Zerion

@Zerion => Café "Zerion" ツ => Teme e nisur nga: Kisss ne 14-07-2009, 20:39:47

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 14-07-2009, 20:39:47
Une kam kete liqenin....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2009, 20:44:18
Epo lum si ti..all right for some lol! ^o)

Une shikoj oborrin me trendafila qe kam...femijet e komshijes..dhe burrin e saj tek ju bertet si te ishte ne mal.. :D

Edhe po shikoj tv dhe pc dhe po degjoj cd...eeehh bela  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 14-07-2009, 23:45:44
Tamam perballe dritares jam tani e po shoh ca yje te vogla dhe yllin e madh te deshirave ;)
Edhe keto shpite perreth qe kane fikur dritat :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 14-07-2009, 23:53:57
une ket pamjen  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 00:30:02
Une  Chorrin.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 00:32:04
Une  Chorrin.... :D

du foto  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 00:33:40
hahaha...Ncuk sjemi spijuna ne.... :D


Ku i dihet neser pasneser edhe ty te shof.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 00:35:11
hahaha...Ncuk sjemi spijuna ne.... :D


Ku i dihet neser pasneser edhe ty te shof.... :D

kam une 1 foto te tij  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 00:37:18
ahhaha...Joo moj duket i zi nga ketu...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 00:43:40
ahhaha...Joo moj duket i zi nga ketu...LOL

i hodha zbardhues e vesha me te bardha sot  :P LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: chorri ne 15-07-2009, 00:57:00
Une  Chorrin.... :D

kopuk mos shiqo   LOL ose shiqo se tani ja nisi une te bej avull dritaren LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 00:58:38
hahhahahha...Avulli n  e ben atje e jo ketu...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: chorri ne 15-07-2009, 00:59:49
kush te tregoj mer kopuk :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 01:00:55
E pashe vet.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 01:01:08
une shikoj Tipin po ben avull e ai te xhami... kurse nga ana tjeter shof Syrgjynin tu fjet gjume.... kurse nga ana tjeter Kalipsone tu henger darke  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 15-07-2009, 01:03:32
nje komshi psikopat...P.I.P.H
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-07-2009, 01:03:58
Une kijametin....LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 01:05:37
u shtuan komshinjte  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 15-07-2009, 01:14:03
Tamam perballe dritares jam tani e po shoh ca yje te vogla dhe yllin e madh te deshirave ;)
Edhe keto shpite perreth qe kane fikur dritat :D

po mua a me shef dot atje me yjet ?  :P une shoh edhe henen por ajo sikur fshihet kur del ti.  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 15-07-2009, 01:16:31
P.I.P.H  :D ky personi i interesuar ne pune te huaja me duket se rrine gjate gjithe jetes se vet ne dritare ai e di edhe sa luge i kam ne shtepi...sa here qe dal ne dritare e shoh P.I.P.H duke shiquar...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Masha ne 15-07-2009, 08:56:59
rrugen...makinat qe kalojne varg njera pas tjetres..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 09:39:04
e shikoj nje park me plot lulula
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 09:53:43
qiellin e kalter dhe diellin qe ngrohe ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 11:53:27
nje mac dhe nje maqok :) :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 11:56:49
perdet qe i leviz nje ere e lehte
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 12:00:06
femijet duke lozur..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 12:01:40
aromen tende qe vjen nga kaltersia hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 15-07-2009, 12:07:08
 syt e tu qe shkelqejn nga djelli..???? :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 15-07-2009, 12:24:06
fetyren tende ne kaltersi ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 15:13:27
kryeministrine   :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: h75 ne 15-07-2009, 15:20:15
kryeministrine   :D
lum si ti qe sheh salen perdit. Prandaj je kaq ne qejf
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2009, 15:26:07
Vilen e Xhaxhit. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 15:26:22
po po apo s eshte ne humor dreqi sot  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 15-07-2009, 19:04:26
ne c'do dritare te shtepise kam pamje krejtesisht te ndryshme .....por tani , ketu ku jam ulur shikoj oborrin e komshiut dhe dy qenushet e tij te vegjel qe me cane menderen duke lehur :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-07-2009, 22:08:44
kojshien duke bere dush. LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 22:12:04
ja fute kot ku ka dritare aty ore  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 15-07-2009, 23:19:58
makinen e shejtanise qe ma ben me sy...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 23:23:13
hajd dalim 1 xhiro se plasa vape  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 15-07-2009, 23:28:04
hahahaha i'am on my underwear.. ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 23:29:16
vish xhupin LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 15-07-2009, 23:30:47
oren per gjume :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 00:00:47
Fqinjen perballe qe ka dale per te pire cigare :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 16-07-2009, 00:55:37
FBI  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 16-07-2009, 01:34:39
Doli prap komshia per cigare...LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 16-07-2009, 09:36:21
nje shtepi te komshis... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 16-07-2009, 10:26:16
shiqoj djellin qe rrezon..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 16-07-2009, 10:52:16
shiqoj rete qe valviten ne qiellin e kalter.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 16-07-2009, 13:02:58
absolutisht gjithcka...konkrete dhe abstrakte :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Masha ne 16-07-2009, 13:03:37
rrugen dhe njerzit qe ecin si te marrakotur nga dielli
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: PochoLoca ne 16-07-2009, 14:06:05
Po pertoj te zgjas koken,ju them me vone  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 16-07-2009, 16:10:16
Shoh cka nuk shihet :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 16-07-2009, 16:28:23
Nga dritarja ime ,siq po shifet asgje nuk duket,, :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: PochoLoca ne 16-07-2009, 16:30:22
Asnje nuk thote se ç'sheh ...boh plasi misteri knej

Po shoh njerez qe po plasin vape me duket   :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-07-2009, 22:19:28
Komshien tu bo seks treshe. :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 16-07-2009, 22:24:42
Steriotipin me dylbi ne dore LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 16-07-2009, 22:44:11
avatarin e Shejtankes :D sexy
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 16-07-2009, 22:45:31
Pisin.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 16-07-2009, 22:52:17
Misin  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 17-07-2009, 12:04:33
Nje cift qensh duke bere sex :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 13:49:53
European Trade Center ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 17-07-2009, 13:54:38
"Kafet e vogla". :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2009, 14:43:55
Vetem shiun qe bie...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 17-07-2009, 15:29:47
nje cift qe lagin fytyrat e tyre... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 17-07-2009, 16:08:19

  Natyren...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 17-07-2009, 16:29:23
Tani jam ne ballkon dhe shikoj krejtesisht NY-kun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 17-07-2009, 17:59:54
Detin....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2009, 18:01:03
Njerez te vaposur. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 18:41:48
Tipin ne ballkon me kanatjere leshi LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2009, 18:43:41
mire qe si ke ul syte me poshte mi druq. :P LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: çika e maleve ne 17-07-2009, 18:44:11
ndertesa shume te larta :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2009, 18:45:56
do i kesh syzet numer te madh ti goce. LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: çika e maleve ne 17-07-2009, 18:46:56
si po mendoni numer te madhe ?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dude ne 17-07-2009, 19:43:39
pemet me debore edhe me lule
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 19:55:11
Gjelin duke ndjekur pulat :D me duket se e zuri nje.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 18-07-2009, 12:06:26
kalajen dhe xhamit e Prizrenit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 18-07-2009, 13:19:02
kalajen dhe xhamit e Prizrenit

eh me ka marre malli e mua me pa PRZ
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 18-07-2009, 20:20:26
momentalisht nja 2-3 police femra duke u zene me ca teen-s..:D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 18-07-2009, 20:45:48
momentalisht .....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 18-07-2009, 22:33:56
shiun qe po bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 19-07-2009, 11:14:37
perseri kalajen...shejtane nese te dergon ndonje fryme ne drejtim te Prizrenit je mire se ardhur... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-07-2009, 16:17:54
patjeter qe po kam shume miq andej  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: pylltar ne 19-07-2009, 19:08:28
te ardhmen time te sigurte dhe te lumtur duke krijuar perandori timen :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-07-2009, 22:37:10
Shejtanen duke gjujt njerezit me veze. LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: PochoLoca ne 20-07-2009, 23:25:36
Nje zezak  :P :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 20-07-2009, 23:31:26
kiametin duke postuar pas meje :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 20-07-2009, 23:36:33
kiametin duke postuar pas meje :D
:) si e kuptove mos je magjistare...   
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 20-07-2009, 23:42:01
:) Jam femer ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 20-07-2009, 23:53:03
:) Jam femer ;)
edhe une jam mashkull me vjen mire qe u njoftuam...:D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 20-07-2009, 23:55:40
shof sky tower e Tiranen me drita shume
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 21-07-2009, 23:08:27
shikoj fundin e nderteses ne te cipen gjendem une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 01:39:04
shof te pandehurin lefto tefterin LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 01:41:10
komshiun tu fjet me komshijen  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 01:42:40
komshiun tu fjet me komshijen  :P
a jane ne gjume...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 01:44:08
sikur nuk po levizin do jene duke fjet vertet  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 16:33:53
nje cope qiell mbush me re te zeza gati per shi :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 16:37:31
edhe une po shikoj veten gati per gjum
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 16:39:08
shikoj do njerez qe therasin chorrin per transferim ne te tjetrin LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 18:07:23
po pertoj te shoh :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 18:08:01
forumin tone... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: AMOR ne 22-07-2009, 19:02:19
detin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 22-07-2009, 20:13:28
Tymin e KEK perkunder qe s'ka korrent.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 22:17:27
Njeren duke qerruar koka peshku... LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:49:54
do shejtana te perzime me shejtanie...of anam offfff LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:56:25
do shejtana te perzime me shejtanie...of anam offfff LOL

ma perkthe pak  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:58:21
shejtania ti kurse shejtana ne nje grupe edhe perseri ti :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:58:56
ndersa of anam duket se e kupton  LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:59:16
ncuq jemi grupi i lopovave se ke mesu mire   ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 23:51:58
Rruget bosh ne erresire..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 23-07-2009, 01:07:28
bredhin tim qe do ma kaloje shtepine... hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 24-07-2009, 12:19:13
Nje cift lepujsh duke u lepire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2009, 12:22:06
Shiunnnn qe sapo nisi..kujtimet neper te..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 12:24:12
Parajsen...kush do qe te shikoje le te urdheroje ne dhomen time LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 12:24:58
njerez te vaposur. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 24-07-2009, 17:28:32
shi..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:02:20
personat qe jane duke ardhur ne dhomen time per te pare parajsen LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:20:47
syrin e zotit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:31:41
si e kishte ngjyren e syrit...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:35:35
me verboj shkelqimi nuk munda me e pa ngjyren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:36:36
ashtu sikur Musaja a.s  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:37:55
kush eshte Musaja a.s.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:42:23
ishte Profet...para Isaut(Jezusit) a.s
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:46:25
ishte Profet...para Isaut(Jezusit) a.s

faleminderit per shpjegimin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:47:41
ska gje...vazhdo jeten e lumtur  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:49:43
ska gje...vazhdo jeten e lumtur  :D

pse u zgerdhive o cun ....  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:52:14
perse te dhurova nje jete te lumtur  :(...a te qaj tani
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:53:43
burrat nuk qajne femrat po une jo LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 18:56:33
dhe burrat qajne por ju nuk mund te shihni...ata me te ver8 qajne por nga mbrenda...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 18:58:01
po shof dike qe shfaqet 1 here ne 1000 vjet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 18:58:53
shejtanen duke ma bere me shenje per te pire Birra. :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 19:03:00
Tipi eshte akoma vape e leme nga ora 20 fiks se sma mban me dal jashte tani
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-07-2009, 19:03:58
une jam tek ai lokali ne kat te dyte. ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-07-2009, 19:07:14
ok erdha per 15 minuta  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: chorri ne 25-07-2009, 02:49:16
lisen e shikoj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-07-2009, 12:34:13
ta zeqen...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Masha ne 25-07-2009, 13:09:25
njerez te lodhur nga vapa qe mezi hedhin hapat per ne shtepi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 13:16:25
oborrin e pallatit te zbrazur fare nga makinat e njerezit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-07-2009, 13:18:19
shohe parajsen dhe malet  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Masha ne 25-07-2009, 13:20:50
nga i bie kjo dritarja jote qe shihke parajsen?  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 13:21:49
nga baba Tomorri me siguri  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-07-2009, 13:23:51
nga i bie kjo dritarja jote qe shihke parajsen?  :D
nese s'me besoni kush do le te urdheroje ne dritaren time LOL 
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Masha ne 25-07-2009, 13:25:33
kam frike kijametin LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 13:26:45
mos me thuaj qe e shef nga kalaja  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-07-2009, 14:21:53
them se eshte ashtu...me te ver8 shihet dritarja nga kalaja :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 14:40:57
zotin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 25-07-2009, 14:42:05
Dy pleq qe luajne kumar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-07-2009, 14:43:25
bahqen me lule... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-07-2009, 14:47:43
ATE
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 25-07-2009, 15:27:57
disa re gri te papara qe po presin te shkarkojne nje energji marramendese !!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-07-2009, 15:32:42
Shiiiiii me shumice..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 25-07-2009, 15:35:58
shiqoj femijet duke lozur :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-07-2009, 20:18:55
mikun tim (kuptohet) ;) qe eshte duke ardhur tek une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 25-07-2009, 20:53:39
some strangers..walking :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 26-07-2009, 01:41:34
yjet ne qielle...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-07-2009, 01:48:13
komshiun qe po parkon makinen e sja thote hic  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 26-07-2009, 01:52:48
perseri yjet...dhe mendimet e njepasnjeshme
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 26-07-2009, 21:23:33
Njonin qe po pjek peshk ne zgare te zgara ime :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 26-07-2009, 21:26:26
nje perendim gri !! te trishtueshem  :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-07-2009, 00:13:08
gjysmen e qytetit qe fle e gjysmen tjeter qe jane neper rruge akoma
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 27-07-2009, 00:28:50
shikoj komshiun..ta zeqen de
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 27-07-2009, 11:52:15
shi..dhe nje copez qiell te zymte..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-07-2009, 11:53:01
berishen e topin  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 27-07-2009, 12:34:53
malet e rethuara te qy8it  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 27-07-2009, 13:24:46
kijametin :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:09:54
Mashtrusin... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:10:36
cpo ben?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:11:41
Dallavere.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:13:40
Tipin  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:14:48
Cfare po ben? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:15:39
traplleqe  :P LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 29-07-2009, 20:16:46
hahahhahahha...Tjet er car shef? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 20:19:22
shof bonusin  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 29-07-2009, 20:47:55
shiun qe bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 29-07-2009, 21:04:03
shohe genjeshtar dhe flcifikato m.f  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 21:09:44
flcikato???  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 29-07-2009, 21:15:13
falcifikato-s'eshte ai qe 3gohet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 29-07-2009, 21:16:03
aha mungonte a-ja  :D

une po shof 1 pishpirik tani LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: erlehta ne 31-07-2009, 00:10:38
Nje kopesht te madh me peme e lule,, si dhe pallatet rrethuese
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2009, 10:15:15
komshin qe sapo doli nga dushi ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 31-07-2009, 10:22:26
..rrezet e djellit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2009, 10:24:12
pemet qe nje ere e lehte i levez ngadale
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 31-07-2009, 10:28:54
njerzit duke levizur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2009, 10:30:39
nje aeroplan qe po fluturon ne kaltersi :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 31-07-2009, 10:37:56
aaaaaaaaaaah sikur te isha un aty :) :)

femijet duke lozur....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 31-07-2009, 10:40:38
nje çift pellumbash duke u puthur ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 03-08-2009, 13:09:00
lufte dhe diplomaci te rende
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 04-08-2009, 19:34:12
nje djale qe ka ndezur makinen dhe kondicjonerin e po rri jasht i mbeshtetur pas pemes duke pire cigare ....

P.S shume bukurosh :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 04-08-2009, 20:19:59
asgje interesante :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 04-08-2009, 20:21:16
lufte vazhdimisht... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 04-08-2009, 22:43:07
erresire totale !
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 04-08-2009, 22:45:55
ska drita kjo lagjia juaj :)??
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 04-08-2009, 22:55:03
JO  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-08-2009, 16:27:17
tashi ktheva koken dhe cte shoh...komshiun perballe LOL

vetem dritare shoh une..asnje cope qiell per be  :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 05-08-2009, 19:02:17
makina ...nje parking me makina , shume makina......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 05-08-2009, 19:11:59
perseri njerez me pamje te mire nga jashte kurse nga mbrenda... rrnofte diplomacia  ^o) u lodha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 05-08-2009, 21:02:50
perseri njerez me pamje te mire nga jashte kurse nga mbrenda... rrnofte diplomacia  ^o) u lodha

si kudo :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *A.D* ne 05-08-2009, 21:04:50
nje mace te bardhe, ne nje mur te ulet, qe po lahet e pastrohet... interesante  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 05-08-2009, 21:09:35
nje familje qe ka dal ne tarace per fresk ..nderkohe qe ia kan fut nje muhabeti dhe te qeshura pafund ..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zejneb ne 05-08-2009, 22:54:36
eresiren ne natyre
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 00:53:34
yjet e nates ne qiellin e hapur...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zejneb ne 06-08-2009, 16:54:50
parkingun e biznesit dhe per rreth gjelbrim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 17:19:39
nga e kthej koken te shohe Zejneb  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 06-08-2009, 17:52:15
Makinen time te palare ....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 06-08-2009, 21:34:09
njerez te lagur nga shiu :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 07-08-2009, 00:27:03
erresirren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zejneb ne 07-08-2009, 14:39:21
mrekullite e natyres
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 08-08-2009, 02:19:02
serish ty...dhe qiellin e kaltert  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 08-08-2009, 12:38:07
asigje per be :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: OXSA ne 08-08-2009, 15:36:46
Shiun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2009, 18:11:36
Random ppl walking past vec :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-08-2009, 12:04:03
vetem njerez nuk shoh...objekte me shumice
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: AMOR ne 21-08-2009, 13:30:44
qenin tim qe lef se di cfare ka
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 21-08-2009, 13:35:53
shikoj pallatin tjeter dhe vetem pensioniste shikoj  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 21-08-2009, 14:34:32
njerez me maska...shume sende te plasta 
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 21-08-2009, 20:45:30
Parkun e femijeve.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-08-2009, 23:34:15
po perpiqem te shof henen por spo e shof dot
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 21-08-2009, 23:36:43
Yjet dhe henen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-08-2009, 23:38:43
yjet po i shof e une edhe rrugen e qumeshtit po hena ku me eshte fshehur valle
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 21-08-2009, 23:41:12
Mbase sonte nuk shiqon dritarja jote ne drejtim te henes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-08-2009, 23:49:05
mbase po e pres te vije pra  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 21-08-2009, 23:51:08
Ne cilen kahje te botes shiqon dritarja jote?

Une ne jugperendim.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-08-2009, 23:55:19
une ne jug, juglindje e jugperendim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-08-2009, 15:11:14
keni durim se do shihni henen ne keto dite LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-08-2009, 19:37:54
kalamajte qe luajne
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-08-2009, 19:40:37
njerezit qe shpejtonin per pitajka me veze... :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-08-2009, 19:44:18
cka jane pitajkat?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-08-2009, 20:33:07
Pitajka (speciali8 prizrenase per muajin e ramazanit...pra e pergaditur nga brumi)  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 09:14:03
makinen time qe se nxjerr dot nga parkimi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2009, 09:18:31
ngaqe je parkuar ilegalisht, prandaj.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 09:20:29
eee jo pak fare  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2009, 09:21:23
po te pakten e ke gjetur se ku e ke parkuar mbreme LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 09:22:54
mbreme e dija se gjeja para nja 3 netesh e ma gjeti Miss pastaj  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2009, 09:24:09
vajze flori.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 09:25:08
po e shikon nga dritarja ?  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2009, 09:28:12
jo nga poshte.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-08-2009, 12:42:07
veturat qe kalonin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 12:42:46
sky tower
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 25-08-2009, 12:42:52
shiun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2009, 15:51:03
Spo shihet gje..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2009, 16:03:40
hic asgje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-08-2009, 17:08:46
ca gjera :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-08-2009, 18:46:40
Tipin duke ngrene fara  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 26-08-2009, 17:28:40
shtazet duke lozur ne natyre...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 27-08-2009, 02:48:42
Shoh ca ylla qe po me bejne shoqeri  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 13:57:09
peme RTSHne makina njerez
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 27-08-2009, 14:03:00
Makina policore, autoambulanca me alarme, tollovi..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2009, 21:47:11
shejtanen duke bere fasule. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 21:49:11
hahahaaa jo jam duke i ngrene tani LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2009, 21:50:41
shejtanen duke kruajtur tenxheren e fasuleve dhe duke ngrene qepe. LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 21:53:17
jo mor cun jan hudhra e kazan jo tenxhere  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2009, 21:55:53
shejtanen duke ngjyer koren e bukes ne kazan. LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-08-2009, 21:57:26
shof tipin qe sdi te parkoje makinen LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2009, 22:21:50
me tete balle qe eshte tipi jo makinen por edhe trenin parkon sot. LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 28-08-2009, 13:13:59
Tipin qe po fle gjume ne makine  :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: fabio 30 ne 28-08-2009, 13:19:43
....po ketu qe ska dritare....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 01-09-2009, 11:45:40
mashtruesit qe shkelin cdo gje para...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 01-09-2009, 12:00:39
rremujen e Tiranes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2009, 12:11:30
muret e shtepive sdi kujt  :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 10-09-2009, 10:49:51

  Dy veta nen nje hije ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 10-09-2009, 10:54:19
kam 1 pamje shume te bukur nga zyra ime sa i bera 1 foto nga celi por skam si ta hedh ne kompjuter do jua tregoj ne darke
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 10-09-2009, 12:34:38
Lulet e shumta ne ballkonin tim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 10-09-2009, 12:39:38
Rrugen me plot vetura te zhurmshme,,matan sja,,banesat qe duken te qeta dhe ca lisa qe per cudi dhe fatmireisht qendrojne ende  duke ia shtuar shume bukurin e pejsazhsit nga zyra ime,,, :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 10-09-2009, 14:50:31
rokin...ne box

ja kete... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 10-09-2009, 17:14:29
rokin...ne box

ja kete... :D

qenka pastor gjerman..... kujtova se kishe qen sharri ti :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 10-09-2009, 17:54:24
Vjeshten qe ka filluar te vije..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 10-09-2009, 18:36:13
...errsiren e nates
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 11-09-2009, 21:30:25
kam 1 pamje shume te bukur nga zyra ime sa i bera 1 foto nga celi por skam si ta hedh ne kompjuter do jua tregoj ne darke

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zeriyt.com%2Fdlattach.html%3Btopic%3D57593.0%3Battach%3D64962%3Bimage&hash=2ff60e268bfb2bd05d0ea22a60298536)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 11-09-2009, 22:12:14
Te ai ballkoni e pime kafen ate dite? hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 11-09-2009, 22:13:18
jo eshte qendra e re qe eshte bere ngjitur me rogner  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2009, 22:50:07
dyqanin e luleve..qe mom. po mbyllet..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 23:53:15
dyftyrsine e njerezve...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:55:38
hahaa..Mire e paske e une sdi as vet se sa ftyra po shoh perballe nga dritarja...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Parloté ne 22-09-2009, 23:56:13
Dritën e qiririt të reflektuar në xhama....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 23-09-2009, 09:03:14
Qiellin plot re
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 23-09-2009, 09:10:22

  Natyren e pafund :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 23-09-2009, 12:14:05
sheratonin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 23-09-2009, 12:34:31
Sahatkullen qe eshte ne renovim e siper..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 23-09-2009, 23:53:48
shtepine e alushit...tullat e kuqe  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2009, 08:37:01
shtepine e alushit...tullat e kuqe  :P

LOL LOL

Shiun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 24-09-2009, 08:51:03
Eshte shi andej? :(


Une shtepine e Qazimit... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 24-09-2009, 09:34:57
Kodren ne horizont qe ende eshte e mbuluar me mjegull..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2009, 09:37:13
Eshte shi andej? :(


Une shtepine e Qazimit... :P

Ehe, shi  :(

Une shpine e  Hansit LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 24-09-2009, 09:51:50
Hans Peter Brigel....LOL


Tani sapo kaloj Sabrija ketu afer LOL  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2009, 09:56:57
Po a andej qenka Sabrija?    :@  E une kerko kendej :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:17:51
ja kete... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2009, 12:19:31
njeren duke lare me zorre makinen e kuqe. :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 24-09-2009, 12:21:22


ja kete... :D

E paska emrin interesant :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:21:52
njeren duke lare me zorre makinen e kuqe. :P LOL
:P kush o kjo mo LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:23:03
me te ver8 kush eshte  jarge: LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2009, 12:23:47
njona me flocka te shkurta LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:24:59
a eshte e lagur... LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:25:19
hahaaa jo jo qenka me floke te gjata

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcomps.fotosearch.com%2Fcomp%2FIGS%2FIGS471%2Fyoung-woman-washing_%7EIS654-050.jpg&hash=f6b73858b169f70720ff0d7972080421)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2009, 12:26:23
jo jo nuk eshte ajo. ;P

kjamet eshte lagur nga mezi e lart. ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:26:42
hahahahahahah LOL LOL ...sa shpejt e fotografove mi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:27:31
jo jo nuk eshte ajo. ;P

kjamet eshte lagur nga mezi e lart. ;)
LOL LOL LOL...river u ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:33:47
hahahahahahah LOL LOL ...sa shpejt e fotografove mi

po ngjit me tipin jam me shpi une te njejtin vend shofim nga dritarja LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2009, 12:35:05
po ngjit me tipin jam me shpi une te njejtin vend shofim nga dritarja LOL
Vetem se kjo eshte poshte ne keto momente tek makina. :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:41:48
LOL LOL LOL ...shej pune te mbare  :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:42:30
shej-i ka 2 muaj pa e la makinen LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:44:04
tipi a ndive...e paske ngateruar :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:45:38
me siguri ka pa makinen qe ja kam dhene borxh komshies sot Tipi me siguri LOL LOL  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:48:07
me duket qenkeni si bineq te paska ngateruar me te LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:49:22
ncuq jam me e shemtuta ne lagje nuk ngatarrohem kollaj  :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2009, 12:51:42
hahahahahahaha...dh e e paramendoje une LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-09-2009, 12:56:03
 :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2009, 15:41:22
shej-i ka 2 muaj pa e la makinen LOL
epo o sot o kurre ishte motoja kur u ngrite ne mengjes. :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2009, 18:25:10
sot ne oren 11 e pak a shume pse kishe gje ti  :P :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 26-09-2009, 19:12:31

  KFOR-in :O
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 27-09-2009, 09:45:57
fernsehturm 
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 27-09-2009, 19:16:26
bredhin ne bahqe  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 27-09-2009, 23:24:51
Dritat e fikura te shtepijeve perreth...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 27-09-2009, 23:54:41
komshiun i cili ka haruar te mbylle driten ne dhomen e gjumit...LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 28-09-2009, 00:01:47
komshiun i cili ka haruar te mbylle driten ne dhomen e gjumit...LOL LOL

LOL LOL mbylle dritaren shpejt LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-09-2009, 00:05:09
LOL LOL mbylle dritaren shpejt LOL

jo une e mbylla driten ne dhomen time qe te mos shihet nga ana tjeter LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 28-09-2009, 00:12:33
LOL mire ben :D

Upppsss nje komshie ime ndezi driten tani,qenka fresk fare LOL :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-09-2009, 00:15:48
behu kishe je duke shiquar natyren...LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 28-09-2009, 00:19:09
LOL iku iku Kijamet e fiku driten  :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-09-2009, 00:21:00
shiqo mire nga iku mos eshte nisur tek ti LOL LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 28-09-2009, 00:28:48
LOL LOL jo se besoj se e kam fikur driten e jam ne gjume LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-09-2009, 00:31:25
mos me thuaj se tani jemi ne enderr LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 28-09-2009, 00:39:56
Ahahahaaa...shoh Kijametin qe po poston ne enderr LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 28-09-2009, 09:16:24
Vjeshten qe po vjen :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 03-10-2009, 16:26:32
Shiun qe po rigon..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-10-2009, 16:53:20
shi shi babali... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 03-10-2009, 18:13:33
stuhine duket se kijameti do behet  hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 03-10-2009, 21:55:55
shiun qe bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 03-10-2009, 22:00:11
një vapor me drita të ndezura  :detari
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-10-2009, 22:13:55
...driten e trishtuar te neoneve, mbeshtjelle nen heshtjen e ftohte te kesaj mbremjeje te maskuar...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 03-10-2009, 22:17:47
kjo që the të ngjall trishtim..
zgjidhja më e mirë në këto raste, është të pish një shishe verë..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 04-10-2009, 12:06:51
shohe shpirtera te humbur qe lozin posht e nalt dhe kerkonin rrugen...a thua kerkonin ate rruge??
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 05-10-2009, 00:47:37
...Henen e plote...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 05-10-2009, 08:53:01
..Diellin e plote.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-10-2009, 09:01:35
Qiellin pasi jam ne krevat akoma.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 05-10-2009, 11:54:52
shi vetem shi..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 05-10-2009, 22:11:23

  Nepermes dritares i shoh yjet hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-10-2009, 02:45:53
erresire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 06-10-2009, 09:36:01
Kulmet e shtepive te qytetit te vjeter nga te cilat po ngritet/avullohet vesa e rene gjate nates..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-10-2009, 17:20:23
komshien kur parkon makinen, dhe po ithem ver nje tabele "Shofer i ri" LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 07-10-2009, 14:00:25
Kete po shihja nga dritarja e makines.. :D
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pixhostr.com%2Fimage-9717_4ACC8288.jpg&hash=50f4d3c0676b139e40a375da3573d448) (http://www.pixhostr.com/share-9717_4ACC8288.html)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 07-10-2009, 14:05:57
e pse jane te ulur mbrapsht keta njerez LOL LOL

brenti je gjalle  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 07-10-2009, 14:27:37
Se makinen eshte duke e drejtuar ai taxisti nga India.. :D

gjalle e i fort, e ti abab? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2009, 14:29:25
Nje cift..all loved up ^o) :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 07-10-2009, 14:34:18
Klona automjetesh,nje parking me tej,me pas ndertesat qe secila ka mbindertime.. :D (njoni bile kish ndertu tre kate siper valla..) :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 07-10-2009, 17:02:13
Se makinen eshte duke e drejtuar ai taxisti nga India.. :D

gjalle e i fort, e ti abab? :D

edhe une gjalle e n'zalle :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-10-2009, 18:45:23
shi..zymtesi..cadra shumengjyreshe memece...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 19:06:24
kalipsone ... eshte bere shume seksi sot :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 07-10-2009, 20:54:19

  Dritat e ujesjellesit atje larte :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 22:34:47
Kete po shihja nga dritarja e makines.. :D
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.pixhostr.com%2Fimage-9717_4ACC8288.jpg&hash=50f4d3c0676b139e40a375da3573d448) (http://www.pixhostr.com/share-9717_4ACC8288.html)

Brento ca eshte ai peizash verdalle ne fshat e ke banesen apo punen :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 07-10-2009, 22:44:37

  A po ma sheh dhine mori? :fershellime
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-10-2009, 22:48:34
sme duket si ne Prishtine ajo foto mua  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 08-10-2009, 01:18:21
sme duket si ne Prishtine ajo foto mua  ;)

po mi eshte Prishtina ne vitet e 30-ta LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Bekimi ne 08-10-2009, 04:21:23
Marr dylbite dhe veshtroj komshien duke fshire oborrin.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 08-10-2009, 09:17:07
Foto eshte bere ne rrugen Prishtine - Peje, 5 km pasi ta kalosh aeroportin e Pr.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 09-10-2009, 10:39:28
asgje interesante kte mom.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 09-10-2009, 14:43:43
Angelinen ne Pz...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 10-10-2009, 13:04:35
shi vetem shi 
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 10-10-2009, 20:34:11
dritat e ndezura neper shpi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 11-10-2009, 11:20:21
oborrin e shtepise
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Parloté ne 11-10-2009, 14:51:16
Gjethe të lagura nga shiu...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 12-10-2009, 18:08:54
Mjegull
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 13-10-2009, 01:13:36
eresiren e nates...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Blues ne 13-10-2009, 01:14:52
Pishat ne obor
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 13-10-2009, 01:17:30
njerez me maska...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 14-10-2009, 21:10:54
..abstraksionin e dyshimte te nates.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:13:07
..abstraksionin e dyshimte te nates.

 :perqafim Dreamm-in duke e imagjinuar  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 14-10-2009, 21:38:12
Miss duke urdheruar trouble ti beje coffen.. :P  :perqafim ckemi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:40:21
Miss duke urdheruar trouble ti beje coffen.. :P  :perqafim ckemi

Mire ty si te kam? perq

Shoh Lefton duke na sjelle kafe mua e Dreamm-it  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 14-10-2009, 21:47:15
Gd. thnx  :engjell:   te shtojme dhe ca radhet, sa per ti nxjerre pune trouble? LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 14-10-2009, 21:48:15
kodrat e liqenit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:48:38
ahahahah ja se erdhi dhe Shejtani... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 14-10-2009, 21:51:37
vetëm errësirë
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 14-10-2009, 21:59:00
yjet ne qielle...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 15-10-2009, 16:13:39
rrezet e diellit te shumta
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 15-10-2009, 16:38:05
rreze dielli
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2009, 19:48:34
..naten qe po bie...iku dhe nje dite  ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2009, 22:12:27
Mashtrusin... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 22:17:43
nje zocke :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2009, 22:19:59
Ma pershkruaj pak.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 22:22:48
seksi eshte te tjerat imagjinoi vete. :D :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 16-10-2009, 08:42:31
Pullazet e zbardhura..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: qershija ne 16-10-2009, 09:30:17
Vetem riga shiu..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 16-10-2009, 10:09:50

  Deboren duke ra!!! :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 16-10-2009, 10:28:48
shii vetem shi..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Masha ne 16-10-2009, 10:29:44
ca femije te vegjel qe kane dal me edukatoren e tyre
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-10-2009, 19:32:17
lemsh makinash :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 17-10-2009, 10:44:57
luften e ftohte... hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-10-2009, 12:14:46
Shi me shumice
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-10-2009, 00:22:10
ca femrat tap te pira. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 20-10-2009, 00:25:08
hahaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 21-10-2009, 13:04:26
kete siper duke ja fut grusht nje trapi LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 21-10-2009, 13:09:16
Diellin e dobesuar vjeshtak..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 26-10-2009, 23:46:23
Dritat e rruges.. dhe shume pak levizje..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2009, 23:51:42
erresire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 02-11-2009, 20:39:50
  vithet e makines se komshijes....LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 02-11-2009, 20:41:26
  vithet e makines se komshijes....LOL LOL

mos po shef culon e komshies gje LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 02-11-2009, 20:42:53
  s'e ka aq te madhe jo...LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 02-11-2009, 20:45:59
hahahaaa dreq edhe culon po nxjerim ketu LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 02-11-2009, 20:53:57
  se mos na njeh njeri  LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 02-11-2009, 21:19:03

  Komshiken duke e parkuar veturen hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 02-11-2009, 21:20:18
kodrat e liqenit dhe henen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-11-2009, 21:21:52
nje cift duke bere seks ne nje shkurrishte. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 02-11-2009, 21:23:44
nje cift duke bere seks ne nje shkurrishte. :D

LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-11-2009, 11:56:07
gjithcka qe eshte e dukshme....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 20-11-2009, 12:33:45
nje qiell te kalter e 1 diell te bukur e gjethet e pemeve gjyre te arte .... po me frymezojne te shkruaj ndonje poezi :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-11-2009, 12:39:02
Duammmmmm Piziiii me ka marre malli per pizira  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 17:55:39
joy-in nen bredhe :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-11-2009, 12:44:43
tim bir qe luan me kalamajte e tjere poshte pallatit, sa rehat jane sa do doja te behesha moshatar me ta e une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2009, 12:51:11
njeren qe po fshin qurret me menge LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-11-2009, 12:53:26
njeren qe po fshin qurret me menge LOL LOL LOL

hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa  grip i poshter thuaj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2009, 13:02:30
mos bej gafe te me vish afer se te shpura per ekzekutim para kryeministrise. :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 21-11-2009, 13:04:38
mos bej gafe te me vish afer se te shpura per ekzekutim para kryeministrise. :P :P

jo 50 cm larg do te rri ... po zbres une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-11-2009, 13:06:04
jo jo se kam dore te gjate une dhe te  afroj > :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 21-11-2009, 13:11:31
perplot re
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 22-11-2009, 14:39:22
qiellin e perlotur...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: toci ne 22-11-2009, 17:04:24
shikoj komshihen e katait te 5 kur ben banje dhe pastaj ........
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 17:14:28
asgje sjam ne dritare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:00:26
une ket pamjen  :D
pse kue paske shpin ti ???
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:02:31
ne pallat e kam
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:04:33
ne pallat e kam
pse pallat e paske.mendova mos e kishe private qe kishe kte pamje  :P :Pne kto momente cfar po shikon nga dritarja
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:06:51
ku e gjete ate postim ... ca foto ishte se kam parasysh mos qe me 1 dritare e peme e bar???

po qe se po eshte pamje nga zyra ime ajo
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:08:29
une shikoj Tipin po ben avull e ai te xhami... kurse nga ana tjeter shof Syrgjynin tu fjet gjume.... kurse nga ana tjeter Kalipsone tu henger darke  :D LOL
[/quote shiko me mire se mos me shikon dhe mua
Post Merge: 22-11-2009, 18:09:52ishin disa pem dhe shpi private me duket spo me kujtohet mir as mua se kalimthi e pashe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:10:28
une shikoj Tipin po ben avull e ai te xhami... kurse nga ana tjeter shof Syrgjynin tu fjet gjume.... kurse nga ana tjeter Kalipsone tu henger darke  :D LOL
[/quote ]shiko me mire se mos me shikon dhe mua

komshi i imi dhe ti ???!!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:11:47
ma trego ku e ke shpin dhe te them po apo jo
Post Merge: 22-11-2009, 18:14:50he do ma thuash ku e ke shpine apo duhet ta zbuloj vet dhe kte
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:16:45
po te ishe komshiu im i bie ta dije ku banoja une nejse une nuk po shof ne dritare tani
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:18:20
hahha bej shaka ajo nuk dihet jam apo jo komshiu yt sepse nuk e di kush fshihet mbas shejtanes
Post Merge: 22-11-2009, 18:18:46ti ne ca vendi jeton??
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:19:44
ne Shqiperi po ti?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 18:20:13
erresire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:20:50
ne Shqiperi po ti?
ne cqytet te shqiperise jeton ?se ne shqiperi e di
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2009, 18:21:46
bilbilin kur kendon. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:25:24
bilbilin kur kendon. :)

bilbilushin deshe me thene ti  :P
Post Merge: 22-11-2009, 18:25:44
ne cqytet te shqiperise jeton ?se ne shqiperi e di

ne Peshkopi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:26:59
bilbilushin deshe me thene ti  :P
Post Merge: 22-11-2009, 18:25:44ne Peshkopi
afrohu icik afrohu mos ik aq larg se je pre jugu ti nuk dukesh veriore
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:28:15
jam nga jugu por punoj ne veri ...atje ku ka nevoje atdheu me sakte
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:28:59
jam nga jugu por punoj ne veri ...atje ku ka nevoje atdheu me sakte
pse ti vete atje ku kane nevoj njerezit???
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:29:54
pse ti vete atje ku kane nevoj njerezit???

ket profesion kam ne ndihme te njerzmit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:32:36
ket profesion kam ne ndihme te njerzmit
po hajde me ndimo dhe pak mua se ne kto momente kam nevoj vetem per ty
Post Merge: 22-11-2009, 18:33:15
po hajde me ndimo dhe pak mua se ne kto momente kam nevoj vetem per ty
me duhesh qe te me ulesh pak temperaturen se po shperthen vullkani me duket
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:33:36
une ndihmoj njerzit me aftesi te kufizuar  ... i tille je ti?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-11-2009, 18:33:41
bibilushin e kishe fjalen ti? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:37:29
une ndihmoj njerzit me aftesi te kufizuar  ... i tille je ti?
ja me kaq sa ke pare ti ashtu te dukem un??
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:39:20
sikur sme dukesh i tille hic
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:40:40
sikur sme dukesh i tille hic
te dukem i zgjuar dmth?e?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 22-11-2009, 18:41:20
Ortake, te paska dale pune ty moj :D  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-11-2009, 18:44:19
te dukem i zgjuar dmth?e?

budalla sme dukesh me then te drejten... per te zgjuar ke kohe me e shfaq veten deri tani je te normalja


Post Merge: 22-11-2009, 18:44:51hahah
Ortake, te paska dale pune ty moj :D  :perqafim

hahahaaa po tybe bajagi pune hahahaaaa
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-11-2009, 18:45:30
budalla sme dukesh me then te drejten... per te zgjuar ke kohe me e shfaq veten deri tani je te normalja


Post Merge: 22-11-2009, 18:44:51hahah
hahahaaa po tybe bajagi pune hahahaaaa
ok kaq me mjafton njeriu normal duhet te jet se zgjuarsin e zbulon tjetri
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-11-2009, 21:32:33
Vetem shi po bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 24-11-2009, 21:53:40
errsiren e nates..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *ZaNa* ne 24-11-2009, 22:57:52
Pemë..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 25-11-2009, 12:59:00
njerez te dyshimte :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 12:59:51
dritaret e ca forumistave.. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:00:32
shof diellin qiellin ABA center dhe peme
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:01:51
shoh RTSH e valle verde  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:07:48
shoh RTSH e valle verde  :D


hahahaaa e poshter  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:09:08
po shoh qiellin e kalter te forumistave  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:10:43
po shoh qiellin e kalter te forumistave  :D

qenkemi nen te njejtin qiell  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:12:09
nje qiell na bashkon

e njejta rruge na pershkon  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:15:53
te njejten pamje kam akoma... thashe te shkoja te pija 1 kafe por skam fuqi me ec jam si e vdekme sot kalipso
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:20:39
do vija me gjithe qejf se 5 min larg jemi;por skam celesin e zyres dhe po pres kolegen nga e keqja :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 13:23:20
e pime mbasdite ska gje ...  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 25-11-2009, 13:26:16
u tha u be.. ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:31:40

hahahaaa e poshter  :)
ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ouuuuuuuuuuuuuuuuu ksuh e shikoka nga dritarja rtsh dhe valle verden
shejtane????????????????????????????
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:32:36
sa i trashe je kush tjeter :D pervec meje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:35:10
sa i trashe je kush tjeter :D pervec meje
me the dhe i trash e flm
po ku i bie te jsh aty meqe shikoke kto 2 vende
pse shtua ti do ndroj kafe un nga ETC do kaloj tek TELESPORT
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:37:44
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaa
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:43:29
edhe me ofendon dhe qesh e
bravo shejtane bravo
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:45:09
qesha per punen e kafes ....

vazhdoj te shof te njeten pamje vetem qe me iku dielli :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:47:14
qesha per punen e kafes ....

vazhdoj te shof te njeten pamje vetem qe me iku dielli :D
shikoj disa zyra por se di ku eshte zyra qe po kerkoj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:48:28
shof flamurin tone te RTSH ja lool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:49:31
shof flamurin tone te RTSH ja lool
un po shikoj nje femer ne dritare te perball rtsh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-11-2009, 14:50:43
ja fute kot :D nuk dukem nga jashte :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 25-11-2009, 14:54:06
nje mot absolutisht te poshter..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-11-2009, 14:55:22
ja fute kot :D nuk dukem nga jashte :D
po kush tha qe je ti???
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 17:33:08
kodrat perballe pallatit tim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2009, 20:39:46
rojen qe spo ve  dot makinat ne regull ne parking
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 21:10:14
nje qe po numeron makinat
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 21:10:50
steriotipin tape  :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2009, 22:36:39
nje te ftohte te thate, nje nate tipike cinike dimri...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: girl89 ne 28-11-2009, 21:28:50
ngjyre gri dhe shi..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 28-11-2009, 22:25:22
lagjen te qullur  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 28-11-2009, 22:41:54
shiun duke pushuar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 28-11-2009, 22:43:26
qiellin e nxire dhe me re
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 28-11-2009, 22:45:04
2 veta qe po bejne gara me makina
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-11-2009, 23:51:43
nje macok permbi mace...me duket se kan ngateruar stinet LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 29-11-2009, 18:09:59
po bie nje shi i rrembyeshem :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 29-11-2009, 18:13:15
jam ngrohte para nje zjarri me dru :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 22:29:20
nje nate dimri..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 22:31:19
Nje nate vere  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 22:44:03
hahaa sa me fat jane ca e ca  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 30-11-2009, 22:44:57
kalipsone duke bere sex perpara zjarrit :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 22:46:04
hahaa sa me fat jane ca e ca  :P


Ehuu  keshtu  kur si une te shofin syte ate cfare ta do zemra.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 23:11:52
Trouble, nga cila ane e dritares po vrojton ti  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 23:19:27
Nga ana e djathte.,... :D

Po ti cfare po shikon nga ajo e jotja? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 23:25:42
hahahaa u ftofsh ti...un po vrojtoj nga brenda jashte, me nje fjale jo gje te hajrit LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 23:29:44
Po he mo ma trego se nga cila lagje te shikon ajo dritare qe te dal une para e shef pastaj dicka te hajrit...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 01-12-2009, 22:34:52
Nje gje te hajrit  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 01-12-2009, 22:37:38
caucen e lales...or ti... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2009, 22:37:43
Mooooo bre shif kush di se cfare me pa... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 01-12-2009, 22:40:49
Jo mo Lefto po shihja keto pemet te oborri  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 01-12-2009, 22:40:58
Mooooo bre shif kush di se cfare me pa... :D

xhit bajsh or taj....?  :D xhit thojsh, e carruk i fllit....?  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2009, 22:45:30
Jo mo Lefto po shihja keto pemet te oborri  :D


Mos rastesisht keni babane ne oborr? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 01-12-2009, 22:48:30

Mos rastesisht keni babane ne oborr? :D
  hmmmmm: qartesohu shpirti se nuk kuptova

Po shoh grilen tani se me lodhi shiu duke e pare  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2009, 22:53:52
Zemer as une nuk kuptova...hahahhaha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 01-12-2009, 22:56:49
LOL  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2009, 22:58:17
Zemer thoja mos  po shef bananet ne oborr......LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 01-12-2009, 23:02:28
Jo jo skam mbjelle...I marim te eksportuara  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2009, 23:04:23
Nqs eshte pjeshte vij e e shof une...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 01-12-2009, 23:05:08
Dritat e qytetit qe devijojne dnriqimin nga pikat e shiut,, :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 01-12-2009, 23:12:23
Hey Oqean  :perqafim


Shoh shiun qe ka pushuar tani  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 01-12-2009, 23:36:26
forumgjite :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 03-12-2009, 17:17:04
Grilen ... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Boreas ne 03-12-2009, 20:42:16
liqenin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-12-2009, 09:17:35
Shiii eshe po pertoj te dal jashta..brrrr ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 04-12-2009, 09:21:40
Shiii eshe po pertoj te dal jashta..brrrr ^o)Mos dil rri ne shpi su be qameti :P :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 04-12-2009, 09:22:54
qiellin e kalter dhe diellin qe ndricon hapesiren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: stalion ne 04-12-2009, 12:00:20
nja dy femra me mini dhe me xhup.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-12-2009, 12:34:55
po une spo kaloja poshjte dritares tate ...ka me pe ti mu LOL LOL :D   :perqafim ku je o vrome
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 04-12-2009, 14:35:00
Une mbeta tu shiku ne dritare, por asgje te mire  :S :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: stalion ne 05-12-2009, 13:49:05
po une spo kaloja poshjte dritares tate ...ka me pe ti mu   :perqafim ku je o vrome
pse ti ishe posht dritares time? hmmmmm: mi kishe nxjerr shalet ne salanet..lool

tani po shoh dy femra duke u puthur..lol ufff c'ma bon trupin puprriza puprriza. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2009, 00:01:44
shi...shi...shi...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 10:41:52
diellin dhe qiellin e kalter
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 12:52:59
shiun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: stalion ne 06-12-2009, 14:38:35
po une spo kaloja poshjte dritares tate ...ka me pe ti mu    :perqafim ku je o vrome
grua skom mosh me nejt ma neper pape te rinjsh..i mbushi plaku jot 60 vjec. :P

gru me je shendoshur ndopak? ;) jam i sigurt se dukesh shume bukur.. :perqafim :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 16:52:22
nje makine te bukur....e kujt do jete valle hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 16:57:11
me siguri e tipit  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 16:58:42
te kuqe e ka ai? se s'i kam hipur ndonjehere...makine s e kam fjalen LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 17:00:35
te kuqe e ka njona  :D komshija siper LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 17:02:33
aha ...komshija qe rri siper tipit  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 17:03:41
:d

ika se kemi pune ne ketej duhet te veme bredhin ...

flasim me vone bye  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 17:05:18
 LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2009, 12:07:40
grua skom mosh me nejt ma neper pape te rinjsh..i mbushi plaku jot 60 vjec. :P

gru me je shendoshur ndopak? ;) jam i sigurt se dukesh shume bukur.. :perqafim

se di ja te pyes rreth e perqark....LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: stalion ne 07-12-2009, 12:39:32
gru ske nevoj te pyesesh perqark se me ke mua specialist. :P

gru po cfar ke bo noj gjo te bukur kto dite qe skemi qen bashk? :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 07-12-2009, 12:43:21
QIELLIN me re dhe pa diell
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-12-2009, 12:48:27
Qiellin e vranet :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 07-12-2009, 12:50:07
Nja dy rreze dielli :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-12-2009, 13:35:02
ambasaden italiane
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2009, 13:52:20
gru ske nevoj te pyesesh perqark se me ke mua specialist. :P

gru po cfar ke bo noj gjo te bukur kto dite qe skemi qen bashk? :perqafim

hic mi zemer , ja ne pritje te burrit LOL
he burro te shtunen kisha ditelindjen po ti hiq s'ma vare...burre koti LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-12-2009, 13:53:57
te kam thene mi mbaj dashnor ai sta harron ditlindjen asnjehere  :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2009, 13:57:53
ja ta mendoj njehere LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-12-2009, 14:00:17
duro iher e ca muaj se tani je cike me barre LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2009, 14:05:31
jo mi ...kshu te kane thene eeeee...po ne si me shtatin e zene si pa zene mbajme mi cke ti hahahahahahaha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: stalion ne 08-12-2009, 14:31:32
Booooobooooo cfar paskem ber. :S  Gru GEZUAR DITELINDJEN U BEFSH 1000000000000000 VJECCC... DHE SOOOO SORRRRRYYYYYYYYYYYY YYYY SE PASKEM HARRUAR,po kur te kthehem do ta shlyej gabimin nje per nje,do te sjell nje dhurat shume te bukur... :perqafim :perqafim

Shejtane,kete i kam then edhe une kesaj. ;) por c'ti besh e don burrin kaq shume kjo sa  vdes per te doja te thoja per mua. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2009, 14:36:37
me kane thene se te grijne acidet po deshe me shume dashnorin se burrin LOL LOL

aman se na shkaktojne KARIES keto gjera LOL

Rrofsh burro po sa qeka rrit gocaaaaa marshallahhhhh  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *A.D* ne 08-12-2009, 19:36:48
shiun dale ngadale qe bie....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2009, 00:08:18
rojen qe po fle gjum
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 14-12-2009, 00:07:38
Erresiren...dhe qiellin qe paska mare nje ngjyre blu te thelle...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2009, 00:31:28
eresire dynjaja
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 14-12-2009, 16:02:14
Kenga cfare shikon ti nga dritarja hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 14-12-2009, 17:24:46
tani po shoh diellin qe perendon ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 14-12-2009, 21:19:53
tani po shoh diellin qe perendon ;)
ju gjermanet diellin se shikoni as veres jo me tani :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 14-12-2009, 21:22:26
E kam mbajte mend nga Kosova :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *A.D* ne 14-12-2009, 22:41:24
Shiun qe po bie... qete qete...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 14-12-2009, 22:42:09
erresire e shiun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *A.D* ne 14-12-2009, 22:43:45
erresire e shiun

edhe nga ju shi? :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 14-12-2009, 23:28:33
po shi dhe ere e forte  :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Cami ne 15-12-2009, 00:34:08
shoh qe bie Bore bie shum shum bore e di se sa mir duket nga ndriqim i nje llampe mrekulli
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 15-12-2009, 13:32:19
rreze te shumta dielli
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 15-12-2009, 13:53:40
Rreze shiu :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 00:28:30
Naten pis
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:29:21
kemb njeriu ska ca te shikosh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:30:38
shejatnen maje ballkoni duke u munduar te shohe ndonje kembe njeriu :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:33:58
shejatnen maje ballkoni duke u munduar te shohe ndonje kembe njeriu :P LOL


po ta bej me dore me shef tipi LOL  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:34:37
nuk po ndjej gje shejtanke bjeri me fort dores LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:41:12
pse me shejtane ti qenke ajo qe paske dale ne ballkon dhe ja beke me dore
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:42:43
pse me shejtane ti qenke ajo qe paske dale ne ballkon dhe ja beke me dore

jam shtrire per 7 pale qejfe ne krevat vullkano ngrohte ... sme ka ik truri me ndenj ne dritare LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:45:47
jam shtrire per 7 pale qejfe ne krevat vullkano ngrohte ... sme ka ik truri me ndenj ne dritare LOL
lum si ty qe je shtrire kurse un jam ne karige para kompojuterit
kurse ti e ke ne terezi e mban siper
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:47:56
ne fakt se kam siper por poshte laptopin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 00:49:13
te thoshe ne mes te kembeve hajde de por jo posht
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-12-2009, 00:51:17
po ore laptopi te jastiku vete barkas e po postoj rehat

cne mes kembeve laptopin dhe ti ja fute kot nashti
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 00:55:17
Doli komshiu te ballkoni dhe po me ngacmon LOL :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 00:57:29
futu brenda se te pickon grerza :P

Shejtanken duke thith cigaren :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 01:00:34
Jo jo se seshte i keq :P ta ngacmoj njehere :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-12-2009, 01:02:26
Jo jo se seshte i keq :P ta ngacmoj njehere :P
nga te urtet ruhu moj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 01:04:30
Seshte i urte jo  :DSpo shoh gje tjeter...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 17-12-2009, 01:43:18
borë
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 17-12-2009, 09:12:32
shikoj bore qe biente...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 17-12-2009, 11:37:32
  Dy harabel te strukur nen shkurre :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 17-12-2009, 13:10:02
njerez te mbuluar koke  e kembe :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 17-12-2009, 13:24:27
njerzit te skuqur ne fetyr.... nga te reshurat te bores....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 17-12-2009, 14:46:36

   Shoh thellenza :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 17-12-2009, 14:53:21
tempo di merda
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-12-2009, 16:38:08
shikoj shiun qe bie....dhe perplaset si trap ne dritare..pfffffffff ff
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 18-12-2009, 21:56:46
boren qe po bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lenni ne 19-12-2009, 11:27:22
oxhaqet qe po tymosin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kissgirl ne 19-12-2009, 12:11:15
 LOLune shof ata njerezit qe quhen asnje gocee))
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-12-2009, 14:04:54
njerzit e plevitosur e makinat e parkuara
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2009, 14:10:51
diellin...qe ngadale vdes ne prehrin tim...   shejtane  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: titi10 ne 19-12-2009, 14:15:36
kush vdiq mo :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-12-2009, 14:36:48
hej dreamm  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 19-12-2009, 18:58:11
Shi...shi...vetem shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 19-12-2009, 19:56:56
dy zogj te lagur qe po puthen :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *A.D* ne 19-12-2009, 20:20:10
Nje peme Viti te Ri, tek nje dritare e pallatit perballe... :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2009, 21:09:29
shiun qe bie si litar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-12-2009, 21:10:35
tipken ne dritare  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2009, 21:17:30
hajde se e kemi lene per te pire sot apo harrove ;) :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-12-2009, 21:19:53
uuuuu po vertet.... sikur me dhemb koka po te pi kam hall mos behem me keq ... bohet gje per neser ne darke... apo je me noren ne ate ore  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2009, 21:22:05
me ate jam po ec e bejme nje treshe... :D

Per te pire e kam fjalen se mos mprihesh per tjeter gje :D :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-12-2009, 21:24:02
hahaaaaaaaaaaaaaaa a te marr e 1 tjeter me vete dhe e bejme 4she hahahahaaaaa LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2009, 21:27:53
jo jo heqim fiksimin me treshe njehere e me pas shohim e bejme ;) LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 19-12-2009, 21:29:46
po shkoj te bej 1 dush une e hajd se folim me vone  :P LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2009, 22:39:08
ferkohu mire dhe me pas ec se folim :P LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2009, 22:58:24
po pertoj te shoh  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 20-12-2009, 00:46:03
disa njerez qe po lahen ne pishine
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 23-12-2009, 17:53:03
boren si po shkrihet me shpejtesi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 25-12-2009, 12:26:34
..rruget..krejt bosh..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: moçali ne 01-01-2010, 17:36:17
errësirë
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 01-01-2010, 18:38:51
me qetesi nuk kisha pare ndonjehere
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 01-01-2010, 18:58:00
shume drita
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-01-2010, 19:15:46
mjegull baruti!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Enigme ne 01-01-2010, 20:55:02
Po shof gjithe Tiranen, jam duke pire kafe me shoqerine te bari qe ndodhet me lart ne Tr
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 02-01-2010, 12:37:44
Lumebardhin e Pz :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-01-2010, 18:19:39
..gjysemerresire..d rita te zbehta..njerez qe ecin me nxitim si per ti ikur te ftohtit...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 03-01-2010, 18:25:17
shikoj njeren qe po pi kafe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 03-01-2010, 18:28:27
shof 1 nga kullat binjake
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 03-01-2010, 20:28:08
boren si bie fjolle fjolle
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2010, 12:11:01
shoh zymtesine e qillit..... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-01-2010, 12:22:53
Shoh seks mes reve te dendura :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-01-2010, 12:24:00
hahahaha hajde re perverse hajde LOL LOL

une shoh pallatin e nanos....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 05-01-2010, 18:19:46
shohe rruget e ngrier nga te ftohtit...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 07-01-2010, 10:22:18
çarshafin e bardhe qe ka mbuluar natyren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-01-2010, 10:29:17
lagjen bosh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 07-01-2010, 12:18:47
bredhin ne bahqe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2010, 09:24:03
Shi shii :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-01-2010, 11:35:13
malet me blerim mbulur...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 15-01-2010, 12:19:48
Oxhakun duke tymosur te nje shtepie te vjeter..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-01-2010, 12:20:15
malet me blerim mbulur...LOL

plot me bukuri ... booom LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 13:18:23
dike qe po e marin me makine
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 19-01-2010, 15:43:10
...as edhe nje gje interesante... ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 15:48:14
Boring traffic.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 20-01-2010, 05:03:41
Po shikoj dhe degjoj kendezin...qe e mbajti fjalimin e hapjes dites per sot  :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 20-01-2010, 10:02:43
 I shoh akujt ne catine e Brahimit :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 20-01-2010, 10:12:40
shikoj bore qe po binte.....

prsh hektori   si te kam mir je.......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 20-01-2010, 11:09:03
po shohe nje qift qe i kan hudhe problemet mbrapa :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 20-01-2010, 11:13:28


prsh hektori   si te kam mir je.......

   Si je moj Dreza.Ka kohe qe nuk ke qene ketej.
   Pershendetje edhe ty
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 20-01-2010, 22:45:20
po shohe nje qift qe i kan hudhe problemet mbrapa :P

hahhahahaha mesova dhe nje ide nga vokabylari :P jot :P


kurse un po shof e degjoj nje cift qe po zihen..ababbababa slane gje pa i then njeri tjetrit :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: hakmarresi ne 20-01-2010, 22:46:48
rugen plot me makina
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-01-2010, 01:13:52
bredhin dhe boren qe ka kapluar deget :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 28-01-2010, 09:38:58
S'shikoj dot se bora me vret syte.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 29-01-2010, 17:57:23
...dy njerez te cuditshem..qe ne gjithe ket te ftohte jane maje catise se pallatit perballe duke fixuar nje antene tv-je :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 18:00:13
boren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 00:44:23
qetesine e nates..te nderthurur me akullsine e dimrit...me mendimet e mia te brishta...

kaq per momentin :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 13:05:11
makinat qe ecnin posht e nalt...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 02:04:21
Yyyyy..... ca paska nga dritarja imeee.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 03-02-2010, 10:45:10
kete qylaxhijen shikoj :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-02-2010, 14:31:17
une shikoj qiellin me ngjyren me te bukur te mundshme
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 14:32:15
kete qylaxhijen shikoj :D

Ty te shof, qe vjen e iken si skuth... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Jems1 ne 03-02-2010, 15:02:43
Vetura plot :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 16:49:09
rreze dielli :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: fabio 30 ne 03-02-2010, 16:54:36
rreze dielli :)
...na dergo ...vetem nje rreze ......:)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 16:56:10
...na dergo ...vetem nje rreze ......:)

i kam dergu me shume se nje :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 17:04:31
RTSHne
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 17:07:13
RTSHne

nga dritarja?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 17:08:20
Po  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 17:08:52
apo deshe te thuash ndertesen?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 17:10:19
po ndertesen e RTSHse  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2010, 08:45:29
Shi shii :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 15:56:43
nje trafik te papar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:10:08
RTSHne shof
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:11:00
universitetin e new york
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:11:54
kasharin :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 23-02-2010, 00:23:48
Dumbon! LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 23-02-2010, 00:31:07
Gjitonen :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2010, 16:36:57
...zymtesi...dhe shii..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-02-2010, 16:37:36
qiellin e kalter dhe diellin .... me kishte marre malli per kete pamje :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 27-02-2010, 16:41:57
Shejtanen duke pare diellin... :P :engjell:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-02-2010, 16:47:41
Shejtanen duke pare diellin... :P :engjell:

;) :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 27-02-2010, 22:03:44
shejtanen duke kaluar rugen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-02-2010, 22:18:41
Vulin me komshien :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 23:27:03
per momentin asgje....e kam grilen e mbyllur :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 23:28:50

shi, zymtesi, gjysemerresire, neone te zbehte, kalimtare te vone...
me ngjan me nje nate te trishte..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-03-2010, 00:21:14
qytetin ne gjume
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 24-03-2010, 10:57:30
Shiun...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 11:17:17
rremuje...njerez ,makina......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 24-03-2010, 11:21:17
Baçe...gazon...lule ...oborrin tim me pak fjale  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 24-03-2010, 17:19:59
Asgje, sepse me sollen nje lule te madhe qe ma pushtoi tere dritaren.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 17:29:55
po shoh komshiun e ri perballe qe qenka ...uauuuuuuuuuuuuu :O :O
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 24-03-2010, 17:31:14
kaos
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 24-03-2010, 19:32:01
erresiren qe kaploi qiellin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 07:38:26
shtepin e komshijes....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 26-03-2010, 21:35:47
new york-un
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 21:38:54
komshin duke kenduar sa ka ne koke...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 26-03-2010, 21:39:35
pse ajo bertiska kaq shume
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-03-2010, 21:40:43
nje mashtrus
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 21:41:11
pse ajo bertiska kaq shume
kendon... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 26-03-2010, 23:53:41
....nje nate te qete..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-03-2010, 09:15:29
Diellin..qiellin..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 27-03-2010, 15:59:10
shejtanen ne ballkon
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 27-03-2010, 16:54:02
perpiqem te shoh pak gjelberim..po ska shanse.... hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Cami ne 27-03-2010, 17:08:09
shoh kopshtin tim makinen time
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 27-03-2010, 23:21:39

nje nate te lagesht...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: JustA ne 27-03-2010, 23:23:22
shpija te vjetra  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 28-03-2010, 13:27:12
dy qen f m duke puth  dhe nje plak duke bere albitrin :p :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-03-2010, 16:26:19
nje grua qe po pastron...shkund batanijet...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 28-03-2010, 17:23:49
qiell...........die ll......... :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 28-03-2010, 22:46:52
rojen e parkimit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 28-03-2010, 23:53:38
ter qytetin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 08:10:52
disa peme dhe ndertesa....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 10:56:06
diell.....dhe mua po me iken truri ketu mbyllur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 05-04-2010, 19:03:57
shejtanen duke pir kafe te lokali
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-04-2010, 12:47:50
Njerez..te kategorive te ndryshme...:D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 07-04-2010, 12:49:24
Oborrin tim me bar jeshil e komshiun qe del e gjoja pi cigare ne verande, qe t'a shoh une LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: sandrina ne 07-04-2010, 12:51:33
perde ngjyre lejla :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-04-2010, 15:01:15
gjethet e pemeve
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 07-04-2010, 16:29:01
nje vajz qe po qan :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: JustA ne 07-04-2010, 16:36:32
femi qe po luajn me top :) u knaqen ahah
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 00:51:06
shiun qe bie...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 12:24:01
diell........... >< >< >< ><
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 12:25:14
peme, bar,lule, qiell diell e ca ndertesa te larta :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-04-2010, 15:43:44
peme,ndertesa,dhe nje grue qe po nden tesha...kam frik mos bie qe atje...por do pres edhe pak...te shikoj cdo behet... :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:13:22
new york
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:27:39
erresire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:29:55
diellin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 23-04-2010, 14:40:26
njerezit duke shpejtuar posht e nalt pas halleve te tyre...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 24-04-2010, 00:04:41
shtepit njembi nje dritare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 25-04-2010, 14:59:12


Nje mix...shi e dielli...:)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Enush ne 25-04-2010, 15:03:22
Qiellin e kalter me blu se kurre.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-04-2010, 15:10:51
pemet qe levizin nga era...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Ebεlina ne 25-04-2010, 15:19:00
nje lis te gjate.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 25-04-2010, 15:55:46
shiun qe bie...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-04-2010, 12:53:51
njerez te pa pune...shkojne verdall....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 26-04-2010, 12:55:51
oj  keto njerez  qe thua ti jane brenda dritares.... lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-04-2010, 12:57:37
oj  keto njerez  qe thua ti jane brenda dritares.... lol

oj ti je te pjesa tjeter mos genje...hahhaah oj zgjate pak qafen...hahaah shi  shifff hahahhahah....oj vdiqa hahahhaha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 26-04-2010, 12:58:44
une shoh barakat
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 26-04-2010, 13:00:35
Une shohe kalane e Prizrenit! :D

mike mirre se erdhe :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-04-2010, 13:01:26
hahahahhaha ca baraka mii se me qmene....haahahhaha a...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 26-04-2010, 13:02:49
po ja mi,zgjate koken eshe shihi..... LOL

Une shohe kalane e Prizrenit! :D

mike mirre se erdhe :)
Mirse te gjeta

Paske shtepine ne vend te volitshem
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 26-04-2010, 13:04:44
shohe qiellin :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 26-04-2010, 13:09:02
kush nuk e sheh ate.....

shoh shtyllat e telefonit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-04-2010, 13:09:44
uaaaa sa bukur eshte te shikosh qiellin :D po djell skeni...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 26-04-2010, 13:12:13
kur ska qene qiellii bukur....

edhe dilli do dal,.....ja une po e shoh....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-04-2010, 13:13:37
hahahahhah cili DILL mej hahahhaha
hahhhahahahhahahahh aha


hahahahahhahahahahahahahahhaahahahha ha................... ................... ........
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 26-04-2010, 13:15:42
dilli dilli,ato te dollogozhdes i thuen ashtu...

ishte ne fakt gabim por.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 27-04-2010, 12:02:50
njeriu nga gabimet mesohet hahahaha


qiellin tme reja... :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 27-04-2010, 12:04:09
Teatrin Kombetar       ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 27-04-2010, 12:06:11
Muret e Kalbura
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 27-04-2010, 13:09:57
bredhin!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-04-2010, 14:05:20
detin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 27-04-2010, 21:13:16
  Vetura te parkuara keq :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: JustA ne 27-04-2010, 21:15:23
shoh shtepi qe sdua ti shoh :(........
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 27-04-2010, 22:01:03
shohe yjet e nates!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 09:04:10
gjithmon te njejten!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 28-04-2010, 09:07:55
Nje pargink veturash, me pas nje park i vogel dhe ca lisa qe sadopak e zbusin egersin e betonit te qytetit, e ne kete dite me diell, duken bukur :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 09:10:51
hahhaha,shikimin e paske shume te mprehte dhe te larget....

tek pejsazhi im ndryshoi dicka,nje njeri nga shtepia perball doli ne ballkon....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 28-04-2010, 09:14:29
Shikimin e kam gjer ne yje une :P 

ahahah, sa shpejt te ndryshueka pejsazhi ty :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 09:42:41
Ah une me kete pejsazh,gjeja me e mire qe mund te kisha  :D

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 28-04-2010, 09:55:08
Gjen me te mire pejsazhin e ke a ? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 09:59:26
ishte nje shaka,vendi ku ndodhem tani,ka pejsazhin me te keq qe ekziston....

kur vjen puna per pejsazhe,perdor imagjinaten une... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Oqeani ne 28-04-2010, 10:01:22
ahaha,, dhe sa eshte e mjaftueshme ?  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 10:11:02
asnjhere e mjaftueshme,smund te arrij assesi ate idealen :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-04-2010, 10:14:00
;)

si nje dritare mund ta marre pjesen ndeermjet 2 pc-ve,dmth shikoj vox nga kjo dritare... :D :D   pucc
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 10:16:06
e anessa,si eshte koha andej prapa????
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-04-2010, 10:20:39
mire mire...por sikur me qene ne big brother.... LOL LOL e di ti
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 28-04-2010, 10:22:17
hahhahhahhahhah e di edi... LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-04-2010, 10:24:16
;) ;)        ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-04-2010, 12:07:25
shtepite private!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 28-04-2010, 17:05:26
roltet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 28-04-2010, 18:51:50
natyren!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zejneb ne 02-05-2010, 13:56:09
sen per momentin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2010, 14:13:05

Shi....:(

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 02-05-2010, 21:45:18
makinat!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 03-05-2010, 09:14:51
drunjte e parkut
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 03-05-2010, 11:43:07
shohe natyren se si funksionon pa te mete!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 11-05-2010, 14:18:24
vizion plus
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 11-05-2010, 14:20:08
top channel
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2010, 23:22:06
nje cift qe po pllaquritet :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 30-05-2010, 23:23:54
TV Erseken LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 14:59:34
piramiden
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Boreas ne 01-06-2010, 15:00:53
drejtorine e policise
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 15:02:26
dhe lanen se harrova :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 04-07-2010, 15:11:30
..diellllllllll :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 04-07-2010, 16:32:16
shejtanen qe po ushqen macen :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-07-2010, 17:30:43
Vulin tu pi cigare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 19:42:49
njerez qe dalin per shetitje...
vetem une u trasha ktu! :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 19:43:44
njerez qe dalin per shetitje...
vetem une u trasha ktu! :(

spling.....ku je ti :P  :perqafim :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 19:44:47
honesttt... :perqafim
ktu jam una... :( tu lexu me demek... :P
.
ti si je? :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 19:46:01
honesttt... :perqafim
ktu jam una... :( tu lexu me demek... :P
.
ti si je? :)

edhe una tu lexu me demek......u trasha e spo mban me  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 19:46:57
sa me thelle tja hysh korrikut aq me shume fluturo menia per det... :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 19:48:02
sa me thelle tja hysh korrikut aq me shume fluturo menia per det... :(


se di sesi do ta shtyj per zotin.......shume i gjate do me duket korriku

p.s. ca po lexon miiiiiiiii.....?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 19:50:05
leksione per provim neser.... :(
ah sikur te ishte nai roman, e kisha maru mrena nates me qef te madh :D

po ti ca po lexon, se sikur i ke maru iher apo jo? :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 19:52:00
po mua sme mjafton nje here moj ,e dua per se dyti :P....jam me sezon tani ,sikurse dhe ti.ta dish cfare po lexoj....psikologji a dhe psikopatologjia e sjelljes seksuale.

ku me bin mua keto lende moj ............ :D :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 19:54:34
ouuuu??? sa interesante... :D
na hap nai teme nqs ke nai info qe ja vlen te diskutohet... LOL

suksese mqs ra fjala :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 19:58:07
ouuuu??? sa interesante... :D
na hap nai teme nqs ke nai info qe ja vlen te diskutohet... LOL

suksese mqs ra fjala :)

suksese dhe ti ylli............ meqe ra fjala tani jam te kapitulli: Cfare urrejne me shume burrat ne seks(20 ankesat e tyre)...ja vlen me e diskutu apo kujt i pla... pse ankohen :P ??????????
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 20:00:30
muahahahaaaa... ja vlen mi, le qe keta vetem te ankohen dine... :P
renditi pak ti iher sipas librit ankesat pastaj ti shumojme... LOL


ej, eshte hap nai dege e re seksologjie apo si o puna? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 20:02:22
muahahahaaaa... ja vlen mi, le qe keta vetem te ankohen dine... :P
renditi pak ti iher sipas librit ankesat pastaj ti shumojme... LOL


ej, eshte hap nai dege e re seksologjie apo si o puna? :D


hahhahahhahaha  eshte lenda me zgjedhje mi......dhe une zgjodha kete lende sikurse gjithe kursi im :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 20:05:29
ahahaha... thashe se ca sben vaki... po ndryshon shqiperia e spo e marim vesh :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 04-07-2010, 20:06:57
ahahaha... thashe se ca sben vaki... po ndryshon shqiperia e spo e marim vesh :P

tu duk interesante ty apo jo....???????  :D :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-07-2010, 20:09:11
faktikisht... :D po mos i thuaj te gjitha kaq hapur se me vjedhin idene! LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 05-07-2010, 22:03:01
vetem makina dhe njerez pa fund
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:14:12
  Disa cuna duke mbjelle lule .. :D :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:15:23
Milito-n :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 12:20:21
hahhahahaha  say Hi to him :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 12:21:16
ncuq si flas ... jam allnu me te LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-07-2010, 16:03:39
shejtanen qe ujit lulet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 25-07-2010, 16:48:46
Ma puth pak shejtanen nga une  :D

Une shikoj qe bie shi dhe ne rruge s'ka as nje mize jo me njerez  :D

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 25-07-2010, 18:06:46
felixi duke prit atobusin e kazmes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 26-07-2010, 10:34:46
ishujt e ksamilit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-07-2010, 10:36:41
Ishujt Fiji :D LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 16:15:11
akropolin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Berni ne 26-07-2010, 16:20:43
Njeres qe bejn vrap, qe hecin me bicikleta & makina, nje helikopter qe po fluturon mbi qytet........
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 16:25:14
nje grua qe po reh nje burr..:P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-07-2010, 17:05:33
nje grua qe po reh nje burr..:P

nga menyra si po e reh, me duket se ai buri je ti.. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Berni ne 26-07-2010, 17:06:37
2 goca me mini  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2010, 17:07:44
Nje djale duke fol ntel..ka te pakten 20min qe endet poshte e lart rruges.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 17:14:18
baby ene spring me akullore ne dore duke lepire :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-07-2010, 17:22:37
gjethet e pemeve te lagura nga shiu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 17:26:24
shej duke mbledh gjethe rrushi :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Berni ne 26-07-2010, 17:28:43
Cfar eshte nje lloj gjelle qe behet me gjethe rrushi ju goca duhet ta dini se spo me kujtohet  :S

P.s Prandaj po i mbledh gjethet e rrushit Shej se po vjen darka LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 26-07-2010, 17:36:48
 :D]
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 30-07-2010, 22:30:23
ne kto momente skam afer ndonje dritare  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori111 ne 30-07-2010, 22:43:14
Erresire dhe asgje pa fund... :shastis)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Boreas ne 30-07-2010, 23:16:52
te dashurin qe sapo erdhi te me marre ... naten e mire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 30-07-2010, 23:43:45
NEWBORN           :engjell:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori111 ne 31-07-2010, 03:58:49
Zbrazeti.... hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 31-07-2010, 09:57:26
dy qen tu u zen njeri larte e tjetra poshte :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Boreas ne 25-09-2010, 23:25:44
shiun qe bie pa pushim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 00:11:58
frengoven loooooooooooooooooo ool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 26-09-2010, 00:29:01
une shof Anesaa lol
sa mire qe paske dal moj aman.
lol.

shof rrugen qe te qon per ne qafthan lol
spo leviz qe lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lilly ne 26-09-2010, 00:30:21
Disa dritare te shpive qe ende kan drite........ne pergjithesi nate e erret pa hene .............
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 00:32:54
une shof Anesaa lol
sa mire qe paske dal moj aman.
lol.

shof rrugen qe te qon per ne qafthan lol
spo leviz qe lol

uaaa ti je ai qe ben me dore ??? looooooooooool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 11:05:21
liqenin artificial
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 11:23:44
Nje qiell gri.
Morning Sh. :engjell:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 26-09-2010, 11:54:19
Liqenin, se kam dal te liqeni per nje kafe lol.
Ka lezet.
Kush do, le te vi. ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 12:06:58
te arti loooooool erdhaaa  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-09-2010, 17:37:28
Shi shi plot.. :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2010, 17:43:21
Shtepia po shoh plot :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Cami ne 26-09-2010, 18:32:03
makinen time
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: mister x ne 26-09-2010, 18:46:32


gjithe romen  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 19:15:56
gomarin e nastradinit  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 26-09-2010, 19:21:26
U be kohe qe nuk shikoj me nga dritarja, pasi me eshte larguar gjitonja  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 19:22:15
ah keto gjitonet :P lool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 26-09-2010, 19:24:48
Lumthi ato per ne :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 19:27:03
ose mjer te zinjte thuaj :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 26-09-2010, 19:31:28
hahaha
Nje nga te dyja :P une zgjedh te paren ti te dyten  :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-09-2010, 19:36:45
komshiun qe me ka humb neper europe shof :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-09-2010, 19:49:23
PEME QE LEKUNDEN NGA ERA
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-09-2010, 20:24:14
Po te njejtat ndertesa, po te njejtat fytyra, po ato rruge qe prej dy dekadash... vetem yjet lart s'kane ndryshuar!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 26-09-2010, 21:12:43
asgje..........per momentin kam grilen ulur :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 26-09-2010, 23:46:48
Nje nate me shi te zi.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 11-11-2010, 21:08:46
Nje nate me shi te zi.

Njejte!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2010, 17:22:19
makina te bllokuara ne trafik. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 09-12-2010, 17:27:17
Nje mjegull... dhe nuk shof gje...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 09-12-2010, 17:32:53
oh teme e vjeter kjo......

....erresire...... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 09-12-2010, 17:34:07
Po shikoje Vox, qe shendrit si xixellonje.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2010, 23:16:23
vetem shejtanen shikoj nga dritarja ime se 1 meter na ndan
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 11-12-2010, 19:00:51
Asgje te vecante. Do me pelqente te shihja ndonje gje interesante though. :P :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Syrgjyn ne 11-12-2010, 19:38:02
Unë shoh thëllimë.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 10:48:23
Vullkanin tu dal nga shpia me 1 bionde kacurrelse
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 13-12-2010, 09:20:30
boren qe bie, qe e ka marre me qejfin me te madhe.

Bore ne Tetove (http://www.youtube.com/watch?v=lr277n_ZeyE#ws)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 13-12-2010, 11:15:31
Bardhe ,bardhe,bardhe.... :urra: :urra: :urra:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-12-2010, 12:56:57
Diell... :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 13-12-2010, 13:00:50
sky tu fshi rrugen para pallatit lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 13-12-2010, 13:07:32
Dajtin mbuluar me bore
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 13-12-2010, 20:45:53
Nje piceri te mbushur me njerez + nje kamariere shqiptare  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 13-12-2010, 20:52:17
Nje nate te mjegullt e te ftohte.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-12-2010, 11:58:55
nje pamje te qete nga bora e lehte qe po bie...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 16-12-2010, 13:07:58
Bore prape  :(
Siq duket vetem une sjam e gezuar qe ra bore prape......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 16-12-2010, 13:11:14
Boren..dhe kalimtaret te skuqur nga te ftofti....!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 13:12:40
komshiu qe po i hedh anti freeze makines :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Enigme ne 20-12-2010, 12:23:00
Qytetin e zhurmshem
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2010, 12:31:20
Dielli qe ndricon dhe cupka te bukura qe pijne kafe dhe gjuajne djem. :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 20-12-2010, 15:34:43
Tipin tu honger chicken wings :d
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2010, 16:32:58
Shejtanen duke u lepire. :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 21-12-2010, 09:03:22
nje derr makine qe me rafte pika mua qe po rri vetem e shtire ne rruge ajo :D !
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 23-12-2010, 17:04:23
Dimrin e vrenjtur.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 27-12-2010, 14:12:32
Parkun.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 27-12-2010, 14:19:03
As edhe nje gje, te gjithe jane neper shtepira duke fjetur pas dy mbremjeve te cmendura. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-12-2010, 09:06:47
e kush ka dal qe te shofi cfare ka , ska kohe :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 28-12-2010, 09:45:41
 Natyre dimri
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: LamiA ne 28-12-2010, 09:46:52
shof njerz duke kalu dhe makina
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 28-12-2010, 14:26:29
Nje i ftoht acar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 28-12-2010, 14:28:58
Arjol-in me pizhame, duke blere nje take away. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: LamiA ne 28-12-2010, 14:32:06
bukurin e natyres
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-01-2011, 13:22:19
shemtine e njerezve
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 03-01-2011, 13:46:15
Heshtje dhe dimer
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-01-2011, 14:31:15
prapanicat e komshies :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-01-2011, 21:15:53
Asgje interesante, nje nate te qete e te ftohte janari.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 03-01-2011, 21:17:13
I kam blinduar te gjitha  :D asgje nuk shoh :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 04-01-2011, 09:33:22
ngricen qe paska mbuluar Tiranen sot :(   boooh cfare ftohti
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 04-01-2011, 09:38:32
DIELLIN QE NGROHE HAPESIREN TOKESORE
DHE ZHURMEN E MAKINAVE
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-01-2011, 09:47:52
Qytetin e pergjumur akoma
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 04-01-2011, 10:05:23
nje kanarine qe kam ne ballkon dhe me zerin e saj me aspiron!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-01-2011, 10:06:08
po shof eklipsin e diellit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 06-01-2011, 16:00:02
femijet duke lozur nga te reshat te bores....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 09-01-2011, 19:46:26
kafet e bllokut plot, o ZOT sa e pelqej kete qytet gjithe jete... I LOVE YOU TIRANA
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 09-01-2011, 19:47:51
makina te parkuara  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-01-2011, 12:28:31
Trafik trafik edhe nje gym femijesh :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2011, 22:03:03
Naten....dhe neonet e pergjumur.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 26-01-2011, 22:05:32
Nate dhe disa drita veturash...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 27-01-2011, 09:18:31
asgje interesante
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-01-2011, 13:19:11
nje derr femre ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2011, 20:57:44
Nje derr dyqani lulesh. :D qe po mbyllet momentalisht. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 08-02-2011, 13:39:43
gjimnazista duke nxituar per te pire kafe, bllok muhabeti :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 08-02-2011, 14:57:03
Kete siper :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2011, 15:38:31
Nje mot absolutisht te mrekullueshem. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-02-2011, 13:11:33
Diell diell..kenaqi....po kot se ne mrena jemi ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 09-02-2011, 17:21:09
shoh njonen qe terheq burrin prej flokesh..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2011, 22:06:57
Nje nate tejet te zymte.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-02-2011, 22:21:35
shi shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 12-02-2011, 00:00:57
delight tu kullot lopen :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 12-02-2011, 00:23:24
erresire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 12-02-2011, 00:27:40
nje cic modhe.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-02-2011, 10:36:57
nje grua qe po shet trendafila :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 14-02-2011, 10:40:10
tutje moj te shoh dhe une.. :D :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-02-2011, 10:41:29
:D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 17:04:24
Nje atmosfere te kenaqur feste. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 14-02-2011, 17:18:11
shoh dreamm para pc duke shkrujt... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: shkodrane ne 14-02-2011, 17:24:43
plaka :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 14-02-2011, 18:04:34
shkodranen duke nderre rrobat... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: shkodrane ne 15-02-2011, 00:44:28
nuk kishe met i pa kenaqur :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 15-02-2011, 00:51:26
u knaqa sh.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: shkodrane ne 15-02-2011, 16:59:16
lum si ti....un u meerzita DUKE TE pare gjith diten ne dritare :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ERA Vl ne 15-02-2011, 17:36:56
detin dhe korfuzin...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 24-02-2011, 14:43:46
shum gjera
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-02-2011, 14:45:41
ne keto momente pemet pa ngjyra
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 24-02-2011, 17:27:15
njerez qe flasin me vete.. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 25-02-2011, 00:43:41
njeren cdo dite ne te njejten rruge duke ecur me takat e zhurmshme :D duke u ulur ne e njejten kafe dhe duke shijuar kafen me vetmine e saj.

p.s. sot dukeshe si engjell ;) te shkonte ajo xhaketa e shkurter :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 25-02-2011, 01:12:42
nje kazon plenash dhe regrets duke mbledh kanoce... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-02-2011, 12:35:04
nje punojsen time duke pi kafe me dashnorin... e budallenjt kujtojne qe se di qe jane lidhur (jane te dy te martuar) por po si hoqa nga puna me ceremoni qe te .... lirshem shkurreve :D

me falni, por jam shume kategorike me njerzit qe tradhtojne pa piken e turpit.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 28-02-2011, 22:48:27
Nje nate te akullt.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: kengaime ne 28-02-2011, 22:49:25
Brrrrrrrr edhe une  :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 28-02-2011, 22:55:11
eresirre
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 01-03-2011, 00:09:37
naten
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 01-03-2011, 00:12:08
henen :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2011, 20:06:43
Asgje interesante !!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 03-03-2011, 21:18:34
kete siper duke shit bamje :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2011, 21:58:49
kete siper duke shit bamje :D

Te siguroj qe kurre s'ke per ta pasur kete kenaqesi.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 03-03-2011, 22:15:20
mos genje se po te shikoj nga dritarja :P dhe tani sapo shite nje gote me fara luledielli :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 05-03-2011, 18:23:16
shiun qe bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 05-03-2011, 18:40:00
asgje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2011, 15:55:35
Nje diell te pashoq!!!  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2011, 15:57:35
Nje fryme dhe nje ftohte te pashoq..... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2011, 16:01:30
Nje fryme dhe nje ftohte te pashoq..... :P

Hajde nje xhiro ktej....lunch on me.  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2011, 16:02:43
hahahahha.....Lunch lunch ate po e dua edhe une,ama Dielli me pengon vij kur te del Hena... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2011, 16:04:04
haahha Hena te mashtron o majmun. :D :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2011, 16:14:36
Po ate po e pres te mashtrohem nen driten e Henes.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 07-03-2011, 16:43:48
spiro grekun tu na ca bythen me sirene!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-03-2011, 11:29:36
si te them :-[ :-[..me mire nuk po jua tregoj :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 14:02:31
Nje dite terheqese....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 09-03-2011, 15:29:39
dreamm duke pa me dylbi grens wiliams :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2011, 11:51:32
Nje dite te zymte e te ftohte.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 17-03-2011, 15:02:10
sdu te shof njeri hic0 :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: LamiA ne 17-03-2011, 19:07:19
asgje eshte be nate :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2011, 16:50:05
Une po shoh gjithqka :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 22-03-2011, 18:06:27
charlie duke kashais gomaret :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-03-2011, 12:55:27
nje gomar siper Charlit :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 24-03-2011, 19:29:51
ore zbriti gomarit se e lodhe :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-03-2011, 08:45:03
nje diell yll bote shoh :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-03-2011, 10:59:25
mire nuk sheh po çfar ndjen? hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 28-03-2011, 18:20:43
po shoh zogjt qe po bojn glasa  lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 11-04-2011, 19:21:21
3 kamariere (shqiptare) :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 11-04-2011, 20:08:05
nje cift duke u puthur :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 12-04-2011, 20:28:25
nje dentiste qe esht shnosh shume  fundmi  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-04-2011, 14:02:40
nje plake 108 vjeçe ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 13-04-2011, 14:15:24
kjo plaka esht dashnorja ime :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 13-04-2011, 14:17:48
gimin tu sqaruar dashnoren por mesa po shoh te shkreten, me duket se i ngeli ne dore Gimit LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 13-04-2011, 14:22:36
po ca dore mo dhe qefi me bo me plaken ajo ska gjoks fare :D                 po i ha leket :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 14-04-2011, 12:33:19
Tiranen duket bukur sot
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 14-04-2011, 14:37:19
dy zezake ne rruge tu ec e fol fort
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 15-04-2011, 10:24:52
Nje shtepi me 27 dritare :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 18-04-2011, 09:04:58
nje diell te bukur :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-04-2011, 12:12:04
shiko qiellin ti shiko... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-04-2011, 09:29:50
shiko qiellin ti shiko... :P

cfare duhet te shikoj tjeter ???
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 22-04-2011, 14:54:05
....femijet duke lozur.!!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kijameti ne 22-04-2011, 20:26:16
eresiren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2011, 22:33:27
po shoh i dashnore e i dashnor tu bo ka i cope dashni....mu poshte avllis teme....uuu ju mshplafte shpanuklla per ketu e paski lone ju mer edepsiza.....me shkoi cigare dem me ne te rrufitur... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 28-04-2011, 16:10:30
kete siper tu shit ne pazar domate e kastraveca :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 20:33:21
ne siguri ato qe te keputa ty dje...2 damote ene i karstravec....lol
Kete  e imagjinoj tuj qajt fatin e tij te zi LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 29-04-2011, 22:02:47
njerez qe futen dhe dalin fshehurazi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 01-05-2011, 20:34:17
Une I Shikoj talibanet duke bere nje dasem dhe duke qelluar ne Ajer nga gezimi. Mirepo kjo nusja eshte e mbuluar, dhe pyes veten se ku e din keta se kush fshihet nen vello, lol :-)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 13-05-2011, 17:39:59
Nje dite krejt te zakonshme.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2011, 17:40:56
Tapetin duke u thare :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 13-05-2011, 21:33:42
kete siper duke honger akollore cokollate :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: LamiA ne 30-05-2011, 08:52:24
asigjo jeshil jeshile
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2011, 10:40:22
nje alamet seksi :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 10:41:23
nje lokal te bllokut
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2011, 10:42:15
a mos je ti moj ajo qe po shoh une?.. hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 30-05-2011, 10:43:37
mbase...cfare po bej tani ?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2011, 10:44:23
ke ngritur fustanin me duket :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 30-05-2011, 14:36:27
grensin tu u mundu me ja hip gomarit :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:27:09
Mishel-in duke tund kycin. :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:30:12
hahahahahahahah

e ke goditur hahahahaahhahah

une  shof tipin qe fshihet poshte parvazit.....po dil o trim dil se nuk te kafshoj hahahahahah
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2011, 15:31:51
Mishelin qe me tregon dhembet... :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2011, 15:37:41
hihiihihhihihih
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: erlehta ne 30-05-2011, 23:43:02
kinezin  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 31-05-2011, 00:04:52
Erlehta ca shet ai kinezi? shiko mos ka noi ore se me esht prish.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-05-2011, 08:08:56
diell dhe njerez duke levizur ...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-05-2011, 10:05:26
asgje ..se jam ne gjume per momentin :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-06-2011, 09:39:17
po shikoj nje grua ne katin e peste duhet te jete e cila po ushqen femijet...apo s'paska edhe dy binjake...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-06-2011, 12:45:52
levizje njerzish :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Tessa* ne 16-06-2011, 12:55:13
Vajzen e axhos... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 16-06-2011, 14:33:13
Shume goca :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-06-2011, 14:46:07
shume cuna misterioz :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 16-06-2011, 17:04:06
Puntoret qe nderojn nje shtepi te madhe :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-06-2011, 13:38:33
po shikoj nje grua ne katin e peste duhet te jete e cila po ushqen femijet...apo s'paska edhe dy binjake...LOL
..me duket se eshte komshia ime hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2011, 15:07:11
s'hoqe dore nga keto gomarrlliqe mo aman....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2011, 11:30:28
Qenet qe po rrahen  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 18-06-2011, 11:56:20
po bie nje shi i dendur dhe po fryn ere
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2011, 12:35:48
Autopusa..makina..p eme..rruge.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-07-2011, 17:24:25
DRITA NDEZUR DERI EN 2 TE NATES
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-07-2011, 11:30:18
DRITA NDEZUR DERI EN 2 TE NATES
.......aty poshte asaj drites shiko me vemendje.. hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 22-07-2011, 01:13:42
nje traget qe po kalon
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 02:30:02
SEC PO SHIKOJ NJERIN QE PO ECEN FSHEHURAZI
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 09:48:47
asgje interesante
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-07-2011, 09:50:10
ngre grilen moj qorre :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 10:06:38
ngritur eshte o pafidhe.....po vetem dritare shoh. Asgje interesante s'ka ende...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2011, 12:18:28
Mishelin tu pi cigare dhe kafe turke... :D :D

Nuk kthehet filxhani keshtu o aguridhe.. :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-07-2011, 14:26:26
2 vete siper njeri tjetrit
por nuk po dalloj mire cili eshte poshte :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-08-2011, 00:41:29
sec qenka njeri qe po futet fshehurazi te hyrja :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-08-2011, 10:20:50
tek hyrja e misheli more? hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: LamiA ne 08-08-2011, 13:47:18
se kom mendjen fare se cka ka jashta
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-08-2011, 14:01:43
tek hyrja e misheli more? hmmmmm:
jo jo eshte hyrja e nje tjetre po nuk po ja permend emrin :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-08-2011, 15:18:51
jo jo eshte hyrja e nje tjetre po nuk po ja permend emrin :D
..vetem ajo mos te jete.. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-08-2011, 13:06:07
Tipin qe lahet ne Pishine. .....LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 09-08-2011, 13:48:45
shoh femij duke lozor
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-08-2011, 09:54:39
shikoj njeren duke bere me shenje qe ti shkoj ne shtepi.. hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 10:47:09
adoleshete qe rrjepin prindrit dhe ngelen kafeneve :@
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 17:12:41
tim kacurelsin me trecerekshe :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 24-08-2011, 14:16:57
vilen e ereles :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-08-2011, 14:18:35
:D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: CTS ne 24-08-2011, 14:21:28
Nje vajze qe eshte mbeshtetur ne tek parafango e makines, dhe shikon oren. Duke kerkuar me koke majtas djathtas.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 24-08-2011, 14:33:28
njerez, autobusa,ndertesa
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2011, 16:20:17
Rruge..makina..edhe nje dyqan me pula te pjekme.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2011, 16:23:37
Tregom ncilen lagje je e  vi tme shikosh dhe mua  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2011, 16:24:58
haha te kam pa njehere....me ka mjaftu.. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 24-08-2011, 16:25:44
Kam qene shume larg vi tme shikosh nga afer  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 24-08-2011, 16:27:52
by...thet e vajzave qe kalojne ne rruge :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 24-08-2011, 20:22:57
Une nga dritarja ime shikoj Oqeanin Atlantik.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 24-08-2011, 20:30:26
Po shof komshinjt qe e paskan pru koken nga pushimet LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-08-2011, 23:19:35
njeriun e padukshem
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 24-08-2011, 23:30:30
Shejtania e ujkut,hajde te dritarja ime pak :D :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-08-2011, 23:42:42
ja prit te marr British airways :P  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 24-08-2011, 23:49:28
Te nis nje makine direkt mi  :D shigjete ne vend  :D  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 24-08-2011, 23:50:22
Te nis nje makine direkt mi  :D shigjete ne vend  :D  ;)

po se nise je i shajt deri ne brez te 7te :P LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: LamiA ne 29-08-2011, 14:17:46
jeshellek
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2011, 10:05:43
gjelberim dhe njerez qe pijne kafe. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-08-2011, 14:20:31
nje 150 kg femer :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 16:27:49
nje forumist qe po kalon me shpejtesi :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 04-09-2011, 12:16:09
Makinat e garave qe bejn xhiron e provave para gares. (makinat e vjetra )
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2011, 14:07:06
nje alamet gjoksi(pamja nga siper) :engjell:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 05-09-2011, 14:41:59
ish vilen e te madhit ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 16:46:09
ish vilen e te madhit ;)

me too  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-09-2011, 16:48:02
Vilen e kryeministrit. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2011, 16:56:20
Vilen e kryeministrit. :D

ku ja pe mo mashtrues LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: shkodrane ne 05-09-2011, 20:08:49
pleq dhe plaka
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 05-09-2011, 21:52:44
te perditshmit po paska mungesa sot
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 05-09-2011, 22:04:35
ferrarin qe kam parkur perpara :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 06-09-2011, 01:16:25
Nje natë të heshtur.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 06-09-2011, 01:28:16
vetura qe kalojn ne rruge :) skam hic gjume :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-09-2011, 11:56:22
qenke i mire per roje ti,pse nuk thua? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Zara ne 06-09-2011, 15:27:04
Bahçen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 06-09-2011, 23:55:34
njerez qe hyjne e dalin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 07-09-2011, 00:21:37
Nensyn :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 00:25:28
PO TI SKE PUNE TJETER MUA PO ME RUAN..... hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 07-09-2011, 00:27:06
PO TI SKE PUNE TJETER MUA PO ME RUAN..... hmmmmm:
hahahah po ti perse rri poshte dritares time :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 07-09-2011, 00:32:15
jo re te kujtoj qe une isha ne ballkonin tim....skam faj une qe jemi komeshi ne..hahaha  LOL LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2011, 09:26:28
ku je Nensy qe te vij edhe une  1 jave si pune komshiu :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-09-2011, 09:41:27
Vilen e kryeministrit. :D
Akoma ketu qenka kjo dreq s'ka levizur... hmmmmm: :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2011, 09:42:27
ajo edhe mund te levize por AI jooo :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2011, 09:43:22
Akoma ketu qenka kjo dreq s'ka levizur... hmmmmm: :P

e prure koken ti o..... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 01:02:39
avionin qe kam len ktu para ne parking
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2011, 10:33:58
shiko avionat ti..une po shoh alamet derr- femre :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2011, 10:53:14
kam mbyllur grilen nuk shoh asgje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 08-09-2011, 11:41:38
Pse mi ku je ne shtepi  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2011, 11:49:58
jo ne zyre...po nuk me shihet jashte  ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 21:32:39
shiko avionat ti..une po shoh alamet derr- femre :-[
po mos eshte duke par avionin tim ajo femra :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 08-09-2011, 21:36:18
hahah mos eshte stjuardeza..... LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-09-2011, 21:36:54
hahah mos eshte stjuardeza..... LOL
hahhahahhahah LOL epra ate do tek par ai se e lash te ruante avionin LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-09-2011, 15:07:02
avioni iku dhe une akoma po shoh ate femren :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 14-09-2011, 17:00:26
Syte e mi qe pasqyrojne fjalen
ehh jete e poshter  :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-09-2011, 09:39:18
njerez ne levizje :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:02:31
asgje interesante.....pam je e zakonshme edhe per ca kohe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:03:09
Birishen :d
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:03:34
hajde te te shof pak se me ka marre malli..... :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:11:58
kur ne ca ore?  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:15:25
kur te kesh kohe ti....me thuaj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:20:39
te i njejti vend?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:24:20
patjeter....ne c'ore?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:32:40
e thame ;) do te call kur te dal nga zyra Birishes ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:34:22
e mire vetem se he se kam edhe orar me Ramen sot LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:35:39
cdo me perversa ti mi :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:36:03
sepse une jam edhe nme perverse...akoma se ke marre vesh???? :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:37:30
ti je perverse e mire mi, ai eshte kokrra perversit LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-09-2011, 10:40:24
shhhtttt se duan te gjithe pastaj nga "perversiteti" yne....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-09-2011, 10:40:53
hahhaaaa pirvuuu tani
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 16-09-2011, 11:28:03
njerez qe levizin si te trullosur..hahah :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2011, 21:20:58
Naten...duke mbeshtjelle gjithcka nen rroben e saj të zeze.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 17-09-2011, 14:15:18
Naten...duke mbeshtjelle gjithcka nen rroben e saj të zeze.

dream,pse kaq pesimiste? hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-09-2011, 22:04:41
pallatin perballe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 17-09-2011, 22:22:49
detin...qenka vaj fare.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 03-10-2011, 22:22:16
njerez qe hyjne e dalin fshehurazi diku
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 04-10-2011, 11:41:04
po shof nje nare , qe po i thyen kembet nga takat e larta.. LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2011, 15:36:08
po shoh kolegen perballe qe me ben ca shenja pa lidhje...LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 05-10-2011, 09:15:34
njerez qe hyjne e dalin fshehurazi diku

 hmmmmm: hmmmmm:...sa e çuditshme ....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-10-2011, 09:44:58
po shikoj nje zonje qe po gatuan per femijet mengjesin......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 05-10-2011, 14:53:37
trishtimin te vizatuar ne xhamat e komshiut  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-10-2011, 15:08:19
pse i ka vdek gruaja???? :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 06-10-2011, 10:14:22
rremuje......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-10-2011, 10:23:25
shoh ca xhafrra qe bejne si pickellonja te bukura LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-10-2011, 10:25:22
pilicin qe i bie pilbilit :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-10-2011, 10:26:11
shoh kete kolegen time qe po blen nje gje te ai burri poshte....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-10-2011, 13:47:54
shoh kete siper qe po sheh ate poshte :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-10-2011, 20:29:04
shoh kete siper qe po sheh ate poshte :P
me ate me xham apo ate pa xham me pe????
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SweetAntonia ne 09-10-2011, 21:56:02
Rruge me sa tabela dhe nese nxjerr edhe pak koken shoh deti : P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-10-2011, 13:15:33
alamet shalesh :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 11-10-2011, 14:52:03
shalet e njeres nga forumi jane :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: CTS ne 12-10-2011, 06:34:46
Gjethet e pemes qe lekunden nga era, dhe qe krijojne figura abstrakte ne xhamin tim nga drita e henes.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-10-2011, 13:37:42
me pak fjale andej nga ty qenka kohe e keqe loool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 12-10-2011, 13:52:25
Nje dite Të trishtë..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 12-10-2011, 13:53:19
Hapu pak te shikoj dhe une  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-10-2011, 15:41:36
Kete kopukun duke ja lyp nje femre> :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-10-2011, 21:31:01
komshiun qe po rreh komshijen keq fare  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: CTS ne 12-10-2011, 21:33:23
Mishelin qe po lyen buzet me buzkuq. nderkohe qe ata komshit zihen per flokesh.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-10-2011, 21:39:07
uaaaaaa ti je ajo hija qe reflekton...ytt spiun kukllash LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: CTS ne 12-10-2011, 21:42:12
Po te gjuj ty he dreq, se po mundohem te shikoj cfare modeli buzkuqi ke, qe te ta blej per dhurate.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-10-2011, 21:50:36
me ca do me gjush mer malukat....ik se te rashe une me vazo kokes :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: CTS ne 12-10-2011, 22:13:01
Ke fuqi ti moj te me gjuash me vazo, po ti je poshte moj, une jam lart. Nejse une po pres nje vazo me lule nga ty, por jo nen plehun te fshehesh tritol, se ta ben ti, ske meshire.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-10-2011, 07:51:31
po shikoj sesi lindi dielli....i shkreti e filloi turnin e pare loool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 13-10-2011, 13:28:52
shalet e ksaj te nxirra nga dielli :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-10-2011, 13:44:33
kujt ooooo
po shoh njerin qe po punon me matrapik hahhaha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 13-10-2011, 14:29:29
salen non stop :d
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-10-2011, 15:31:52
saleten mi??? Looool
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 14-11-2011, 21:50:02
qetesi e madhe sonte se ku paskan ik njerzit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2011, 23:05:01
eshte ftohte sot
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 14-11-2011, 23:56:36
nje zjar te madh dhe njerez qe ngrohen reth e perqark :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 11:45:24
me siguri do kene qene ata te bashkise LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 13:40:47
ka mundesi mishel se si ka ardh akoma furnizimi me xhupat e rinj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2011, 15:34:46
shoh asgje interesante.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 15-11-2011, 18:00:25
Vjeshten me te gjitha ngjyrat e saj.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:16:58
eresir neper dritare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SweetAntonia ne 15-11-2011, 23:23:29
Shegat qe do me vijne neser :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 15-11-2011, 23:25:10
Shegat qe do me vijne neser :D
po mua sme shikon ja ku jam :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-11-2011, 10:59:25
njerez pa lidhje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 16-11-2011, 15:04:10
tajvanin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 16-11-2011, 15:11:18
njerez pa lidhje

me too
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2011, 20:58:59
Mjegull dhe Piceria qe eshte perballe bashke me kamarieret  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 16-11-2011, 21:01:10
Mjegull dhe Piceria qe eshte perballe bashke me kamarieret  :D

idem por pa mjegull
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2011, 21:03:34
idem por pa mjegull
Nuk ke pse mburresh qe edhe ti e ke shtepine perballe nje picerie  :P

Une kam dhe  nje Vineri perballe (dyqan vere) ke inat  :D :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 16-11-2011, 21:04:10
Nuk ke pse mburresh qe edhe ti e ke shtepine perballe nje picerie  :P

Une kam dhe  nje Vineri perballe (dyqan vere) ke inat  :D :P

ueeee dhe une :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2011, 21:06:47
Lol, shaka?  :D  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 16-11-2011, 21:07:54
noooo e veroooooooooooooo
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: DiniL ne 16-11-2011, 21:13:28
Shejtanen  qe po tregon shtepine  :D (apo po ta tregoj une? :P )
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 16-11-2011, 21:15:58
qenkemi komshinj mollaxhijo LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 16-11-2011, 21:17:08
:)

Nuk shikoje asgje...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 00:12:01
baroque
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-11-2011, 10:18:47
pallate ...mure...dritare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 17-11-2011, 12:48:49
Kopshtin tim....mbushur perplot me gjethe te vyshkura.. ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-11-2011, 12:50:02
vjeshta po iken.....po vjen dimri....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 14:47:00
qendren glob
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 17:14:55
kullen eiffel
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 17-11-2011, 17:20:32
Shej duke porosit edhe per mua  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 17-11-2011, 17:22:10
shpejt se u ftof lali :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 17-11-2011, 23:52:00
nje forumiste ne ballkon :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 18-11-2011, 00:22:00
ngaqe leviz neper shum dritare prandaj kam qef te postoj ktu :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-11-2011, 12:29:39
ja tani do shoh,...njerez rrugeve
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 19-11-2011, 00:41:52
magazina club
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-11-2011, 15:59:36
lagjen e shpifur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 26-11-2011, 16:00:29
kalamajt e lagjes qe lozin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 26-11-2011, 16:35:39
detin e nevrikosur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 26-11-2011, 21:10:32
Naten....qe fsheh shume gjera...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 27-11-2011, 10:52:39
Naten....qe fsheh shume gjera...

Diten, qe nuk fsheh asgje  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 17:24:35
eresire komplet spaska drita
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 27-11-2011, 17:26:33
Makina te parkuara :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 27-11-2011, 17:27:46
jahtet ne port :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-11-2011, 23:05:14
kam mbyllur grilat
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-11-2011, 11:25:57
Popull, bah sa te ngeshem qe jane ..... :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 30-11-2011, 11:26:55
njerez qe rrine buze detit :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 30-11-2011, 11:53:28
rremuje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lefter ne 30-11-2011, 14:35:12
Moooooooooo........ .. :D...Une po shof ne dritare nje zogez  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-11-2011, 16:04:59
shiko mire o qorr :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 30-11-2011, 20:52:27
makina pa fund
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2011, 22:40:12
Nje nate te qete e shumee te ftohte...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 30-11-2011, 22:45:37
asgje ...kam grilat ulur  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-11-2011, 23:23:18
asgje ...kam grilat ulur  :P

same
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 00:01:43
kafe metropolitan
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 02-12-2011, 09:38:35
Vjeshten qe ka mberthyer dimrin me pelicen e saj.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 09:56:12
vjeshta iku.....qe dje jemi Dimer Terrrr
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 02-12-2011, 09:58:27
vjeshta iku.....qe dje jemi Dimer Terrrr
Dimer,ku ?
Ketej 5°C..ska ndermend te bjere hic bore  ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 09:59:18
po ce pyet per kohen....tull mbahet edhe ketej

lesh shi...lesh drita
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 02-12-2011, 10:00:03
Pse nuk ka drita?
Spo vij hic
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-12-2011, 12:53:26
jo nga gjithe kjo thatesire lesh do kete drita
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 20:11:40
njeren qe po vrapon me vrap
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 03-12-2011, 09:47:26
diell det
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 03-12-2011, 14:57:13
charterin qe kam parkuar ne obor LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2011, 16:00:07

Nje dite te mbyllur.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Nore ne 03-12-2011, 16:03:49
nje fustan te hapur :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:30:26
detin qe shkelqen nga drita e henes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 20:30:59
oqeanin  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:31:27
perball me ke mua shej :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 20:31:52
nje hajdut
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 20:34:01
perball me ke mua shej :P

ma bej cike me dore  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:37:59
heme me shikon kam ndez nje prozhektor
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 20:45:45
u komshiu perballe LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:47:28
epra vetem deti na ndan hipi varkes e hajde
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 20:48:38
ma ka blloku sala skafin vlonjato :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:50:54
po ku pyesim per salen ne ktej nga vlora

ta nis motoskafin tim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 20:54:57
te liqeni artificial do parkoje?  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 20:56:21
ka dhe rota per te ardhur deri te dera shpise  :P

te pelqejne motoskafet???
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 20:58:09
po me pelqejne ne vere sidomos
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:02:44
kur te vish me pushime po te le timin te bredhesh neper det
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:11:50
wooow pse kaq bamires me mua ti princo  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:14:35
hahah bamiresi nje xhiro me motor
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:15:25
rrofsh rrofsh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:23:26
asgje po benzinen pague vet meqe u bera shum bamires :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:24:50
asgje po benzinen pague vet meqe u bera shum bamires :P :P

u bone pishman :d
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:27:01
LOL jo jo te fal dhe motorin e jo me te kursej benzinen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:28:13
motorrin mbaje skam ce du, se kam marre patenten per motorr akoma LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:30:22
e mir po te jap nje komerdare se lejohet ta ngasesh LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:31:28
sdi not :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:33:29
po prandaj eshte komerdarja te mbahesh

pastaj cke ti se me nje dore do te ndihmoj un ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:34:07
nashti po u kry, nga skafi ne komardare perfundova LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:36:10
LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:36:37
e mir po ri vet ne komardare ti me terhiq me motor
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:37:21
jam me e sigurt ne toke eshte territori im
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:38:22
femer qe ecen me kemb ne toke me pelqen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:40:27
ose me makine me raste LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:41:17
kur do te ecesh shpejt LOL :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:41:59
sma mban me se kam frike me heqin patenten :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:42:32
nuk je kaq frikacaka sa hiqesh jo
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 04-12-2011, 21:43:55
 :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 04-12-2011, 21:44:38
 hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 04-12-2011, 22:19:29
dritat qe po fiken nje e nga nje  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: intrigadoravet ne 05-12-2011, 20:30:46
shof komshien kur ben dush :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 05-12-2011, 22:02:02
shiun qe po lag detin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 22:04:25
shiun qe po lag makinat
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 22:05:24
rojen qe laget nga shiu

kaq shpejt erdhi ky roja jot me mishel
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 05-12-2011, 22:55:43
shejin qe po vjen me motoskaf
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 22:58:11
asgje nuk shoh......erresire pus
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 22:59:47
pus dhe une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 23:07:01
na verboi ky prozhektori
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 06-12-2011, 21:42:16
qetesi e madhe sot i ka zene shiu njerezit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 21:43:23
vullkanin qe si ndizet makina :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: intrigadoravet ne 06-12-2011, 21:46:17
un nuk shikoj gje se ska drita lagjia perball
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 21:51:23
hajde pra zbrit me ndihmo ta shtyjme
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 21:53:18
merr makinen time nuk dal ne shi nami te behet LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 06-12-2011, 21:56:00
te vajti mendja mire se me lodhi kjo imja
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-12-2011, 19:16:40
Nje nate dimri.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 01:03:02
piramiden
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 01:03:34
vetem drita shum ngjyreshe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 07:52:04
komshiun perballe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 15:43:11
komshien perballe qe po nde breket :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 08-12-2011, 17:09:13
Kopshtin tim. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 20:02:05
shej paska dal ne dritare cpo shef mi goce
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 10:53:41
Nje tufe me kondicionera LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 10-12-2011, 17:55:58
njeren qe po mbyll perdet e shtepise
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2011, 09:22:23
grilat mbyllur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 11-12-2011, 09:25:13
njerez te pergjumur.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 11-12-2011, 10:18:05
Sot mengjesi eshte i lagesht. Une po shikoj bacen e komshiut qe barin e ka pre kurse une jo  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: IL PRINCIPE ne 11-12-2011, 15:15:42
anijet ne port
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2011, 16:45:24
eren qe fryn dhe erresiren qe po shtrihet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2011, 16:49:43
njerin qe shet misra
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 09:53:58
njonen qe po var bythen jashte LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-12-2011, 11:45:35
lum si ti..çfare shansi ke :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 12:14:16
epo kur u ndane keto na rane....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 12-12-2011, 13:05:06
shiqoj femijet duke lozur me bancat e bores..aaaaaaaaaah sikur te isha un femij.por kot iken ditet!!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: intrigadoravet ne 12-12-2011, 13:51:23
ca pika shiu dhe njerzit qe rendin me vrap :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 12-12-2011, 13:59:29
rogner
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2011, 14:20:52
shiun qe bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2011, 15:26:57
atlantikun  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 12-12-2011, 15:47:59
Pemet gjysem te zhveshura..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-12-2011, 19:04:25
femra te zhveshura :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Boreas ne 12-12-2011, 20:10:27
Babagjyshin e vitit te ri qe ngacmon femrat kur kalojne
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 10:20:56
shiun qe bie

serisht
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: TATU ne 13-12-2011, 11:13:04
njëjtë .....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2011, 11:14:56
Vilen e e xhaxhit :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 11:23:20
Vilen e e xhaxhit :D :D

sa genjen..... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2011, 11:24:05
ku e di ti/.... ;) se ku jam une tani. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 11:26:01
vetem po je tek pallati im LOL LOL...ca ben aty ti mer qafir eeeeeee
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2011, 11:26:55
;) ashtu a nje pune, po ti dil mos rri fshehur se ben vaki edhe te qiras me nje kafe.. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 11:29:01
mos me thuaj LOL LOL.....sa i mcefet paske qene mer cun LOL

kafen ik e pije vete se kom pune...do pi ca birra knej LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lurra ne 13-12-2011, 12:36:36
shi shi shi.., stuhi  ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-12-2011, 12:37:34
tani pushoi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-12-2011, 12:38:27
shi shi shi.., stuhi  ^o)
....ehhh moj Lurra....te jane mbledhur keq  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 21:57:22
2 forumista qe po rin me njeri tjetrin  hmmmmm:  hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 10:59:11
ajer ..qiell shoh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: *Niku* ne 15-12-2011, 11:01:26
Mishelin me ferrari qe po me pret mua poshte :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-12-2011, 11:05:10
njerin me kallam ne dore.. :-[.peshku dmth :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 12:22:08
Mishelin me ferrari qe po me pret mua poshte :P

sdi me i dhone makines...qe kshu skam qene une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 12:22:26
nje shishe uje...qe cuditerisht po fluturon  ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2011, 16:20:43
Nje dite te akuuullt... ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 15-12-2011, 17:31:37
ca skam par sot vloren fierin lushnje kavaj dures etjtani po shikoj QTU
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 15-12-2011, 18:01:52
te parkuar ket.....(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F&hash=e62a3cc47f948faa0e3ab6a34ef185d3)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 22:08:58
shiun e cmendur qe bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: intrigadoravet ne 16-12-2011, 09:37:39
nje xhaje me x6
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2011, 10:30:54
asgje interesante
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2011, 13:16:27
dritaret e zbukuruara me drita
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 23-01-2012, 23:02:44
......nje nate te ftohte..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Xhuli* ne 23-01-2012, 23:48:38
Shi.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 24-01-2012, 17:32:37
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2F&hash=e62a3cc47f948faa0e3ab6a34ef185d3)
e pare nga dritaria e FLY..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 10:35:14
salen tu ik per pune :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SweetAntonia ne 25-01-2012, 11:19:58
Nje lemsh te papare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 25-01-2012, 14:34:41
po shof nje x6  dhe nje xhaje brenda .... shkulfloket)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-01-2012, 15:12:19
Frenkin dhe Megin....dy lopet qe kullosin ketej pari
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2012, 15:13:20
njerin poshte njeres :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 19:21:23
shiun rrebesh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2012, 22:07:31
shej me cader en dore  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 25-01-2012, 22:08:28
shej me cader en dore  :P

sjam ne lagje ke pa binjaken time :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2012, 22:11:20
sjam ne lagje ke pa binjaken time :P
ca thu po sa ngjakeni  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-01-2012, 16:38:18
qiellin blu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 05-02-2012, 14:59:31
...bardhesi..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: regrets ne 05-02-2012, 21:42:43
Edhe un  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Xhuli* ne 05-02-2012, 23:02:36
Bardhe si asnjehere
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 06-02-2012, 20:29:09
detin e egersuar  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 08-02-2012, 11:21:20
Nje dite te budallepsur nga i ftohti i sotem.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2012, 11:23:47
dikur shihja shtepin e Xhaxhi Enverit...tani shoh Autostraden :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 15-02-2012, 11:50:31
....diell, e nje dite te hijshme. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 11:22:37
nje qiell blu...disa re te perhapura si nje perde e lehte...por qe une spaskam deshiren me te vogel ti shijoj....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 20:43:12
http://www.senzapudore.it/aff.php?dynamicpage=video_it&text=dating&a_aid=49c9c342&dpt=d_deals&data1=sparkpops_it (http://www.senzapudore.it/aff.php?dynamicpage=video_it&text=dating&a_aid=49c9c342&dpt=d_deals&data1=sparkpops_it)


Doli vet vallaj  :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2012, 20:45:37
Kingu-n...te c'orientuar.. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 03-03-2012, 20:51:05
Ishte me thy pak monotonine se na kritikuan keq mrom grat e fshtit :engjell:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2012, 20:51:33
 :perqafim :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-03-2012, 13:30:01
dele e dhi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 06-03-2012, 21:30:51
njeren qe po pi cigare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 06-03-2012, 21:34:28
Asgje i kam mbyllur te gjitha  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 09:29:27
pc e koleges
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2012, 09:56:38
shiun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 09:57:41
ku shiu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2012, 09:59:00
ktej nga kryeministria
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 10:02:53
ahhh ketej vetem re
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-03-2012, 10:08:57
ngordha per gjume me ket kohe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2012, 10:16:03
une jo...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-03-2012, 12:11:54
njerez ne levizje...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 08-03-2012, 10:18:32
peme te thara
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: vullkani ne 10-03-2012, 20:22:32
rojen qe vjen verdall
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:56:58
qiellin blu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2012, 10:59:51
Nje dite te re, plot gjalleri..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 11-08-2012, 18:43:48
Shof shum sene disa ma kryesore  stadiumin duplex etj.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 13-08-2012, 01:30:23
Saranden..:)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:23:46
nje lope e nje gomar...kush e  ha barin lopa apo gomari?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 14-08-2012, 08:21:52
Oqeanin Atlantik
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 18-08-2012, 12:56:14
Oqeanin Paqesor... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 18-08-2012, 15:49:33
Nje  Sirene   me duket :S .
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: AMOR ne 18-08-2012, 22:47:11
Detin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 18-08-2012, 23:29:35
Koleksion embelsirash :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-08-2012, 12:31:36
komshiun qe ben pislliqe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: AMOR ne 20-08-2012, 15:37:23
shiun qe bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-08-2012, 11:51:53
diellin qe shkelqen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 21-08-2012, 20:15:19
Aktualisht?

Tre vajza te bukura tejmase :D qe thane?
Mundemi te parkojme pak makinen ketu? :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-08-2012, 22:50:48
naten, yjet dhe pakez hene
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 21-08-2012, 22:54:39
Ideja ime e nji shpie perfekte:

Shpi ne kat te 50 ku nuk lejohen kafshet sidomos qente.
Muret te lyera ngjyre bezhe. Tavolin xhami me lule fallco ne mes qe jan parfumosur me tregu qe jan reale.
kuzhina me inoks, por asnjigje mbi tavoline.
dritarja ka nji dylbi ku shef njerezit poshte nga kati i 50. Ke dritarja ulet dhe nji ekran televizori qe tregon natyren ne vjeshte nderkohe qe ajri i kondicionuar te kenaq shpirtin ne dhome duke pare nji film pornografik.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 21-08-2012, 23:07:29
Ja kshu.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-08-2012, 13:52:27
lesh te verdhe me qime te zeza :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-08-2012, 14:08:35
diellin qe ben hije tokes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 23-08-2012, 22:39:12
Bahçen e gjelber, dhe vreshtat e rrushit te zi qe e rrethojn.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 23-08-2012, 22:54:24
Henezen e bukur :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Sinera ne 23-08-2012, 22:58:44
Errsire.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 23-08-2012, 23:56:11
Njerez ne radhe qe marrin akullore :)
Nje dyqan  GIFT SHOP qe provojne kapele,syza,edhe bizhuteri :)
Pak metra me tutje rryma jazz :P ben qe perqafohen,edhe puthen ,por se di faktoret :D
Pija,muzika,apo pasioni? :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Misss ne 24-08-2012, 00:03:31
Njerez ne radhe qe marrin akullore :)
Nje dyqan  GIFT SHOP qe provojne kapele,syza,edhe bizhuteri :)
Pak metra me tutje rryma jazz :P ben qe perqafohen,edhe puthen ,por se di faktoret
Pija,muzika,apo pasioni? :P

E gjeta ku je :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 24-08-2012, 00:06:13
E gjeta ku je :D
:P :D :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2012, 22:43:43
Shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 25-08-2012, 23:05:45
Njerez ne radhe qe marrin akullore :)
Nje dyqan  GIFT SHOP qe provojne kapele,syza,edhe bizhuteri :)
Pak metra me tutje rryma jazz :P ben qe perqafohen,edhe puthen ,por se di faktoret :D
Pija,muzika,apo pasioni? :P
Te gjitha keto ,por me shtesen qe dikush feston ditelindjen,edhe torta e bere kish ekzakt formen e nje shalqini gjysme i prere,edhe me qirinj lart.
Kendojne!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2012, 23:13:44
Erresire :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2012, 00:11:10
pashe nje yll qe sapo u shkeput....e vetmja deshire qe munda te shpreh ishte

dua nje enderr sot...nje enderr te shoh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2012, 22:29:49
...nje nate tejet te qete..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-09-2012, 13:18:16
qiell
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 10-09-2012, 00:10:29
Nje mallengjim...qe me kujton castet e kaluara...
Liqenin dhe pallatet, por tani te boshatisura...
Nje trendafil ne bahçe qe po vyshket, sepse I mungon dashuria...
Disa lote ne xhamin e dritares qe rreshqasin pa asnje pengese...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-09-2012, 17:13:00
qtu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2012, 13:14:52
gjelberim peme dhe fushe futbolli. ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-09-2012, 16:14:11
gjelberim peme dhe fushe futbolli. ;)

idem ..vetem fusha mungon
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 12-09-2012, 16:56:09
Pishine.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2012, 12:28:04
...nje bote Gri...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 20-09-2012, 12:30:19
njerez qe i lag Shiu.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: NENSY ne 20-09-2012, 12:31:42
nje kaus makinash qe nuk merret vesh....shume rremuje..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-09-2012, 12:33:14
njerez.. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-09-2012, 17:16:49
rruge
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 23-09-2012, 06:10:06
komshiun tim korean  qe ecen qenin e tij zbathur, do ti blej nje pale shapka per krishlindje  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-09-2012, 17:08:34
grilen mbyll
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Jems1 ne 23-09-2012, 17:40:51
Shikoj diellin  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-09-2012, 23:34:27
shikoj naten qe ka mbulu  edhe yjet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 24-09-2012, 11:27:42
...shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-09-2012, 11:49:09
dreamm duke luajtur futboll. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: endrrimtare ne 24-09-2012, 15:50:17
Po shikoj kohen qe po prishet.  :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lostinmymind ne 26-09-2012, 13:59:38
Shikoj veten time te perhumbur ne nje shikim,syte te hedhur tutje....tutje asgjeje.
Per ku po shkoj valle them ?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-09-2012, 14:04:22
Shi dhe diell :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 30-09-2012, 06:45:03
kumllat.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 18-10-2012, 20:44:15
Po shikoj nje djale shume simpatic ne anen tjeter te rruges qe ka parkuar dhe po ben te njejten gje si une, po luan me telefonin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Parloté ne 19-10-2012, 17:42:09
Diellin duke perënduar.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2012, 15:39:47
alamet gjeje ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-11-2012, 22:35:32
malet e vidhkuqit lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 23-12-2012, 21:12:03
drita bredhash
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 24-12-2012, 11:43:32
shej duke ma bo me dore...nuk vij jo LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Bota^E^Jona ne 24-12-2012, 22:35:04
Kembe robi nuk shof ne rruge ne kte moment nga dritarja
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2012, 12:05:01
Kopshtin tim, cuditerisht krejt i gjelber si te ish pranvere.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Bota^E^Jona ne 27-12-2012, 20:05:31
Shof disa cifte qe po shkojn te pijne kafe tek fist...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2012, 20:30:00
avujt qe kane mbuluar xhamat..dhe une nuk shoh asgje jashte
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 28-12-2012, 04:12:43
Naten me hene te re dhe qiell te kalter dhe te erret...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2012, 10:48:04
Peme sa te duash. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2012, 14:37:32
asgje hic
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Bota^E^Jona ne 28-12-2012, 22:20:15
Her pas here shof shiun kur bie
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2012, 23:27:00
shi dhe erresire
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 02-01-2013, 09:01:30
Diell,edhe tek tuk kalon dikushi.Akoma s'ka kaluar festa sikurse duket!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 03-01-2013, 16:20:37
Party...

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 07-01-2013, 13:45:34
Jeten qe vrapon...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-01-2013, 13:46:52
kohen dhe diellin qe shkelqen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Brentiani ne 11-01-2013, 11:47:46
Reklamen: Discover Amerika - Work and Travel USA..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: whitesnake ne 11-01-2013, 14:40:17
Me duket se i kishte vesh,  megjithese prap nuk jam shume i sigurt  hmmmmm:
(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.infodrejt.com%2Fimg%2Flajmet%2Fl%2F1332_1310316446.jpg&hash=a0bfaee01389f786e189211d39d3fecd)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-01-2013, 19:46:50
Po bie shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-01-2013, 15:32:20
shi dhe shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 15-01-2013, 21:50:14
vetetimat
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 16-01-2013, 00:18:03
shikoj makinen time, dhe macja duke fjetur siper saje..... :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-01-2013, 09:50:25
shi dhe shi
:D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: whitesnake ne 16-01-2013, 10:20:02
lafsha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-01-2013, 16:33:51
:D

ty ste shof o Tipi...ka je fut :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 16-01-2013, 17:33:28
Si thote I madhi Kadare...

Ca pika shiu rane mbi qelq
Dhe une per sec ndjeva madh
Jetojme te dy ne nje qytet
Dhe rralle shihemi, sa rralle....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: erlehta ne 16-01-2013, 20:10:23
debore  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2013, 06:23:06
Dy zogjur qe ngalasen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 17-01-2013, 09:14:12
une shikoj gjithe boten...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-01-2013, 13:38:27
shiko mos e sheh mishelin gjekundi? :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-01-2013, 16:03:06
Po ti Grenso me sheh gjekundi?

shoh dy sy kureshtar qe vezhgojne
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 18-01-2013, 14:41:26
Pemet e mbuluara me debore dhe nje ndjenje keshtu si pucpuriza me krijohet  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2013, 14:45:58
sa qejf kam keto pemet me bore
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 18-01-2013, 14:49:54
Ehh kur shkundet keshtu si zogj te vegjel nga era.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreza ne 18-01-2013, 14:54:32
femijet duke lozur me bor...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-01-2013, 15:14:40
Ehh kur shkundet keshtu si zogj te vegjel nga era.

diell
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-01-2013, 15:47:12
diell
thuaj te verteten mishel..ashtu sic eshte ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 22-01-2013, 15:57:28
Shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 25-01-2013, 12:24:34
Veten time..........e ndiej peshen e viteve ne jetes.
Dua te kem mire te dashurit e mi asgje tjeter.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 30-01-2013, 15:52:07
Une kam filluar peshngritjen dhe nuk kam problem qe ta mbaj peshen e viteve ne supe.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-01-2013, 15:55:41
I gjo pa ngjyre shoh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 30-01-2013, 15:59:27
syte e mi shoh :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-02-2013, 12:03:27
pjeshka sexyyyy :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 07-02-2013, 13:07:43
tipin me daulle cufon me kitare dhe per kengetare kane 1 gjinkalle :d
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-02-2013, 16:21:21
po ate tipin lakuriq nuk e sheh  moj sheJ..apo te vjen turp ta thuash  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-02-2013, 10:36:11
tipin me daulle cufon me kitare dhe per kengetare kane 1 gjinkalle :d
boll kendove nashti ti se te thahet gurmazi... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-02-2013, 10:41:48
hic ...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2013, 12:11:57
...bardhesiii...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2013, 02:49:07
Erresire pus
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 15-02-2013, 23:55:56
Tiranen  ne terr
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 16-02-2013, 22:36:32
fluturen  :-[
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 17-02-2013, 00:21:17
Duken naten mos eshte xixxellonje?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-02-2013, 00:24:00
Erresiren ne rolin e saj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 17-02-2013, 01:39:29
nje peme....imagjinate
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-02-2013, 01:49:08
Dritat e rruges
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 17-02-2013, 01:53:36
Sofren e ARIUT
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-02-2013, 01:55:52
Qekemi afer flutre....ca kthesa ns ndajne ;p
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 17-02-2013, 02:22:45
Une jam paralel me dritat e stadiumit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 17-02-2013, 02:23:52
boren qe bie

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 17-02-2013, 02:56:50
Mos je ne theth?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 17-02-2013, 23:32:43
Une jam paralel me dritat e stadiumit
E si ma shef qe aty sofren?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 18-02-2013, 18:19:48
 Nje muzg te qete dimri.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 18-02-2013, 20:30:44
Shiun qe bie Gati 4 dite.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-02-2013, 23:16:26
Shiun qe troket
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 19-02-2013, 01:31:09
Rruga me peme dimrore..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2013, 10:18:11
Nje mengjes te ftohte, saaa po pertoj te dal  ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 26-02-2013, 11:15:00
Duplex club
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: nexhi ne 26-02-2013, 11:53:03
pershendetje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: skiatori ne 26-02-2013, 11:58:37
pershendetje dhe mire se ju gjeta !

diellin qe shkelqen dhe makinat qe po kalojne pa pushim.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-02-2013, 12:40:23
shi shof
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2013, 15:20:35
pula te pjekme qe bijne nga havaja
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-02-2013, 17:22:05
diellin me syze.....

nuk qe per te qeshur?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 26-02-2013, 18:17:46
pula te pjekme qe bijne nga havaja

pse sbin knej nga nahija ime kto pulat
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2013, 19:04:28
Neser tek ty
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 27-02-2013, 00:30:47
Shiun qe bie!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 14:07:16
nje rreze dielli qe po me heq petllen ...me shpoi syte
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 15:11:44
Shikoj vetem nje ndertese, nje peme te mbushur me debore njerez qe punojne shoh veten time pas xhamit me kacurrela  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:17:40
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 27-02-2013, 15:11:44
Shikoj vetem nje ndertese, nje peme te mbushur me debore njerez qe punojne shoh veten time pas xhamit me kacurrela  :P


si nuk te imagjinoj dot une ty me kacarrela....kur i qu edhe ti kacarrela ato shkurret qe bo...une po i quj ferra kto te miat LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 16:19:27

si nuk te imagjinoj dot une ty me kacarrela....kur i qu edhe ti kacarrela ato shkurret qe bo...une po i quj ferra kto te miat LOL

Vetem kaccurelat i kam te bukura sa vdesin robte pas meje LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:20:49
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 27-02-2013, 16:19:27
Vetem kaccurelat i kam te bukura sa vdesin robte pas meje LOL

Kur mi aman......u bote gjithe krrela krrela , emri im eshte marinela
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 16:22:27
Sot futa duart ne prize qe ne mengjes hopa floket LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:24:32
po ti thuj qe i paske bo si sheqer i ngrire o goce....kacarrelat bohen ndryshe LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 27-02-2013, 16:25:47
po ti thuj qe i paske bo si sheqer i ngrire o goce....kacarrelat bohen ndryshe LOL
me bisht xhevzeje LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2013, 16:31:49
jo se gjete....me kallamboq misri mi budallaqe LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 01-03-2013, 15:23:17
jo se gjete....me kallamboq misri mi budallaqe LOL
nga ai kokerr verdhi  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2013, 15:39:13
EHE
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 01-03-2013, 23:05:52
Hotel victory
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 02-03-2013, 16:55:28
mjegulline
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 02-03-2013, 19:11:32
Naten...pus te erret
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-03-2013, 00:23:40
Dreamm ckemi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-03-2013, 14:08:54
cupka te bukura qe po thekin shalkat ne diell. :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-03-2013, 16:51:16
Spitalin Hygeia... :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 07-03-2013, 16:21:58
Dreamm ckemi

 :perqafim

...shiun..qe bie... ^o) ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2013, 16:26:39
the same as u
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 07-03-2013, 17:28:47
shikoj qiellin me ngjyre debore...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 07-03-2013, 18:17:22
zogjte duke fluturuar ciu ciu ciu uak uak uak
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2013, 22:45:39
Erresiren pus
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Loadingg ne 07-03-2013, 23:01:00
Shoh zyren e vetvendosjes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-03-2013, 07:26:58
Autostraden
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 10-03-2013, 23:08:21
asgje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 10:02:22
nje lope e nje gomar//// kush e hengri barin se mora vesh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 11-03-2013, 10:33:48
e hengri lopa...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 11:15:03
se gjete...e hengri bariu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 11-03-2013, 11:59:06
Makina,edhe kembesore :).
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 11-03-2013, 12:40:12
Syzet e mia qe jane veshur me avull :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 13:20:57
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 11-03-2013, 12:40:12
Syzet e mia qe jane veshur me avull :P

qekur ke vene siza?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 11-03-2013, 13:55:10
qekur ke vene siza?
Kemi 1 muaj shoqja Zana ,fillimisht se na e merrte pak me xixa ,po nuk na i ka dhene per pole :P mi ka dhene mjeku per keshtu pune,kur i jap autobusit etje etje :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 13:56:49
sa shume ndryshime ke bere ne keto muaj......shofere autobuzi po, me siza po....je bere intelektuale ti e di une
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 11-03-2013, 13:57:43
sa shume ndryshime ke bere ne keto muaj......shofere autobuzi po, me siza po....je bere intelektuale ti e di une
Ehh me shtepi me qera te re, jemi zgjeruar LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 15:49:51
tani me prit se do vij me gjithe femije e katandi.....se i ftese ma ke bo ti mu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Kisss ne 11-03-2013, 16:05:46
macen time qe deshiron te hyje brenda, pasi ka kaluar naten duke gjuajtur maca tjera perjashta... :-)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 16:07:24
diell...rreze dielli qe me ngrohin pamjen
Titulli: Si ndjeheni ne kete moment?
Postuar nga: flutur ne 11-03-2013, 21:28:57
Shi bubullima dhe autobuzin e lagjes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 21:49:52
Ket rrebeshin qe filloi
Sa frike i kam shkreptimat....kerc er qielli se me pas qene zone kaps
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 11-03-2013, 22:20:28
i shkreti mos ka pi gjethe sene
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2013, 22:24:25
Jo mi jo i kishin bo i klizem gjigande ....se pe ca persheshi boni
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 12-03-2013, 10:19:02
tani me prit se do vij me gjithe femije e katandi.....se i ftese ma ke bo ti mu
Ua njerez duam ne,sidomos sivjet qe nuk do levizim dot do na behet qejfi per vizita  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2013, 13:53:43
hahahahah po vijme ti bejme pushimet ne mal sivjet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 12-03-2013, 16:46:08
hahahahah po vijme ti bejme pushimet ne mal sivjet
Epo mua ne fushe do me keni,se atje lart nuk ngjitem dot per shkak te kushteve atmosferike LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2013, 17:01:29
Rrugen e durresit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 12-03-2013, 17:38:36
Femijet e mi qe erdhen nga shkolla
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2013, 07:17:19
National bank of Greece
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 17-03-2013, 14:18:10
El Giganten...dyqan elektronik
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2013, 00:09:14
Pallatin perballw
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 18-03-2013, 13:18:28
Ne shesh kercejne.

C'feste e c'qeftelinj dynjaja! :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2013, 13:25:25
qiellin e vrenjtur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 31-03-2013, 13:46:19
Godinen e UNT
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 31-03-2013, 15:15:48
INSTAT
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 31-03-2013, 15:18:21
Pasticeri vale verde
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-03-2013, 15:40:18
Dollapin e robave te komshijes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 31-03-2013, 23:04:10
Tiranen ne pellembe te dores
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 31-03-2013, 23:06:24
Terr i nates qe disa drita ia thyejne fuqine. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 31-03-2013, 23:10:40
Ka aq shume drita sa duken si fishekzjarre ,sidomos kur kalojne makinat rrjesht
nga ketu Tirana duket shume bukur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 31-03-2013, 23:28:39
detin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 31-03-2013, 23:57:42
Erresiren
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 01-04-2013, 00:10:43
Nje polic qe debaton me nje shofer qe ka parkuar keq prane nje institucioni
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2013, 00:11:27
Nga dritarja shoh vetem tymin e cigares sime
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-04-2013, 00:14:28
Po me pihet  e skam ku ta pi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2013, 00:15:21
Po iki.
...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2013, 11:24:55
Tulipanet ne kopshtin tim......pranvere e vonuar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2013, 15:40:52
limonat e portokallet ne oborrin tim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 01-04-2013, 16:09:50
Qenkeni te gjitha me bace ju ketu ...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2013, 16:14:05
Jo une jam me oborr
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 01-04-2013, 17:47:10
kalamajte e lagjes tu lujt
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2013, 19:43:09
Djalin qe loz
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 01-04-2013, 22:31:06
Catine e nje shtepie te vjeter tiranase
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 01-04-2013, 22:31:58
njeriun e padukshem
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-04-2013, 23:19:49
Dike qe po pi cigare
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 02-04-2013, 14:09:52
Era e pakte qe ka krijuar dallge!
Pemet qe lekunden sikur vallezojne deget e tyre.

Them vallezojne se keshtu me duket,ndoshta syte duan gjume se ndihen te lodhur :( me kapaket e tyre qe peshojne kg tashme.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 14:16:46
shiun qe bie pike pike ...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 18:16:10
diellin qe ende ska perenduar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 02-04-2013, 18:17:58
Nje perendim te bukur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 18:19:24
i cift qe po bejne sher, ky robi perdorka duret shume
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 02-04-2013, 18:25:38
Njofto policine LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Amarda...77 ne 02-04-2013, 18:33:08
e pse une po shoh spektakel

tek e fundit wrestling pa leke , uuuu cu kenaqem
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2013, 18:56:44
Diell, qetesi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2013, 19:32:27
asgje..i kam grilat mbyllur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2013, 15:09:21
peme plot e shi sa te dush. LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 16:23:01
kohen qe spo ma mush menjden hic
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 03-04-2013, 20:22:58
Dritat e qytetit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-04-2013, 23:01:42
Erresire....sa me pelqen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 05-04-2013, 10:51:33
eren qe fryn dhe pemet qe kercejne
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:36:50
ambasaden kineze
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 14:38:57
diellin qe po shkelqen......sa bukur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:45:05
boren qe bie floqe floqe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 14:45:15
Oxhakun e mullirit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 05-04-2013, 14:45:47
gomarin e xha Temes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 14:52:08
gomarin e xha Temes

hahhahhahahahha

knej ka nahija ime thuhet Gomarin e Tires...edhe pse se di kush o tirja

une shoh i dyqon ..po spo ja them emrin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BVDGF ne 05-04-2013, 14:52:33
Mishelin :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 15:03:11
Citim nga: Before i&#039;m gone ne 05-04-2013, 14:52:33
Mishelin :D
ah sikur sikur


edhe une Capin time...  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: BLENDER ne 05-04-2013, 15:15:04
vetem det..............
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 15:16:28
Vetem Qiell
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 05-04-2013, 15:17:17
Nje fadrome qe i eshte care tubi hidraulik
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-04-2013, 15:37:09
hahahahah ik veri ca manikota LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 05-04-2013, 16:13:21
Flamujt qe kan von neper catia ..i shklyu era
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 20-05-2013, 11:40:37
...nje dite gri.. ^o)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-05-2013, 14:58:44
pallate dhe i parking
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 20-05-2013, 15:01:14
une shikoj Mishel qe eshte e djersitur...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-05-2013, 15:02:49
ti qeke ai qe nderka brekrt mer qafir...une vrisja mendjen cka kt mr mu
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 20-05-2013, 15:04:28
LOL po te merret fryma.... ule shpejtesine  :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-05-2013, 15:05:38
jo jam tulle
..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 20-05-2013, 15:07:17
ehe... po su bere qulle ske gjo mterezi...kot sa harxhon korentin e pistes :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 20-05-2013, 15:17:48
Solin tu bo llac
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 20-05-2013, 15:30:22
si shoku robi LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 21-05-2013, 17:15:47
Solin me biciklete :P.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2013, 17:36:35
asigjo
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 21-05-2013, 19:27:46
Makina qe kalojne e te njohur qe me pershendesin here pas here! :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2013, 23:16:58
makinat e parkingut bosh
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 21-05-2013, 23:18:34
kohen qe po prishet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2013, 23:19:57
aman te prishet se vdiqa nga kyci i dores
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 21-05-2013, 23:26:49
Shi than per neser..ma mbyti kjo koha ..vetem gjume dua.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-05-2013, 23:29:07
fli se pa kosto o
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2013, 17:01:05
..nje dite plot diell  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-05-2013, 17:06:51
bllokun.e ministrive
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 10-06-2013, 20:35:24
rete
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 10-06-2013, 21:23:13
asgje
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 10-06-2013, 21:25:07
hic..tymin e cigares
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 20-06-2013, 21:06:46
yjet qe po dalin nje nga nje si kerpudhat pas shiut
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 20-06-2013, 21:18:13
Tiranen dhe degjoj oshetimen e mitingut
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 21-06-2013, 15:45:02
Oxhakun e furres
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 24-06-2013, 15:29:28
O my GOD, I CAN SEE!!!!
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 25-06-2013, 15:03:33
Oxhakun e plakut mere
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-06-2013, 07:08:39
kazanet e plehrave
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-06-2013, 17:52:15
nje alamet gopi :love:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 30-06-2013, 21:09:16
Stacionin e autobusit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 30-06-2013, 23:20:51
Kembesore te kaluar,dyqane te shumta,kliente e vizitore qe shkaktojne  shume zera,por jo te larte,edhe ekzakt poshte shtepise ne embeltore ne kembe radhe presin te marrin akulloret me shumellojshmerine qe kane.
Shume provojne akulloret e njeri tjetrit(ciftet).

Nate vere plot freski! :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 18:28:01
dje shifsha liqen sot i pocaqi qe uleret
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 19:37:47
Dje ene un pash liqenin knej ka nahia jone ;)...digen e re...sot s'dashkam me pa hic....asigjo
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 20:00:24
une pashe qilenin e pordhadecit mi...ma shtroi tipi me carcaf te kuq lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 20:05:18
Aha..qekena marr vesh..qesh ke qileni lagjes time una.... :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 20:06:27
po une cdesha ke liqeni lagjes.tate mi? aty vetem motele ka

qyqa gruje na qite bojen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 20:12:01
Hahahaha..ku ka motele atje mi..apo s'ishte uji xham..me i bukur se te Liqeni artificial...katuni jem  ka liqe  te bukur..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 20:13:12
ahhh liqeni farkes ku myten rob..
ke te drejte
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 20:18:53
I rash nga Kina edhe une.....ku te shkojme mi..s'na punon makina per rruge te gjata..i ka fobi :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 20:31:04
tani shof ket komshijen tu mbledh breket
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 20:32:18
 LOL

Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 20:36:12
stallem mi

kam pallatin mu ne oborr. ..kaihere kjo komshja kur me shef me breke verdalle neper shpi shkely syte.. se kuptoj pse
i dite desha me i thone - ca ke mi gru brekte e mia i kom
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 21:27:12
 LOL

aa une skam njeri afer..bej plazh per shtate pale qefe maj verandes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 21:29:13
edhe i heq rrobat e banjos pa problem kur nuk ke njeri rrotull.
aaaaaaaaaaah hap krahet kshu dhe shtriqesh dhe pastaj futesh ne pishine.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 21:40:04
Tamam....me teleskop me pe :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 21:44:01
Me vjen keq un nuk jam manjak.
Un jam perbindesh.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 21:47:21
Me vjen keq un nuk jam manjak.
Un jam perbindesh.


Sa me pelqen...perbindesh at jan qingja
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 21:48:22
Do me lëmosh? Me pelqen se me bëhen mornica ne trup.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 21:52:02
Enderro...pa lek jane :D
Naten... :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 01-07-2013, 21:53:41
Naten. 
Mos i jep shum rendesi vetes se nuk te shef njeri ty me teleskop.
:perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: AMOR ne 01-07-2013, 22:45:32
Teleskopin e komshiut drejtuar ke yjesia T3shE78.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 22:58:22
po shoh veten nen petkun e romanticitetit emocional, fizikal,kashtriqal
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: AMOR ne 01-07-2013, 23:09:28
wtf.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 23:10:04
ahhhh sa bukur aaaaa
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-07-2013, 19:41:25
kujdes se u prishe..futu brenda per 2 sekonda :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 02-07-2013, 21:58:55
pa merak grens...nuk jam porcelan jo..jam mermer
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-07-2013, 13:32:49
mishelin duke bere not ne pishine. :P :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2013, 13:35:37
Tipin tu ma bo me dore nga dritarja e shpise LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-07-2013, 13:36:13
mos i hiq bikinit mi dreq se do pushoj se beri me dore pastaj. LOL LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2013, 13:55:27
Shikoj tipin qe ben si majmun permas dritares...ca ke mer ?  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 20-07-2013, 09:18:36
nje qiell e det te papare vetem per mua
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:03:19
erresire...ehhh paskam harruar syte mbyllur :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:13:31
sa koqe je lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:14:48
nuk e meritoj kete kompliment po nejse.. :S
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:18:46
zakonisht kjo eshte perkedhelje nga une...po nejse
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-07-2013, 20:22:10
paskan ndryshu shume llojet e perkdheljes hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 21-07-2013, 20:23:13
une.kshu kam qene gjithnje...kshu.jam gjithnje
tashi boll bone si pjeshku i indinjum
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Invisible Girl ne 02-08-2013, 21:56:26
S'ka dritare :D jam jashte :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-08-2013, 11:40:23
S'ka dritare :D jam jashte :D
..shko urgjent tek ndonje dritare e pergjigju temes :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 06-08-2013, 22:29:14
Njerez pafund! :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 16-08-2013, 15:46:05
te njejten pamje qe pata lene
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-08-2013, 10:47:00
te njejten pamje qe pata lene
..ndrro dritare atehere :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 18-08-2013, 15:00:20
duhet te nderroj shpi :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-08-2013, 19:59:11
po ndrroje moj..njehere kemi per te vdekur :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 23-08-2013, 21:25:12
me jep adresen grens lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-08-2013, 12:42:08
me jep adresen grens lol
..50 meter larg majes se Shkelzenit...nisu sa me urgjent :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 25-08-2013, 20:35:28
ku bi ky shkelzeni mor zotni?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 27-08-2013, 20:35:49
Deti     cezenatico    1 jav pusho akoma
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-08-2013, 21:37:03
qiellin me re
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2013, 15:03:57
lefterin qe i ka hyp Charlit :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 05-09-2013, 19:32:25
Grensin tu pa me dylbi  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 05-09-2013, 23:03:47
nje enderr te bukur qe u fik pa lindur ende
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 15:16:12
nje enderr te bukur qe u fik pa lindur ende
..po sheh endrra me sy hapur? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 15:46:52
po ty cte plasi se ca shof une i here??? ty nuk te shof pa merak hahahahha
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 19:56:30
po ku do me shohesh mua moj...nga dritarja mendon ti? :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: elton.asllani ne 30-09-2013, 13:01:17
t enjejten pamje si vjet ne kete kohe  :engjell:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-09-2013, 13:29:05
shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-09-2013, 13:29:40
Bore. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-09-2013, 13:32:58
Steriotipin me kollare :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-09-2013, 13:34:32
ja fute kot se jam pa kollare. :P

Shelin me recipeta. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-09-2013, 13:36:09
Mua mo??? kur mo?? e boll se a nxore te palarat se gati jane ktu :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-09-2013, 13:36:50
 :P :engjell: :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-09-2013, 13:48:19
 :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-09-2013, 13:49:05
leri denglat po shprehi me fjale jo me shenja. LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 30-09-2013, 13:53:25
te pirqafoj o tipke  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 01-11-2013, 00:00:50
Mjegullen
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-11-2013, 11:22:31
te pirqafoj o tipke  :P
pirqafo veten, mua me perqafo te ta ....... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 01-11-2013, 11:28:54
pirqafo veten, mua me perqafo te ta ....... :P

te cfare?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Hektori ne 12-11-2013, 18:59:56
Shoh nje drete large
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 13-11-2013, 19:30:25
Asgje interesante 
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 13-11-2013, 19:48:13
Heshtjen e koracuar me naten mbeshtjelle
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-11-2013, 14:19:16
Heshtjen e koracuar me naten mbeshtjelle
..qenke turni i 3-te? :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-11-2013, 16:21:28
Muzgun..dhe pres oren te iki
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 15-11-2013, 00:03:32
Kete monument, pas rindertimit te Shqiperis, pas futjes se armeve kimike. :D


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg4.imageshack.us%2Fimg4%2F782%2F3ex.gif&hash=c9f60c2f6c681ee3ba214ee96bd3c2ca)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gerti1 ne 15-11-2013, 19:01:44
Un pash nji dokumentar ku Ballabani e perdhunon keq Skenderbeun dhe pastaj i bo dhe mutin ne kok.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 15-11-2013, 19:30:18
Shoh njerezit qe moren ate qe deshen ...ik hani i tas fasule tashi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 16-11-2013, 19:50:10
Rrugen bosh...njerezit po flene me pulat tani  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-11-2013, 19:55:42
ke harruar te largosh perdet me duket..ose ke syte mbyllur :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 16-11-2013, 19:57:08
Paskam harruar syzet  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-11-2013, 19:59:04
tani veshtro me kujdes..dhe na trego cfar shiko :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 16-11-2013, 20:02:20
Po te shoh ty   :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-11-2013, 20:17:21
shiko tek dritarja te thashe dhe jo nga krevati :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: V@GαβθηD ne 25-11-2013, 20:40:27
Shoh i djale te kendshem (simbas njeres) mbase po shoh Laurak? Kushedi?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 26-11-2013, 08:35:49
po shoh re ne qiellin tim....si skam i gjo te gjate ti trazoj
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 26-11-2013, 10:23:44
Shi dhe vetem shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-11-2013, 13:13:46
Shi dhe vetem shi
..pse cfar deshe te shohesh ti? hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 26-11-2013, 21:59:54
..pse cfar deshe te shohesh ti? hmmmmm:
Me ka marr malli te shoh debore.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-11-2013, 23:19:43
shko ne shishtavec ose Borje  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-11-2013, 07:16:37
Boren qe bie flloqe fllloqe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 27-11-2013, 08:21:44
shko ne shishtavec ose Borje  :D
Nuk ka filluar akoma sezoni i skive  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-11-2013, 19:03:46
po shikoj prapanicat e njeres i paska per marshalla :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2013, 03:06:18
debore sa te duash nje nje turme njerezish prane nje walmart qe presin oren 12 te mesnates per black friday. :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 29-11-2013, 09:33:45
Shof tipin qe me iku nga duret...me rrushkiti fare lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-11-2013, 19:48:12
mishelin duke shikuar nga dritarja :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 30-11-2013, 19:50:20
shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Pasion ne 30-11-2013, 19:58:47
Vullkane,meteore,terr,ironi,peshtirosje!

Realiteti i nje syri te semure,por pa genjyer veten! :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 30-11-2013, 20:01:12
Mjegull
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 30-11-2013, 20:41:50
terr informativ :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Izabela m ne 01-12-2013, 16:22:50
shtepi te vjetra dhe pallate te larta.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2013, 08:08:42
Pak trafik, mjegull, peme
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ness uno ne 11-12-2013, 13:08:09
shoh me dylbi dritaren time
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 11-12-2013, 15:27:26
Nje diell te bukur genjeshtar
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2013, 15:33:52
lista exceli pafund
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ness uno ne 11-12-2013, 16:46:52
muzgun qe po kthehet ne erresire te plote....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2013, 17:10:04
Rrethrrotullimin e zockes se zeze
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 11-12-2013, 17:58:24
hahahaa... :perqafim
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 11-12-2013, 17:58:50
Aftopuzin e lagjes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ness uno ne 11-12-2013, 18:09:38
dritat e rruges, njerezit qe kalojne dhe sa e bukur eshte mbremja .,,..
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 11-12-2013, 19:07:31
dritat e bredhit te madh qe kam ne oborr
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ness uno ne 11-12-2013, 22:54:31
i cift qe po puthet afer qepenave te dyqanit perballe
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 11-12-2013, 23:06:43
henen qe po puthet me yjet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2013, 23:32:11
Dike qe po gjen paqen me veten
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ness uno ne 12-12-2013, 00:28:19
shoh njerezit qe po shkojne per turnin e nates    :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 12-12-2013, 09:14:47
Kohen e bukur
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 12-12-2013, 10:26:05
kjo teme duhet te shkoje tek barcaletat :d
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2013, 10:55:18
po shoh lopen Megi qe po ha bar ne qetesine e saj ...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-12-2013, 12:50:54
cfare ngjyre ka kjo lopa se ndoshta po shohim te njejten lope hmmmmm:
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2013, 15:13:41
ngjyre lope.....jeshile dhe portokalli :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 12-12-2013, 16:21:37
gjelat e detit qe kan ble komshit per viti riun
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 12-12-2013, 16:39:55
Tabusin e valisit
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-12-2013, 22:38:00
boren qe bie...
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: erlehta ne 14-12-2013, 06:34:28
Dritat  e qytetit  :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2013, 14:59:38
Erresiren e grilave
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 16:10:13
i gru tu kullot delet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: the king ne 14-12-2013, 18:11:32
Qeka  plaka  ime  :S

Jan  lop  apo dele ?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 14-12-2013, 19:20:11
dele o Kingo dele.. :)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2013, 05:34:15
Nate dhe boren qe bie.....
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2013, 07:32:18
Punaqin
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-12-2013, 13:37:30
Nate dhe boren qe bie.....

Tipke me i bukri ishe ke fotot  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2013, 13:41:00
Tipke me i bukri ishe ke fotot  ;)

me seksi do thoja une  ;)
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 27-12-2013, 13:52:13
tepke
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 27-12-2013, 13:52:38
Tipi..zgjohu boll fjete  :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 27-12-2013, 21:52:10
Qiellin dhe dritat e pemes
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ness uno ne 27-12-2013, 23:16:07
robte qe behen gati  te nisin  turnin e trete
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2013, 01:20:53
me seksi do thoja une  ;)
po qe te dyja keni te drejte e dini apo hic... :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 28-12-2013, 13:41:09
po qe te dyja keni te drejte e dini apo hic... :P

po sigurisht qe e dime pse kot flasim

te ka pri kurbeti zi dreqo te ka pri :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 28-12-2013, 16:22:40
LOL LOL
Mu kujtu ajo konga
te mashtron ajo lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-01-2014, 20:07:26
po sigurisht qe e dime pse kot flasim

te ka pri kurbeti zi dreqo te ka pri :P
ec na bej nje vizite pime nje kafe bejme icik thashetheme e ktheu prp

. Lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 08-01-2014, 22:53:43
U mo tirke po tall sumatricen me ne atdhetaret ti?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Lisa ne 09-01-2014, 05:09:16
Te gjithe Shtetin komshi ......
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Shej ne 09-01-2014, 22:00:42
ec na bej nje vizite pime nje kafe bejme icik thashetheme e ktheu prp

. Lol

ja prit sa te marr pamporin LOL
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 09-01-2014, 22:55:13
Do i biesh adriaktikun mes per mes me tren mi?
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: flutur ne 29-01-2014, 12:59:27
Qiellin qe po hapet
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: erlehta ne 25-03-2019, 06:38:13
Harabela qe cukisin ne vazo e sorra qe flutorojne.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-03-2019, 15:22:47
Nje anije qe po ankorohet ne port, oqeani qe zbardh nga dallget, dhe ca njerez qe ecin rruges te kerrusur nga i ftohti . :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Monique ne 25-03-2019, 15:23:29
Diellin qe po shkelqen ....o zot sa me pelqen kjo koha kshu, as ngroft e as ftofte lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-05-2019, 09:25:06
Kohen qe eshte per ibret jalem :(
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: M A X ne 06-05-2019, 10:33:11
Dimer ne maj. Ktu te une 7-8 grade aktualisht temperatura.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Mishel............... ne 06-05-2019, 10:45:00
Dimer ne maj. Ktu te une 7-8 grade aktualisht temperatura.

E dhane qe keshtu do behej...nje dimer ne pranvere :P
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-05-2019, 22:21:40
Njerezit si miza... edhe une qe pretendoja se vuaja nga lartesia shoh tere dengla nga kati I 52 lol
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 06:56:48
Kohen e keqe sot
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Parloté ne 07-06-2019, 10:13:51
Mjegulla që ikin për t`i lëshuar vend diellit.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Passion ne 07-06-2019, 10:24:38
  [ You are not allowed to view attachments ]  

Tani  ndodh. :)
S'kam dritare . :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Gjumashi ne 07-06-2019, 10:35:18
Mos na provoko tani ti, shife ky.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Parloté ne 07-06-2019, 10:37:29
E unë te arushat e bardha dhe pinguinët  :(

Ika nga këtu une  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Passion ne 07-06-2019, 10:43:41
Mos na provoko tani ti, shife ky.

Duhet me promovu bukurite e vendit tone. :D

Do ta bej ne mynyre te vazhdueshme,te mos thojne s'ben Shqiperia.

Te thojne s'bejne shqiptaret (ok).  :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 10:46:01
Shi
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Passion ne 07-06-2019, 10:51:39
Shi

https://m.youtube.com/watch?v=w40ushYAaYA

Dmth je happy ? :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2019, 19:35:14
https://m.youtube.com/watch?v=w40ushYAaYA

Dmth je happy ? :D

Happy jam shi e pa shi une 😁🤗🤗
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: erlehta ne 07-06-2019, 20:45:02
  [ You are not allowed to view attachments ]  
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2019, 18:41:51
Vetem shi gjithe diten
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2019, 23:51:25
Fishekzjarre :D
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2019, 23:54:22
Nga dritarja e makines tani... trafik sa te duash..😁🤓
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Cami ne 22-06-2019, 17:48:52
Danubin njerin nga.lumenjet me te gjate ne Evrop
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Charlie ne 25-06-2019, 11:52:21
Nuk kam dritare per momentin :D nuk po shoh asgje.
Titulli: Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-08-2019, 23:59:01
Nuk kam dritare per momentin :D nuk po shoh asgje.
..kujdes kur te marresh sapunin :P