×

Deshira e momentit

· 8647 · 145657

Deshira e momentit

· 8647 · 145657

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#125 ne: 22-07-2006, 08:30:15
ska problem po he se çudia me e madhe tre dit zgjat maximumi fundja fundit.kshu qe edhe kjo do kaloje
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#126 ne: 22-07-2006, 08:32:05
une kam nje jave   ky thote tre dite :P

 :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#127 ne: 22-07-2006, 08:36:09
po pri dhe tre dit e pra se do te kaloje.
e lexova ne lajme:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#128 ne: 22-07-2006, 09:04:34
Tani u bera shume mer nerva,po sdi kujt tja nxjerr inatin,deshira e momentit eshte qe te vije ndonje ketu ne bar kafe dhe te zihem,qe te shfryj inatin une.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#129 ne: 22-07-2006, 09:15:59
e si thua ia nisim bashk? hmmmmm:
apo me mir jo se jemi patriote dhe sia vlen te zihemi bashk. :) :)
me mir e zgjidhim problemin qe ke sesa te zihemi. ;)
he si thu? :lule
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#130 ne: 22-07-2006, 09:17:41
Mos me thuaj patriote ti mua  :@ ti flet si nga veriu.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#131 ne: 22-07-2006, 09:24:25
jo me çar veriu.
ndoshta te foluren e kam prishur po jam puro KORçAR.
te pakten keshtu e ndjej veten
skam pse te genjej asnje
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#132 ne: 22-07-2006, 09:28:13
e mire fol si korcar se ta cava ballin  :@
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#133 ne: 22-07-2006, 09:32:38
mire si te duash tine.
e si do e leme ate punen e inatit tend?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#134 ne: 22-07-2006, 09:47:43
te kem nja 3 milion €ne konton time
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#135 ne: 22-07-2006, 09:53:53
ouuuuuuu sa pak kerkon ti more te keqen.
po sgjete ndonje deshire tjeter ti more?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#136 ne: 22-07-2006, 09:55:52
mirë si të duash tine.
e si do e lemë atë punën e inatit tënd?

ja tja fus njehere murit me koke  >< ><
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#137 ne: 22-07-2006, 10:07:07
e po tani u qetesove?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#138 ne: 22-07-2006, 10:07:44
Sikur te me bente dikush nje masazh tajlandez tani se ndihem si i plakur. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#139 ne: 22-07-2006, 10:08:16
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#140 ne: 22-07-2006, 10:08:48
Sikur te me bënte dikush një masazh tajlandez tani se ndihem si i plakur. :D
leri masazhet ti po lexo mesazhet private.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#141 ne: 22-07-2006, 10:16:29
ouuuuuuu plasen mesazhet ketejaaaaaaaa
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#142 ne: 22-07-2006, 10:21:09
leri masazhet ti po lexo mesazhet private.

lale, masazhi nga mesazhi dallojn vetem me nje shkronje. :D


ouuuuuuu plasen mesazhet ketejaaaaaaaa

Epo c'te te bejm ty qe nuk mund te dergosh mesazhe. :D LOL  Sidoqoft, e rregullove lale apo jo?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#143 ne: 23-07-2006, 17:03:31
te me zgjohet ky gjumashi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 165
Vështrusja
#144 ne: 23-07-2006, 21:14:37
Te isha ne Vlore.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#145 ne: 24-07-2006, 03:15:05
te isha me dike
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#146 ne: 25-07-2006, 17:19:47
Te perqafoja mamin  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#147 ne: 26-07-2006, 13:53:11
Kam nje deshire,por se tregoj se ka shum minorene verdall... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#148 ne: 27-07-2006, 06:04:38
eh sa i ruhesh ketyre gjerave ti   :D

Te isha ne plazh tani une  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#149 ne: 03-09-2006, 16:15:13
Smund tju tregoj deshiren qe e kam se ka shum minorene verdall... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super