×

Cfare keni veshur ne keto momente?

Cfare keni veshur ne keto momente?

· 2299 · 45090

 • Postime: 12210
Lefter
#75 ne: 03-07-2006, 17:17:36
A ben pa ta se vape edhe ketej..... :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#76 ne: 03-07-2006, 17:20:39
Po helbete hiqi dhe ato se vape :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#77 ne: 03-07-2006, 17:27:42
Kanatjere me rripa bojeqielli dhe tuta te zeza,vape shume edhe ketej.

 • Postime: 12210
Lefter
#78 ne: 03-07-2006, 17:29:10
Beje  edhe ti si thot Lisa.... :D....

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#79 ne: 03-07-2006, 17:59:14
Si thote Lisa?  :D

 • Postime: 12210
Lefter
#80 ne: 03-07-2006, 18:04:49
Thote se eshte vape andej..... :D...Me e  cliru shpirtin thot ajo... :P

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#81 ne: 03-07-2006, 19:57:46
nothing.....

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#82 ne: 03-07-2006, 20:00:35
hajde bejme nje xhiro  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#83 ne: 03-07-2006, 20:04:06
Hajde... se vdiqa ne shpi.... mami ia ben ik laj enet! :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#84 ne: 05-07-2006, 02:01:17
Xhinse.

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#85 ne: 07-07-2006, 02:36:41
rroba pune per fat te keqe
guest11984
#86 ne: 07-07-2006, 03:12:04
me dhimsesh o miro edhe vetja gjithashtu:(

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#87 ne: 07-07-2006, 03:14:32
mire qe ke shpetur nga kravata thuj se keto tjerst spo i veme re :D
guest11984
#88 ne: 07-07-2006, 03:15:24
LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#89 ne: 07-07-2006, 03:23:12
po ty te lene te shkosh e veshur ne pune LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
guest11984
#90 ne: 07-07-2006, 03:26:15
me mire do te kishte qene te rrija zhveshur se sa me rrobat acaruse te punes :(

LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#91 ne: 07-07-2006, 03:27:59
ej ec knej ka ne se jemi me, non me ne frego ne. :D
guest11984
#92 ne: 07-07-2006, 04:13:53
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Capkenja
#93 ne: 07-07-2006, 04:21:51
Perparesen e bardhe LOL
guest11984
#94 ne: 07-07-2006, 04:23:20
po shallin ne koke e ke?
LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#95 ne: 07-07-2006, 04:51:28
ka ndonje ndonje peshqir per me ma dhene se ja me dhimbje koke :(
wiliams
#96 ne: 07-07-2006, 04:58:08
me mirë do të kishte qenë te rrija zhveshur se sa me rrobat acaruse te punës :(

LOL LOL LOL LOL LOL
....nuk e ke keq...anna..ke vape tek puna...?..apo s'ka lidje me vapen..thuaj... :S
guest11984
#97 ne: 07-07-2006, 07:11:20
po jo me la jo nuk a vape,po keto rrobat e punes jane acaruese

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#98 ne: 07-07-2006, 07:28:01
sidomos kur je me kemishe dhe ke nje p..k ktu qe nuk te shqitet :(
guest8255
#99 ne: 11-07-2006, 10:13:23
minifund te kuq dhe kanatjere te bardhe me te kuqe.