×

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1764 · 32292

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1725 ne: 06-05-2019, 10:33:11
Dimer ne maj. Ktu te une 7-8 grade aktualisht temperatura.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#1726 ne: 06-05-2019, 10:45:00
Dimer ne maj. Ktu te une 7-8 grade aktualisht temperatura.

E dhane qe keshtu do behej...nje dimer ne pranvere :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1727 ne: 06-05-2019, 22:21:40
Njerezit si miza... edhe une qe pretendoja se vuaja nga lartesia shoh tere dengla nga kati I 52 lol

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1728 ne: 07-06-2019, 06:56:48
Kohen e keqe sot

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1729 ne: 07-06-2019, 10:13:51
Mjegulla që ikin për t`i lëshuar vend diellit.

 • Postime: 224
Passion
#1730 ne: 07-06-2019, 10:24:38
 


Tani  ndodh. :)
S'kam dritare . :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1731 ne: 07-06-2019, 10:35:18
Mos na provoko tani ti, shife ky.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1732 ne: 07-06-2019, 10:37:29
E unë te arushat e bardha dhe pinguinët  :(

Ika nga këtu une  :D

 • Postime: 224
Passion
#1733 ne: 07-06-2019, 10:43:41
Mos na provoko tani ti, shife ky.

Duhet me promovu bukurite e vendit tone. :D

Do ta bej ne mynyre te vazhdueshme,te mos thojne s'ben Shqiperia.

Te thojne s'bejne shqiptaret (ok).  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1734 ne: 07-06-2019, 10:46:01
Shi

 • Postime: 224
Passion
#1735 ne: 07-06-2019, 10:51:39

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1736 ne: 07-06-2019, 19:35:14


Dmth je happy ? :D

Happy jam shi e pa shi une 😁🤗🤗

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1737 ne: 07-06-2019, 20:45:02
 

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1738 ne: 10-06-2019, 18:41:51
Vetem shi gjithe diten

 • Postime: 4261
Charlie
#1739 ne: 10-06-2019, 23:51:25
Fishekzjarre :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1740 ne: 10-06-2019, 23:54:22
Nga dritarja e makines tani... trafik sa te duash..😁🤓

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#1741 ne: 22-06-2019, 17:48:52
Danubin njerin nga.lumenjet me te gjate ne Evrop

 • Postime: 4261
Charlie
#1742 ne: 25-06-2019, 11:52:21
Nuk kam dritare per momentin :D nuk po shoh asgje.

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#1743 ne: 20-08-2019, 23:59:01
Nuk kam dritare per momentin :D nuk po shoh asgje.
..kujdes kur te marresh sapunin :P

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1744 ne: 10-10-2019, 19:16:51
Fenerat e ballkonit, dritat e qytetit.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1745 ne: 11-10-2019, 08:30:46
Qielli vajton sot.

 • Postime: 224
Passion
#1746 ne: 11-10-2019, 08:36:20
Kodrinat
dielli i ngrohte jep jet e shprese. :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1747 ne: 11-10-2019, 08:49:57
@Passion, më huazon një rreze dielli?

 • Postime: 224
Passion
#1748 ne: 11-10-2019, 08:56:56
 


 
@Passion, më huazon një rreze dielli?
« Editimi i fundit: 11-10-2019, 10:20:40 nga M A X »

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1749 ne: 12-10-2019, 10:14:11 


Falemnderës që solle diellin këtu 🤗
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X