×

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145841

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145841
guest8255
ne: 09-06-2006, 08:28:48
tani do doja te isha me personin qe kaq shume e dua.
guest11984
#1 ne: 09-06-2006, 09:42:44
ohu ti capkene sqenke mire... :D
Un do te doja te kisha i pishin ktu para ene te bij gelldum  mrena :D :D

 • Postime: 296
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#2 ne: 09-06-2006, 09:46:20
tani do doja te isha me personin qe kaq shumë e dua.

Edhe une si ju kam deshiren e njejte  :X :X

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 09-06-2006, 17:00:32
Edhe une  :) :)

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#4 ne: 10-06-2006, 06:30:07
Do doja ti mbyllja syte tani dhe te ikja diku large ne nje ishull te panjohur ku dielli do te me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#5 ne: 10-06-2006, 06:54:10
Te isha ne plazh  :D
guest8255
#6 ne: 10-06-2006, 08:43:10
per momentin skam asnje deshire.

 • Postime: 12210
Lefter
#7 ne: 10-06-2006, 09:47:39
Do doja ti mbyllja sytë tani dhe te ikja diku largë ne një ishull te panjohur ku dielli do të me ngrohte shpirtin...   :-[ :) :)

Edhe une.... :D..
Do te deshiroja te jem diell.... :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#8 ne: 10-06-2006, 10:08:09
Te bej Karate  :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#9 ne: 10-06-2006, 10:13:53
kush do dali vullnetar/e te beje karate me Bernin?  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#10 ne: 10-06-2006, 10:59:03
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D


......... apo s'e bej edhe peshk......  :D :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#11 ne: 10-06-2006, 13:08:27
... te isha ne Viene :-[ :engjell:

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#12 ne: 10-06-2006, 16:07:49
Te isha ne Parma...

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#13 ne: 10-06-2006, 16:17:03
te kisha krahe dhe te fluturoja, si ai karakteri i filmit X-Men: The Last Stand, qe pashe mbreme ;)

 • Postime: 296
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#14 ne: 10-06-2006, 16:20:37
Te isha ne Gjeneve  :)

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#15 ne: 10-06-2006, 21:48:11
Te isha ne disko  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#16 ne: 11-06-2006, 03:12:12
Te isha nga Vila 1 (Charl's Bistro) te Blloku me nje shokun tim te ngushte...
guest8255
#17 ne: 11-06-2006, 06:45:55
ti telefonoj dikujt.

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#18 ne: 11-06-2006, 15:23:58
te isha me ate qe e dua me se shumtiiiiiiiiiiiiii ii

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#19 ne: 11-06-2006, 15:51:47
ooooooo ME ME ME ME ME!!!!!! :D

......... apo s'e bëj edhe peshk......  :D :D

Ti mua tme besh Peshk :D

 • Postime: 50
 • Gjinia: Mashkull
Gjeniu I Vogel <3
#20 ne: 11-06-2006, 22:27:41
Te ha akullore !!!  :D :D
Eshte shum vape  :-)

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#21 ne: 11-06-2006, 23:29:53
Te kisha dike ne kete linje te beja dy pare muhabet (?)
guest8255
#22 ne: 12-06-2006, 07:42:00
edhe une kete deshire kam se mbeta vete. :(

 • Postime: 5966
SmiLey
#23 ne: 12-06-2006, 18:09:08
te kisha nji pistolete se vallaj kisha shku ne një zyre nesër qe ne pikë te mengjesit e ia kisha numeruar ne lule te ballit disave :@

yes, i sound like a terrorist :d (but only when ppl disappoint me badly :S)
guest8255
#24 ne: 13-06-2006, 08:04:34
 te iki ne Torino, ah sa shume do doja te isha atje tani...