×

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2319 · 46130

 • Postime: 12234
Lefter
#175 ne: 21-10-2006, 20:01:10
ahhh..ska  punes si dihet e ajo qe te duket e ,,vockel,, te del hundsh... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#176 ne: 22-10-2006, 03:12:48
kam veshur nje pale xhinse me nje si triko te lehte te kuqe.......
wiliams
#177 ne: 22-10-2006, 09:27:34
Vetem corape... hmmmmm:
Capkenja
#178 ne: 22-10-2006, 20:19:58
Ku je ti moj ,une u diplomova ti mazalla se na urove :)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#179 ne: 22-10-2006, 22:32:24
Me ke e ke ti me mua :O  
Je diplomuar ti eeeeeeeeeee pse nuk thua ti mi te bejme nje party ......Urime Urime.....hajt morrsh nje burre te mire si Machori :D

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#180 ne: 22-10-2006, 22:50:52
:perqafim

 • Postime: 12234
Lefter
#181 ne: 23-10-2006, 18:51:54
Sot jam vesh tamon ti ,,burrat,, zi katran ..........

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#182 ne: 23-10-2006, 19:04:31
meqe jam ne shkolle tani kam veshur xhinse dhe bluze te bardhe.

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#183 ne: 23-10-2006, 21:51:06
lepurushja korcare SOT ESHTE PUSHIM  :D :D :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#184 ne: 24-10-2006, 04:29:43
Nga ne nuk eshte pushim  :S

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#185 ne: 24-10-2006, 04:32:59
Tani meqe jam ne shtepi kam veshur tuta blu te rri rehat  :D dhe bluze te verdhe te gjere si thes  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#186 ne: 26-10-2006, 04:16:56
tuta te bardha me nje si kanatjere portokalli ne te kuqe hmmm ngjyre e papercaktushme .......

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#187 ne: 26-10-2006, 04:51:14
tuta roze dhe bluze te verdhe
wiliams
#188 ne: 26-10-2006, 10:28:17
Ehhh..shyqyr qe kane filluar te vishen gocat...me ne fund hmmmmm:

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#189 ne: 26-10-2006, 10:53:14
une lakuriq me duar ne xhepa.............. ................... ......... :P :P :P
guest11984
#190 ne: 26-10-2006, 11:01:54
rroba gjumi,
do iki ne shkolle,mqr fjala e ze oren e 7 un  hmmmmm:
wiliams
#191 ne: 26-10-2006, 18:14:58
rroba gjumi,
do iki në shkollë,mqr fjala e ze orën e 7 un  hmmmmm:
Mire anna ik..po hiq rrobat njehere e gjumit...dhe mos harro te vishesh perseri..se nje dite harrove dhe dole lakuriq... :-[

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#192 ne: 26-10-2006, 18:33:06
tuta te bardha me një si kanatjere portokalli ne te kuqe hmmm ngjyrë e papercaktushme .......


prap me keto rrobe qenkam zgjuar une :D

 • Postime: 12234
Lefter
#193 ne: 26-10-2006, 18:34:25
Deshi.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#194 ne: 26-10-2006, 18:36:18
ca po thu me ......sqarohu :D

 • Postime: 12234
Lefter
#195 ne: 26-10-2006, 18:37:35
Nuk muj se ka  minorene knej.... :D...Po degjo ti keshillen e deshi... :D

 • Postime: 6907
 • Gjinia: Femer
erlehta
#196 ne: 26-10-2006, 19:28:17
rroba gjumi dhe shall   jam semurur :(

 • Postime: 12234
Lefter
#197 ne: 27-10-2006, 18:37:18
Jam mlu me peshkir.....

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#198 ne: 27-10-2006, 18:41:34
jam zhvesh krejt se jam me temperature :(  Jam semure popull.....
Erlehta edhe ti mi ....ehhhh te shkume

 • Postime: 12234
Lefter
#199 ne: 27-10-2006, 18:43:50
Prit ta afroj termometrin... :D...Hec moj aty veshu se kshilla ka qen per dje jo per sot..Edhe kap bon naj dush te ftohte...
 

Cfarë do të bëni nesër...?

Nisur nga arbias

Postimi i fundit 07-02-2020, 22:36:35
nga SteriOtipi B
Cfare po hani ose po pini tani?

Nisur nga SmiLey

Postimi i fundit 15-02-2020, 00:58:22
nga Parloté
Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Nisur nga Syrgjyn

Postimi i fundit 10-02-2020, 18:34:26
nga SteriOtipi B
Flisni cfare te doni !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 09-02-2020, 19:30:09
nga Grens(Wiliams)
Çfarë ngjyrë kanë ato.....

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 01-08-2013, 14:25:14
nga Mishel...............