×

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1764 · 32204

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#25 ne: 15-07-2009, 12:00:06
femijet duke lozur..

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#26 ne: 15-07-2009, 12:01:40
aromen tende qe vjen nga kaltersia hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#27 ne: 15-07-2009, 12:07:08
 syt e tu qe shkelqejn nga djelli..???? :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#28 ne: 15-07-2009, 12:24:06
fetyren tende ne kaltersi ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#29 ne: 15-07-2009, 15:13:27
kryeministrine   :D

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull
h75
#30 ne: 15-07-2009, 15:20:15
kryeministrine   :D
lum si ti qe sheh salen perdit. Prandaj je kaq ne qejf

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#31 ne: 15-07-2009, 15:26:07
Vilen e Xhaxhit. :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#32 ne: 15-07-2009, 15:26:22
po po apo s eshte ne humor dreqi sot  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#33 ne: 15-07-2009, 19:04:26
ne c'do dritare te shtepise kam pamje krejtesisht te ndryshme .....por tani , ketu ku jam ulur shikoj oborrin e komshiut dhe dy qenushet e tij te vegjel qe me cane menderen duke lehur :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#34 ne: 15-07-2009, 22:08:44
kojshien duke bere dush. LOL LOL LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#35 ne: 15-07-2009, 22:12:04
ja fute kot ku ka dritare aty ore  :D LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#36 ne: 15-07-2009, 23:19:58
makinen e shejtanise qe ma ben me sy...

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#37 ne: 15-07-2009, 23:23:13
hajd dalim 1 xhiro se plasa vape  ;)

 • Postime: 206
Kalipso
#38 ne: 15-07-2009, 23:28:04
hahahaha i'am on my underwear.. ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 15-07-2009, 23:29:16
vish xhupin LOL

 • Postime: 206
Kalipso
#40 ne: 15-07-2009, 23:30:47
oren per gjume :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#41 ne: 16-07-2009, 00:00:47
Fqinjen perballe qe ka dale per te pire cigare :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#42 ne: 16-07-2009, 00:55:37
FBI  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#43 ne: 16-07-2009, 01:34:39
Doli prap komshia per cigare...LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#44 ne: 16-07-2009, 09:36:21
nje shtepi te komshis... :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#45 ne: 16-07-2009, 10:26:16
shiqoj djellin qe rrezon..

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull
skiatori
#46 ne: 16-07-2009, 10:52:16
shiqoj rete qe valviten ne qiellin e kalter.....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#47 ne: 16-07-2009, 13:02:58
absolutisht gjithcka...konkrete dhe abstrakte :D

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#48 ne: 16-07-2009, 13:03:37
rrugen dhe njerzit qe ecin si te marrakotur nga dielli

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#49 ne: 16-07-2009, 14:06:05
Po pertoj te zgjas koken,ju them me vone  :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X