×

Cfare hallesh keni ?

Cfare hallesh keni ?

· 134 · 2479

 • Postime: 12743
Mishel...............
#25 ne: 09-07-2012, 13:48:08
Qofshin halle qe i mbajme....se skemi me takat

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
Mєlσdy.
#26 ne: 09-07-2012, 23:23:43
Halle me bollek kena...po i zgjedhim vet '=)

 • Postime: 4261
Charlie
#27 ne: 10-07-2012, 00:52:09
Kam i hall se si ti bej sonte 1 milion euro , me ndihmon njeri ? :D :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#28 ne: 10-07-2012, 02:25:11
Kam i hall se si ti bej sonte 1 milion euro , me ndihmon njeri ? :D :D

Ka shume menyra. Lojrat e fatit, poker, bingo, llotaria, etj. Ose grabite nje bank. :-)

Quaqmaire thote, halli im eshte "se botes po I vjen fundi, e une akoma jam I virgjer" ---Family guy.  :-)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#29 ne: 10-07-2012, 09:23:00
Per njeriun paskan qene te gjitha. Mire qe i kemi se s'do kishim me ça te merreshim. :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#30 ne: 10-07-2012, 09:40:33
halle halle kjo dynja , halli hallit nuk i ngja

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#31 ne: 10-07-2012, 10:14:39
I kam nja dy, njera me floke te zeza dhe te gjata , mban edhe shami, tjetrja me floke te kuqe dhe te shkurtetra :D  :P


Cfar hallesh tani,,,.. ropkot:


« Editimi i fundit: 13-07-2012, 08:23:54 nga Oqeani »

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#32 ne: 13-12-2013, 19:31:43
Am se nuk mbarohen keto te shkreta

 • Postime: 12743
Mishel...............
#33 ne: 13-12-2013, 19:35:05
halle halle kjo dynja , halli hallit nuk i ngja

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 13-12-2013, 19:37:26
Mire e ke moj bijez  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#35 ne: 13-12-2013, 19:37:54
He moj nuse fol

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#36 ne: 13-12-2013, 20:37:15
Aman mi . :D mos na laft zoti pa halle

 • Postime: 12743
Mishel...............
#37 ne: 13-12-2013, 21:07:12
Merri e te miat se jam rehat pa halle

 • Postime: 266
the king
#38 ne: 13-12-2013, 21:42:11
 un halle  hmmmmm: nuk kam

1   shok imi ka     i  duhet  dhon i dor 

                               kush e nimon dot   '???

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 13-12-2013, 21:49:25
po ti thuaje ca halli ka se dro e nimon misheli :P

 • Postime: 266
the king
#40 ne: 13-12-2013, 21:59:21
esht i virgjer  :D :D

               
                  i  duhet i dor   LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#41 ne: 13-12-2013, 22:15:01
me vrau misheli tani LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#42 ne: 14-12-2013, 15:25:23
Hall te madh paska shoku jot.

Gjinah i ziu

Ti shej si meno ti jap vetem doren? :P

 • Postime: 266
the king
#43 ne: 14-12-2013, 18:01:33
Po  1   dor  ju   desh moj  1       :P

 • Postime: 266
the king
#44 ne: 14-12-2013, 18:07:26
Po si  ja kalove ditlinjen ???
naj dhurat  a ???

 • Postime: 12743
Mishel...............
#45 ne: 14-12-2013, 19:10:14
Kingo te me bohesh 100 edhe ti se e kena me i dite lol

Po mora plot

Mora dhurata materiale dhe shpirterore

 • Postime: 266
the king
#46 ne: 14-12-2013, 19:28:00
 :perqafim :perqafim :engjell:

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#47 ne: 14-12-2013, 19:30:01
Kingu u befsh 100plako. :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#48 ne: 14-12-2013, 19:30:08
 :perqafim

 • Postime: 266
the king
#49 ne: 14-12-2013, 19:49:55
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X