×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 08-10-2019, 17:54:05 »

Të ma kuptojnë të tjerët hallin 😂
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 08-10-2019, 10:14:42 »

Hall  me te madh se ky nuk kam degju ndonjehere :-[
Postuar nga: Parloté
« ne: 06-10-2019, 16:58:54 »

Nuk zë vend në shtëpi. Më kan dalë do shëtitje....
Postuar nga: erlehta
« ne: 03-10-2019, 13:57:59 »

Kam nje dhimbje koke me te buteMe duket filluan virozat  :(
E ne ketej, ky hall na ka zene 😒
Postuar nga: Passion
« ne: 03-10-2019, 13:54:32 »

Kam nje dhimbje koke me te bute

qe s'duroj dot nga nje shqetesim i vogel qe ndiej.

Me duket filluan virozat  :(
Postuar nga: Charlie
« ne: 01-10-2019, 13:23:06 »

Edhe une e kisha fjalen per ty :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 29-09-2019, 13:53:40 »

Grencoooo LOL a je pergaditur ? :D
...E kam fjalen per njeren o lugati i forumit..jo per njerin(jo per ty dmth :D) :S
Postuar nga: Charlie
« ne: 28-09-2019, 13:56:08 »

Grencoooo LOL a je pergaditur ? :D
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 26-09-2019, 19:05:25 »

Vetem njeres ja them.. :-[
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 19-09-2019, 13:58:04 »

... Eshte tjeter puna e gjumit, dhe tjeter ajo seksuale lol. :D