjet ne b... te Grensit LOL Per ate ky kerkoka t'ma kruaj shpinden edhe mua :D i paska hyp nepsi per brinje LOL

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#116 ne: 08-09-2019, 15:48:38
Charlie  : LOL po lene të rijë aty, mbas shpine....

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#117 ne: 13-09-2019, 07:50:16
Hall gjumi at the mo

 • Postime: 3140
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#118 ne: 13-09-2019, 08:48:36
Kush nuk ka halle me gjumin :D

 • Postime: 4215
Charlie
#119 ne: 13-09-2019, 10:42:32
Me qene gjumash edhe me pase hall gjumin  hmmmmm:  (?)  :D

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#120 ne: 13-09-2019, 13:12:28
 :D
Me qene gjumash edhe me pase hall gjumin  hmmmmm:  (?) 
Pikërisht, flen/nuk flen... :D

 • Postime: 4215
Charlie
#121 ne: 13-09-2019, 14:07:43
Atehere mund te kene hall tjeter ata dy :D ndoshta probleme seksuale :D :D

 • Postime: 3140
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#122 ne: 19-09-2019, 13:58:04
... Eshte tjeter puna e gjumit, dhe tjeter ajo seksuale lol. :D

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#123 ne: 26-09-2019, 19:05:25
Vetem njeres ja them.. :-[

 • Postime: 4215
Charlie
#124 ne: 28-09-2019, 13:56:08
Grencoooo LOL a je pergaditur ? :D