×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 06-06-2019, 22:17:34 »

Skam asnji ...per momentin
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 19-05-2019, 13:28:58 »

e paske zgjidhur mire problemin e ngrohjes ti ..mesa duket :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 18-05-2019, 19:26:05 »

Dua dimrin sërish...
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-05-2019, 15:16:03 »

Me mjekove 2 plage te lehta..dhe  me shkaktove nje plage te madhe ne zemer :-[

Gjynah si ke shpetu gjalle akoma.....mire punojne aparaturat?
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 18-05-2019, 10:56:29 »

Me mjekove 2 plage te lehta..dhe  me shkaktove nje plage te madhe ne zemer :-[
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 18-05-2019, 08:09:45 »

E qe te mekova plaget, po asnjehere arsyen se mesova....me ke te zuri flama kete here :P
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 17-05-2019, 16:44:14 »

mishel ...qe mos te na keqkuptojne keta ...e kam fjalen pe ate rastin qe  u hodha nga ballkoni  im dhe aksidentalsht rashe ne ballkonin tend
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 17-05-2019, 16:39:31 »

Grens vrit veten edhe te hiqen hallet :D
ej o njeri..e kam vrare 3 here here veten dhe ska dhene asnje efekt..per kete kam deshimtar edhe mishelin
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 17-05-2019, 16:12:53 »

Grens na e ca nga te miat dhe nqs propozimi i charliet te pelqen jepi drejtim...😁😁😂😂

Mire se erdhe , mos paste njeri pa Halle por hallet qofshin pa zarar thone pleqte..😉
Postuar nga: Charlie
« ne: 17-05-2019, 15:58:33 »

Grens vrit veten edhe te hiqen hallet :D