×

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 48439

 • Postime: 224
Passion
#2275 ne: 05-06-2019, 13:55:37
Te lumte Parlote,se theve akullin.  :D

Bukur!  :) :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#2276 ne: 05-06-2019, 13:57:50
Te lumte Parlote,se theve akullin.  :D

Bukur!  :) :)

Falemnderës, pikërisht 😉

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2277 ne: 05-06-2019, 15:54:12
Asgje tjeter vec rrobave. :D :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2278 ne: 05-06-2019, 16:51:16
Asgje tjeter vec rrobave. :D :D

me three :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2279 ne: 05-06-2019, 16:56:45
me three :P
genjeshtare ke vesh edhe zhartire t'kuqe. :P LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2280 ne: 05-06-2019, 17:27:42
No no dje i kisha vesh lol

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2281 ne: 05-06-2019, 17:30:07
e mire po pse tregon xhanem. :P :P LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2282 ne: 05-06-2019, 17:30:52
Per pordhe me ....pse u skuq kush aaaa lol

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2283 ne: 05-06-2019, 17:34:57
une snuk po ata pas kuintave po zgurdullojne syte e po ferkojne..... barkun de barkun.. LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2284 ne: 05-06-2019, 17:37:23
Mplasi lol

 • Postime: 224
Passion
#2285 ne: 06-06-2019, 07:12:26
 
« Editimi i fundit: 06-06-2019, 07:58:00 nga M A X »

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2286 ne: 06-06-2019, 09:44:20
Me te zeza veshur oooo...

 • Postime: 224
Passion
#2287 ne: 06-06-2019, 09:48:40
Me te zeza veshur oooo...

Kam tachispirina
aspirina
ina
ina

qite njo se kemi marr masa mbrojtese per zemren. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2288 ne: 06-06-2019, 09:53:03
hahahaha na eshte djeg filmi :P

 • Postime: 224
Passion
#2289 ne: 06-06-2019, 09:56:17
hahahaha na eshte djeg filmi :P

Hidhe pra mo se s'eshte e tipi ketu  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2290 ne: 06-06-2019, 10:04:54
 


Meqe me sigurove qe nuk eshte Tipi po e ve :P

 • Postime: 224
Passion
#2291 ne: 06-06-2019, 10:28:05
Artistja Mishelino! :)  :perqafim

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2292 ne: 06-06-2019, 21:39:25
Pj

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2293 ne: 06-06-2019, 21:40:48
 [ Invalid Attachment ]  

Meqe me sigurove qe nuk eshte Tipi po e ve :P
E nxorre koken e kokrrep. :P LOL

 • Postime: 224
Passion
#2294 ne: 21-06-2019, 19:44:42
 

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#2295 ne: 21-08-2019, 00:10:53
vetem corape :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2296 ne: 28-08-2019, 13:47:54
Rruges tuo vesh jam lol

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2297 ne: 28-08-2019, 16:04:05

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#2298 ne: 28-08-2019, 16:24:01
Hahahaha ca telepatiku mer lol 😂

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2299 ne: 23-01-2020, 07:04:39
Akoma më rroba gjumi.
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X