×

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2296 · 44781

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2296 · 44781

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#125 ne: 19-07-2006, 18:56:32
breneveke, pantallona doku, kanatjere leshi dhe kapele republike (leshi gjithashtu)

keni zili juve?  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#126 ne: 19-07-2006, 20:35:50
hajdeeeeee......do e dridhke sonte.......edhe sa te kapet kënga e pare Tironse cohu ne kapja i valle për Lisen :D (se te vdiqa :D)

O Lisa, vetem Naploni mu duk si kong tironse, tjerat nuk i njihja. :D E drodha si Zhadja e drodha. LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#127 ne: 19-07-2006, 21:31:12
He ta lumsha ....ashtu de do lisa ;) po ai bukuroshi te avatari ma drodhi ndonjecike
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#128 ne: 19-07-2006, 21:34:05
Ishte i zon me nja dy zocka t'vogla, dhe skish kohe per valle tironse. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#129 ne: 19-07-2006, 22:10:07
ehhh faqe petlla tu gjujt heee....duhet ti ket n'gjare te emes :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#130 ne: 20-07-2006, 10:27:53
Fund te zi te shkurter dhe bluze portokalli.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#131 ne: 20-07-2006, 10:31:25
sot jam vesh ndryshe. kam vesh pantallona dhe kemishe bile dhe kepuce me corape, pale qe kam dhe kanatjere dhe ashtu... :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#132 ne: 20-07-2006, 13:54:24
Corape blu, atlete te zeza, "shorts" te zeza dhe bluze blu. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2
d
#133 ne: 20-07-2006, 18:57:18
PO JA.... NJE PALE PANTALLONA TE SHKURTRA TE ZEZA E 1 KANATJERE(BLUZE ME RIPA) TE ZEZE. O LEFTER SA VJEC JE TI MOR VELLA? ohoho:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#134 ne: 20-07-2006, 19:20:07
D, lale, gocat nuk pyeten asnjehere per moshen. :D LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#135 ne: 21-07-2006, 10:15:32
Pantallona posht gjurit xhins....bluze nje te bardhe nje siper boj kali me pak fare menge pak te gjata me nje kaish te baredhe siper
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#136 ne: 21-07-2006, 10:37:39
Me falni, cfare boje ka kali?!  ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#137 ne: 21-07-2006, 10:42:13
Te kuqe! :D LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#138 ne: 21-07-2006, 10:44:52
urime ditelindjen, u rritsh e modhe :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#139 ne: 21-07-2006, 11:12:53
mishin te kuq e ka....e mo keshtu i thonin boj kali ......eshte blu si ai sportisti ne avatarin tend me e hapur dhe me e ndezur :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#140 ne: 21-07-2006, 12:44:46
ec Lisa aty mos e genje popullin se di une neper kete vape se ca ke ti ne trup... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#141 ne: 21-07-2006, 12:52:05
urime ditelindjen, u rritsh e modhe  


Thank you! :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#142 ne: 21-07-2006, 14:19:34
nje pal b....te kuqe me tyl,geta te zeza me lule,bluz portokalli,minifund te zi dhe çizme te gjata deri ke veni ku kan qejf meshkujt me fut doren.

kishte vesh nji shoqja ime mos e merni per ters :D :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#143 ne: 22-07-2006, 21:31:43
LOL LOL LOL LOL Tilo, sa e ka numrin e celularit ajo shoqja re? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#144 ne: 22-07-2006, 22:07:50
Ajo shoqja Tilit nuk paska lone ngjyre ne dollap pa e vesh ......nai pale sytjena jeshile nuk kishte me vesh ajo ....t'ja jap une i pale borxh thuj :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#145 ne: 22-07-2006, 22:42:34
Tuta roze dhe bluze roze  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#146 ne: 23-07-2006, 07:29:54
tuta blue dhe bluze te kuqe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#147 ne: 23-07-2006, 13:54:06
Shorts ngjyre hiri, bluze jeshile dhe atlete jeshile. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#148 ne: 23-07-2006, 16:51:03
tuta te shkurtra dhe kanatiere  te bardha me lulka te vogla bojqielli :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#149 ne: 25-07-2006, 10:16:55
Pantallona te shkurtra xhins edhe nje bluze bojeqielli.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super