×

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2295 · 44762

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2295 · 44762

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#50 ne: 24-06-2006, 14:08:11
Kanatiere te kuqe me trendafil te bardhe dhe nje fund te vockel :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#51 ne: 25-06-2006, 02:32:13
rrobat e plazhit...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#52 ne: 28-06-2006, 17:57:46
Kam vesh "nudo".  Papapapapa sa bukur qe me shkojne.... LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#53 ne: 28-06-2006, 18:01:13
jam vesh "kullerski" qysh thojne ne kosove LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#54 ne: 29-06-2006, 04:19:48
Thuaj cfare ske veshur!
Nje pale xhinse,nje kanatjere te hapur cik fare  kafe nje shall ne koke ,vath,unaze,,corape te holla,kepuce te lehta vere gjysem te mbyllura se sot ketej nga lagja jone po ben cik ftohte...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#55 ne: 29-06-2006, 06:22:36
se mos e heq ate shallin tyi moj ni her se e di cte gjen pastaj :D :D,po perparsen nuk e ke ceshur??? :D :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer
jam me seksi
#56 ne: 29-06-2006, 06:28:47
un per vete kam vetem pantofolat veshur  :D :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#57 ne: 29-06-2006, 06:48:42
pantallona te zeza(acaruse)dhe nje bluze ne formen e nje kemishe dhe me nje shall,qe shte gjeja e vetme e lezecme  e veshjes time :(,sa e urrej punen time vetem nga veshja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#58 ne: 29-06-2006, 07:22:52
kam veshur nje pale tuta te kalter dhe nje bluze te shkurter sepse ketu te ne ben shume vape e madhe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#59 ne: 29-06-2006, 09:31:42
Meqe ben shume nxehte sot,une jam vetem ne uniforme te punes :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#60 ne: 29-06-2006, 11:49:20
Kurse une jam me ato qe isha pak me pare!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#61 ne: 29-06-2006, 13:27:42
Un sa ika nga plazhi. Kam vesh "shorts" dhe "torso" te bardhe.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#62 ne: 01-07-2006, 12:33:48
Xhinse me nje bluze :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#63 ne: 01-07-2006, 13:07:08
Po e pres te vije Lisa te me tregoj se cte veshi.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#64 ne: 01-07-2006, 13:14:36
rrobat e pune :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#65 ne: 01-07-2006, 14:39:21
Ku punon ti?.,...Scatz mos ne stadium pahiri... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#66 ne: 01-07-2006, 14:57:48
eeeeeeeee   lefto...pune me kopjutera,e di kush a me e merzicmja,dreka,sepse ne forum nuk ka njeri fare edhe mua me duhet te vuaj vapen e vetme :(.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#67 ne: 01-07-2006, 15:00:59
Me ben i tel se ste lo une vetem  jooo.... ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#68 ne: 01-07-2006, 15:23:26
epo ja tani e more vesh....ne drek mos me len vetem ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 104
 • Gjinia: Femer
PurePoison
#69 ne: 01-07-2006, 15:38:59
Bikini!!! :P
just got back from the beach, lotta hot guys there jarge:
LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#70 ne: 01-07-2006, 17:33:18
vetem shorts shume vape knej zerista :S :S
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#71 ne: 03-07-2006, 09:30:10
tuta te zeza dhe nje bluze bojeqielli.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#72 ne: 03-07-2006, 10:48:36
eeeeeee  sa zili ju kam

un ngela me rroba pune :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#73 ne: 03-07-2006, 13:34:11
MO U MERZITE SE KE SHOKE

EHHHHH KSHU KUR KE PUNE ME ORE TE ZGJATURA :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#74 ne: 03-07-2006, 17:14:24
Po e pres të vijë Lisa te me tregoj se ç'të veshi.... :D

Ta thote Lisa ty te keqen....me brek me rri :D

Kam veshur nje pale tuta pak fare posht gjurit portokalli dhe nje kanatjere terkuaz me lule dhe ca si portokalli (varja tuta dhe kanatjere ) vape e madhe ketej nga ne vdiqem......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super