×

Cila eshte faqa e pare qe hapni kur futeni ne internet....

Cila eshte faqa e pare qe hapni kur futeni ne internet....

· 49 · 1367

 • Postime: 75
Invisible Girl
#25 ne: 09-08-2012, 07:23:56
Google, Email, Fb

 • Postime: 1288
Pasion
#26 ne: 05-10-2012, 11:47:09
T'ndryshme ... tash qe disa dit kam pas www.telegrafi.com per shkak te GJND mirpo masi esht kry me sukses at'her t tjera youtube/argetohu/zemra/chokolata. me rend

Mbyll :)

Nder me te begatat faqe dikur :S

 • Postime: 12738
Mishel...............
#27 ne: 07-10-2012, 23:50:11
faqe pune....faqet e tjera i kam  online ne cdo cast ne cel. duke  fillu msn.gtalk..viber.wh atsapp etj

 • Postime: 5
Lostinmymind
#28 ne: 11-10-2012, 13:53:41
fisbuku LOL

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#29 ne: 11-10-2012, 14:06:11
Blank..

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#30 ne: 17-02-2013, 01:30:44
fisbuku LOL

facebook-ut i kane ngelur vetem edhe nje vit......nuk do te ekzistoje me, besomeni

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#31 ne: 17-02-2013, 01:35:57
Mua s'me pelqen fb s'kam por me pelqen te replikojme ty.
ballkan web,shqiptarja.com,edhe juve te  dashur .

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#32 ne: 12-03-2013, 14:20:37
Ballkanweb

 • Postime: 1288
Pasion
#33 ne: 12-03-2013, 23:18:57
Skype .

Fb e direkt chess online . :)
Me pas gjithe andresat e forumeve qe jam rregjistruaar :P(ato andresa qe mbaj mend)! :)

 • Postime: 88
 • Gjinia: Mashkull
KleantR
#34 ne: 12-03-2013, 23:35:16
Blogu im. Shoh njehere statistikat dhe nese ka ndonje mesazh,pastaj vazhdoj me faqet e tjera...

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 13-03-2013, 07:18:13
Google chrome

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#36 ne: 13-03-2013, 13:29:36
nitro shqip

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 13-03-2013, 13:38:56
nitro shqip

ishte emision i lezetshem

me pelqyen te treja vajzat ..sidomos ajo Sara

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#38 ne: 13-03-2013, 13:43:33
une e shoh cdo ,dite me clodhin

 • Postime: 12738
Mishel...............
#39 ne: 13-03-2013, 13:48:49
perdite skam nerva...por pasi ma sygjeruan pashe disa episode ....ajo me Tunen ishte e papare

kendshem

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#40 ne: 13-03-2013, 14:52:36
shiko ate   Miss  Pavarsia dhe teli i keputur

 • Postime: 12738
Mishel...............
#41 ne: 13-03-2013, 14:57:45
shiko ate   Miss  Pavarsia dhe teli i keputur

po e shoh

o Lume te marrte Lumi

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#42 ne: 13-03-2013, 14:59:56
te sugjeroj dhe Jam pa pune dhe vishem firmato

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#43 ne: 13-03-2013, 16:15:22
Kohen e fundit;

1.Krenaria.com
2.Gazetaexpress.com
3.ZeriYt.com

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#44 ne: 22-03-2013, 20:55:37
Sara's Show - 77 - Dheneset e lajmeve lufte per karrige.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#45 ne: 23-03-2013, 21:12:01
Thumb - 88 - Si te gjuajme "banane" ne Facebook.

 • Postime: 46
 • Gjinia: Femer
NYCTR87
#46 ne: 25-03-2013, 22:47:41
Faqja e Big BARDHIT  :P

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#47 ne: 25-03-2013, 22:58:59
Ne net mobile futem pergjithesisht dhe ishte instagram

 • Postime: 46
 • Gjinia: Femer
NYCTR87
#48 ne: 25-03-2013, 22:59:46
Ah po dhe instagramin 24/7