×

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145855

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145855

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#100 ne: 11-07-2006, 14:16:48
Te dal te bej nje xhiro tani se u freskua pak koha

 • Postime: 5966
SmiLey
#101 ne: 11-07-2006, 16:45:45
te shkoj tani per nje buble bath :P perpara se te shkoj te fle gjum: :-[

 • Postime: 12210
Lefter
#102 ne: 11-07-2006, 16:48:43
Km nje deshire po smuj me tregu.... :D

 • Postime: 5966
SmiLey
#103 ne: 11-07-2006, 20:31:42
Doctor Adhamudhi ka keshilluar: krrejeee... qe te shpetosh! LOL :P
guest8255
#104 ne: 12-07-2006, 01:46:40
te mos kete ndodhur nje keqkuptim me dike.

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#105 ne: 12-07-2006, 05:41:08
te iki ne shpi

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#106 ne: 12-07-2006, 06:00:43
te isha ne nje vend me te mire se ketu ku jam  ;)   :D(dmth) jashte zyres

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#107 ne: 12-07-2006, 07:39:06
tani te isha pran shpirtit tim.ta perkedhelja ta perqafoja ta................. ..........(te tjerat i dini vet ju)
guest8255
#108 ne: 12-07-2006, 09:07:52
ehhhhh edhe une doja te isha prane shpirtit tim, ose te pakten sa ta shihja se me ka marre malli  :(
guest11984
#109 ne: 13-07-2006, 02:33:32
te isha ne gjume :(...se vdiqa
guest8255
#110 ne: 13-07-2006, 03:17:36
e kam njecik te komplikuar une deshiren sot
guest11984
#111 ne: 13-07-2006, 03:54:14
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:  cfare mund te deshiroje nje capkene sot,kur dita eshte me diell,e  bukur....?
un mendoj se si fillim nje leng portokalli te shtrydhur,pastaj pak masazh,pastaj te shkoje nga pishinat,te baje pak banjo dielli ;)
pastaj nga dreka te shohim,nor,ale qe dreka duhet te jete e shishme e servirur ne tabaka ne nje dyshek ne pishine  

he capkene ti lexova mendimet :) ;)  hmmmmm: hmmmmm:  :perqafim :perqafim :D :P
wiliams
#112 ne: 13-07-2006, 05:36:46
hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:  çfarë mund te deshiroje një capkene sot,kur dita është me diell,e  bukur....?
un mendoj se si fillim një leng portokalli te shtrydhur,pastaj pak masazh,pastaj te shkoje nga pishinat,te baje pak banjo dielli ;)
pastaj nga dreka te shohim,nor,ale qe dreka duhet te jetë e shishme e servirur ne tabaka ne një dyshek ne pishine  

he capkene ti lexova mendimet :) ;)  hmmmmm: hmmmmm:  :perqafim :perqafim :D :P
...ke harruar darken..pas darken..eh moj anna..vazhdo e plotesoj mendimet..

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#113 ne: 13-07-2006, 06:28:35
Te nis te bej nje byrek  :D ( me vajti mendja de)

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#114 ne: 13-07-2006, 06:30:54
Deshira e momentit


tju perqafoj te gjitheve  :perqafim

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#115 ne: 14-07-2006, 09:45:51
o anna ta bej une masazhatorin?! LOL
wiliams
#116 ne: 16-07-2006, 11:56:15
Te jem afer dikujt..dhe ti "thosha" vetem nje gjysem fjale.. ;)

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#117 ne: 19-07-2006, 13:21:40
Te kisha sorelinen time te vogel ketu  :(  
Shpirti i motres  :perqafim :perqafim

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#118 ne: 20-07-2006, 10:44:32
Ti bie me nje grusht atij plere polic qe me vuri sot gjobe.   :@ :@ :@

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#119 ne: 20-07-2006, 11:00:45
Të kisha një ekspres këtu përpara... ehhh.

U pa puna, po bëj një kafe filter!  :-)

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#120 ne: 21-07-2006, 17:18:10
Të me iki dhimbja e fytit :(

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#121 ne: 21-07-2006, 19:09:41
leng qepe rrusho.......ne shqiperi e kan pas lene qepen tere naten ne uje dhe e pinin esell ne mengjes (nje te ben shume mire per shendetin dy te besh gargara te sheron dhimbjet e fytit) po eshte shume e shpifur ne shije
Ha nje kavanoz me mjalt dhe po i pate te qelbezuara hajde se ta fut Lisa jote gishtin me sode buke deri ne rryl te fytit e te ti plasi mire e mire...ne mengjes behesh qiqerr ;)  :D

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#122 ne: 22-07-2006, 06:05:36
Te jem pak me e qete  :(
guest11984
#123 ne: 22-07-2006, 06:12:28
pse ca ka lali vockel

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#124 ne: 22-07-2006, 08:17:21
leng qepe rrusho.......ne Shqipëri e kan pas lënë qepen tërë naten ne ujë dhe e pinin esell ne mëngjes (një te bën shumë mirë për shendetin dy te besh gargara te sheron dhimbjet e fytit) po është shumë e shpifur ne shije
Ha një kavanoz me mjalt dhe po i pate te qelbezuara hajde se ta fut Lisa jote gishtin me sode buke deri ne rryl te fytit e te ti plasi mirë e mirë...ne mëngjes behesh qiqerr ;)  :D


oi  moj xhane  e piva   ...po si e piva thuaj..... :( :(
 :perqafim