×

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

Cfare shikoni nga dritarja juaj ?

· 1764 · 32203

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#75 ne: 18-07-2009, 13:19:02
kalajen dhe xhamit e Prizrenit

eh me ka marre malli e mua me pa PRZ

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#76 ne: 18-07-2009, 20:20:26
momentalisht nja 2-3 police femra duke u zene me ca teen-s..:D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#77 ne: 18-07-2009, 20:45:48
momentalisht .....

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#78 ne: 18-07-2009, 22:33:56
shiun qe po bie

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#79 ne: 19-07-2009, 11:14:37
perseri kalajen...shejtane nese te dergon ndonje fryme ne drejtim te Prizrenit je mire se ardhur... :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#80 ne: 19-07-2009, 16:17:54
patjeter qe po kam shume miq andej  :D

 • Postime: 86
 • Gjinia: Mashkull
pylltar
#81 ne: 19-07-2009, 19:08:28
te ardhmen time te sigurte dhe te lumtur duke krijuar perandori timen :)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#82 ne: 20-07-2009, 22:37:10
Shejtanen duke gjujt njerezit me veze. LOL LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#83 ne: 20-07-2009, 23:25:36
Nje zezak  :P :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 20-07-2009, 23:31:26
kiametin duke postuar pas meje :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#85 ne: 20-07-2009, 23:36:33
kiametin duke postuar pas meje :D
:) si e kuptove mos je magjistare...   

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#86 ne: 20-07-2009, 23:42:01
:) Jam femer ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#87 ne: 20-07-2009, 23:53:03
:) Jam femer ;)
edhe une jam mashkull me vjen mire qe u njoftuam...:D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#88 ne: 20-07-2009, 23:55:40
shof sky tower e Tiranen me drita shume

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#89 ne: 21-07-2009, 23:08:27
shikoj fundin e nderteses ne te cipen gjendem une

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#90 ne: 22-07-2009, 01:39:04
shof te pandehurin lefto tefterin LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#91 ne: 22-07-2009, 01:41:10
komshiun tu fjet me komshijen  :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#92 ne: 22-07-2009, 01:42:40
komshiun tu fjet me komshijen  :P
a jane ne gjume...LOL

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#93 ne: 22-07-2009, 01:44:08
sikur nuk po levizin do jene duke fjet vertet  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#94 ne: 22-07-2009, 16:33:53
nje cope qiell mbush me re te zeza gati per shi :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#95 ne: 22-07-2009, 16:37:31
edhe une po shikoj veten gati per gjum

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#96 ne: 22-07-2009, 16:39:08
shikoj do njerez qe therasin chorrin per transferim ne te tjetrin LOL LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#97 ne: 22-07-2009, 18:07:23
po pertoj te shoh :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#98 ne: 22-07-2009, 18:08:01
forumin tone... :D

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#99 ne: 22-07-2009, 19:02:19
detin
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X