×

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2296 · 44780

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2296 · 44780

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#100 ne: 11-07-2006, 10:31:19
Mbathje te kaltra.

Asgje tjeter. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#101 ne: 11-07-2006, 15:25:36
çfarë keni veshur,çfarë nuk keni veshur?  :P

Pse kush do ta dije Lefteri :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#102 ne: 11-07-2006, 16:35:57
Lefteri pra.... :D

Lisa deshu.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#103 ne: 11-07-2006, 18:32:00
kam veshur nje fustan pak siper gjurit pa menge i verdhe me ca si lule boqell (?)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#104 ne: 11-07-2006, 18:33:15
Fund roze te shkurter dhe bluze blu,plasem nga vapa  :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#105 ne: 11-07-2006, 19:49:15
Shum bukur qenka veshur kjo....... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#106 ne: 11-07-2006, 20:23:37
I do nje xhiro ti?  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#107 ne: 12-07-2006, 05:55:17
kam vesh nje pal pantallona te shkurta ngjyre blu,nje bluz vere mo nje pal çorape  :D dhe nje pal atlete.besoj se mjaftojn kto.
A doni mo? :P :P :P :P ohoho: ohoho: ohoho: ohoho:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#108 ne: 12-07-2006, 09:39:28
xhinse dhe nje bluze roze
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#109 ne: 13-07-2006, 13:51:17
Fund mini xhins dhe nje kanatjere dhe nje pale sandale verore te reja qe i bleva dje tek Pimk.. LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#110 ne: 13-07-2006, 13:52:37
Asigjo.... :D..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#111 ne: 13-07-2006, 13:58:55
O lefto  i kujt eshte ky kostumi i Verace LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#112 ne: 13-07-2006, 14:03:49
E kam huazuar vetem sa per fotografim... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#113 ne: 13-07-2006, 16:05:13
Pse nuk tregon qe ta huazova une? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#114 ne: 13-07-2006, 16:10:41
ca gjan tkuqe ene tzaza
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#115 ne: 14-07-2006, 07:46:09
un kam veshur xhinse blu dhe nje trike te bardh jak V .
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#116 ne: 16-07-2006, 14:41:22
Une...?...po shkoj te vishem njehere..pastaj do ju them se çfare kam veshur..mire...? ;) :perqafim :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#117 ne: 16-07-2006, 15:00:20
Kam veshur kostumin e lindjes. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#118 ne: 17-07-2006, 12:56:46
rrobe banjo.........jane boqell me lule te portokallita dhe te verdha .......dhe nje si fustan rrjete persiper.....te gjate nice nice....:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#119 ne: 17-07-2006, 13:00:58
brek plazhi ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#120 ne: 17-07-2006, 13:04:06
Un jam bo gati per dasem. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#121 ne: 17-07-2006, 13:09:37
hajdeeeeee......do e dridhke sonte.......ene sa te kapet konga e pare Tironse cohu ne kapja i valle per Lisen :D (se te vdiqa :D)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#122 ne: 17-07-2006, 13:26:25
Lisa don te  kercej une? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#123 ne: 17-07-2006, 13:34:50
nje fustanke  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#124 ne: 19-07-2006, 18:40:05
Lisa don te  kercej unë? :D


Nje gati ky rri me maj venin ti aty.....ca ke vesh iher ma thuj se ndoshta ndryshoj mendje :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super