×

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2323 · 48328

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#25 ne: 14-06-2006, 23:25:51
Ore Berni ! Si e bën atë shkronjen ç ti unë vetëm c shkruaj dot tek tastjeri !!  hmmmmm: hmmmmm:

Mbaj te shtypur tasten Alt ne tastiere dhe shtyp me radhe shifrat 1, 3 dhe 5 ne tastieren numerike (ato butonat ne anën e djathte te tastieres), pastaj leshoje Alt. E thënë shkurt: Alt+135.

Shkronja ë vendoset me Alt+137, shkronja ç (e madhe) me Alt+128, ndersa Ë (e madhe) me Alt+0203.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#26 ne: 19-06-2006, 20:44:59
kam veshur nje pale pantallona xhins siper gjurit dhe dy kanatjere me rripa te trashe nje poshte ciklamin dhe nje te verdhe siper (?)

 • Postime: 12234
Lefter
#27 ne: 22-06-2006, 14:44:56
Lisa hajde me trego se cafre ke veshur ne kete moment...Jam shu  kurioz... :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#28 ne: 22-06-2006, 15:15:22
Lisa hajde më trego se cafre ke veshur ne këtë moment...Jam shu  kurioz... :D
njehere po te tregoj une pastaj te tregon Lisa.
Une tani per tani kam veshur nje pale pantollona te shkurtera deri tek gjunjet dhe nje badi(ketu tek ne i thon bluzes) te bardhe.

 • Postime: 12234
Lefter
#29 ne: 22-06-2006, 15:22:26
Njejte thojn edhe tek ne... :D..mire mire shije te mire a paske,ama deshta Lisa te na tregoj se  e di qe kjo eshte ne ,,night level,, tash ne kete moment... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#30 ne: 22-06-2006, 16:01:58
jo mo tek une eshte ora 4 pasdreke.... eshte shume vape kam veshur nje pale tuta shume te shkurtra  dhe nje kanatjere ....sapo erdha nga palestra corape te bardha dhe atlete :)

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#31 ne: 22-06-2006, 16:04:18
hee a tregove më se Lefterit do i dilte shpirti nese nuk i tregoje motiii e ka bere kete pyetje

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#32 ne: 22-06-2006, 16:05:53
nuk e kisha pare po ja te shikoj mos i gjej dhe ndonje foto qe ti vije shpirti ne vend :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#33 ne: 22-06-2006, 16:09:06
hahahah tani ai nuk duket me kendej pari eshte shume i turpshem pse tash ndoshta ashtu

 • Postime: 12234
Lefter
#34 ne: 22-06-2006, 16:10:13
Jo moj cfare turpi ma ka hjek Lisa  me  operacion... :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#35 ne: 22-06-2006, 16:11:10
hahaaah ok po tani Lisa ku mbeti eja dergoi disa foto qe ti shikojme

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#36 ne: 22-06-2006, 16:13:28
ja keto jane tutat identik fare ...kanatjerja e verdhe e lehte (?) pos prisje ndonje femer ti lefto :D

 • Postime: 12234
Lefter
#37 ne: 22-06-2006, 16:14:39
Aaa joooooo merri fotot mas se spo mepelqejn si shum te thata po me duken... :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#38 ne: 22-06-2006, 16:16:13
uuuf qenkan shum te lezetshme i kam ne qejf keto shum ooooo lefter po qfare i deshe ti

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#39 ne: 22-06-2006, 16:16:41
po deshe pra hec futu ne salle tani se po me pret dhe Charlie mos u merr me llafe neper bar kafe :D

 • Postime: 12234
Lefter
#40 ne: 22-06-2006, 16:20:13
Ca don me  me bo show live a.... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#41 ne: 22-06-2006, 16:22:00
sikur nuk te pelqen ty ...hec mer mo ....:D

 • Postime: 12234
Lefter
#42 ne: 22-06-2006, 16:27:47
Jo ti e dimire qe nuk mund te te refuzoj kursesi...ama  me ato foto ma nxive pak deillin... :D..Pa pa mallin ku e blej une se... :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#43 ne: 22-06-2006, 16:29:56
cfare bere kur e pa ate foto u rrzove nga karrgieja apo ja fute me koke kompjuterit

 • Postime: 12234
Lefter
#44 ne: 22-06-2006, 16:35:36
Jo me erdhe Lisa para syve... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#45 ne: 22-06-2006, 16:39:27
Nje pale xhinse te kaltra qe i kam ngrit gjer ne gju, nje bluze te kuqe D&G dhe atlete te kaltra.


 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#46 ne: 22-06-2006, 19:16:06
si ngjajsha Lefto mire hee ;) jo keq :D kam vene ca kile po vetem me te majme me kane bere :D LOL

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#47 ne: 23-06-2006, 06:59:39
Sot kam veshur nje bluze te gjelber dhe nje pale xhinse.

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#48 ne: 24-06-2006, 01:39:01
Sandale lekure, pantallona te zakonshme qe i kam ngritur deri poshtë gjurit, një bluze DKNY te zeze me supe dhe menge te kuqe... ;)
guest8255
#49 ne: 24-06-2006, 10:31:29
nje kanatjere te gjelber dhe pantallona te bardha deri poshte gjurit.
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X