×

Cfare hallesh keni ?

Cfare hallesh keni ?

· 134 · 2480

 • Postime: 12743
Mishel...............
#75 ne: 24-12-2013, 07:24:57
Hallet sic vijne shkojne
Ajo cka mbetet eshte Une
E forte , e papershkrueshme... .e thyeshme njekohesisht

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#76 ne: 24-12-2013, 07:25:57
apapa  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#77 ne: 24-12-2013, 09:23:13
apapa  :P

pauuuu nje hall ra pertoke
ti mos e prek se qan me lot
hallin lere te vij e te shkoj
ne tollum kush per hallin kontriubon LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#78 ne: 26-04-2019, 20:59:09
Te tregoj te mijat, harron tuajat 😁

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#79 ne: 26-04-2019, 21:05:43
Fillo trego ti ,te filloj te skontoj te miat une....😁😁😁😁

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#80 ne: 27-04-2019, 16:29:52
Sterio vellai  mos skonto hic 😁
Nisi postoj he 😂

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#81 ne: 28-04-2019, 23:46:31
Du nje gru per shtepi e ca cupa per qejf... 😁 behet?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#82 ne: 01-05-2019, 23:09:08
O tipi une i bej te tera ,edhe per shpi e per qejf...behet ? :P

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#83 ne: 03-05-2019, 22:12:04
O tipi une i bej te tera ,edhe per shpi e per qejf...behet ? :P

Ti je e papame moj 😁😂😍😘

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#84 ne: 03-05-2019, 22:57:41
O tipi une i bej te tera ,edhe per shpi e per qejf...behet ? :P
Ja ta mendojme njehere se I ka rene vlera evrose... lol lol

 • Postime: 12743
Mishel...............
#85 ne: 06-05-2019, 09:23:14
Ja ta mendojme njehere se I ka rene vlera evrose... lol lol

Ashtu aaaaa , e mire ik e gjej nai tjeter qe ka nevoje per pjese kembimi :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#86 ne: 06-05-2019, 22:19:51
Ashtu aaaaa , e mire ik e gjej nai tjeter qe ka nevoje per pjese kembimi :P
ta tatata tatatan lol

 • Postime: 223
Passion
#87 ne: 10-05-2019, 23:09:52
Kam disa net qe kam probleme me gjumin. :(

Po te bie heret me del naten. :(
Po te shtrihem vone per gjume mezi ngrihem ne mengjes. :D

Halle halle kjo dynja.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#88 ne: 11-05-2019, 07:17:16
Ndërro Kanal kur shtrihesh të flesh

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#89 ne: 11-05-2019, 18:26:03
Dua te mos dal per weekends por prap dal sa here qe vjen...😎

Si tja bej we ate dua ta kthej ne realitet?🤣🤣

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#90 ne: 12-05-2019, 00:38:53
Iku gjumi.... :(

 • Postime: 223
Passion
#91 ne: 12-05-2019, 08:23:21
Iku gjumi.... :(

Ta dorezova ty me duket.  :D

Kam fjet si qingj
dmth pa halle  :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#92 ne: 13-05-2019, 06:57:08
Ta dorezova ty me duket.  :D

Kam fjet si qingj
dmth pa halle  :P

Gëzohem për ty 😉

Jam dymendëshe cilin artikull ta përdor në lidhje me provimin e radhës...

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#93 ne: 17-05-2019, 10:39:10
Mos ju rente halli im

 • Postime: 12743
Mishel...............
#94 ne: 17-05-2019, 12:56:50
Mos ju rente halli im

Ktu e 100 vjet me halle qe si kane te tjeret te mbaj mend....lonc nom :P

 • Postime: 4261
Charlie
#95 ne: 17-05-2019, 15:58:33
Grens vrit veten edhe te hiqen hallet :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#96 ne: 17-05-2019, 16:12:53
Grens na e ca nga te miat dhe nqs propozimi i charliet te pelqen jepi drejtim...😁😁😂😂

Mire se erdhe , mos paste njeri pa Halle por hallet qofshin pa zarar thone pleqte..😉

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#97 ne: 17-05-2019, 16:39:31
Grens vrit veten edhe te hiqen hallet :D
ej o njeri..e kam vrare 3 here here veten dhe ska dhene asnje efekt..per kete kam deshimtar edhe mishelin

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#98 ne: 17-05-2019, 16:44:14
mishel ...qe mos te na keqkuptojne keta ...e kam fjalen pe ate rastin qe  u hodha nga ballkoni  im dhe aksidentalsht rashe ne ballkonin tend

 • Postime: 12743
Mishel...............
#99 ne: 18-05-2019, 08:09:45
E qe te mekova plaget, po asnjehere arsyen se mesova....me ke te zuri flama kete here :P
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X