×

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145854

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145854

 • Postime: 12210
Lefter
#25 ne: 13-06-2006, 11:16:29
te kisha nji pistolete se vallaj kisha shku ne një zyre nesër qe ne pikë te mengjesit e ia kisha numeruar ne lule te ballit disave :@

yes, i sound like a terrorist :d (but only when ppl disappoint me badly :S)


Deshira ime e momentit eshte  qe ti tregoj kesaj siper  se gjethmon me ke lene prshtypjen sikur te jesh terroriste.... :D

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#26 ne: 13-06-2006, 13:58:29
:D

dëshira ime e momentit është qe ndeshja e sotme Brazil - Kroaci te perfundoje 3-0 për Brazilin  ;)
Capkenja
#27 ne: 13-06-2006, 14:13:00
te isha atje ku jane ca dhe te isha me ate qe do te ishte atje!

 • Postime: 5966
SmiLey
#28 ne: 13-06-2006, 14:52:25

Deshira ime e momentit është  qe ti tregoj kësaj sipër  se gjethmon me ke lënë prshtypjen sikur të jesh terroriste.... :D


nice niiiiiiice :P
me pëlqen kur mendojne disa kshu :d

ika se filloi ndeshja :O

dëshira e momentit, te fitoj Brazili :-*... ec atyyyy  :urra: :urra:

 • Postime: 244
Kathy
#29 ne: 13-06-2006, 16:23:31
Deshira e momentit, te shihja nje shokun tim te vogel qe tani eshte rritur.
guest11984
#30 ne: 13-06-2006, 17:14:37
do doja te ish  ne krevat duke enderruar..po he te lini ju e? :D :D :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#31 ne: 21-06-2006, 22:23:50
Te kisha mundesi te shkoja ne nje qytet tjeter nja 4 ore larg (?)
guest8255
#32 ne: 22-06-2006, 05:55:54
deshira ime eshte te isha tani tek nje shoqe ne kete moment dhe deshira qe do kem ca ore me vone eshte te fitoje ITALIA.

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#33 ne: 22-06-2006, 06:31:06
deshira ime eshte tani qe te mos kishin ndodhur ato gjera qe kane ndodhur dje

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#34 ne: 22-06-2006, 06:40:11
ej cfar ka nbothuer dje se sdikam gjë me tregoni pak hmmmmm:
hahaha eshte gje personale

 • Postime: 304
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#35 ne: 22-06-2006, 06:41:12
une do te doja qe oret te ktheheshin mbrapa dhe te jetoja dhe njehere ato kohe qe kam pas kaluar me te dashuren time por,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :(
guest8255
#36 ne: 22-06-2006, 08:39:05
te mos isha kaq e merzitur dhe te me rregullohej ky problemi qe me doli :( :( :(
guest8255
#37 ne: 22-06-2006, 08:46:38
nuk mund te ta them por eshte nje gje  shume e keqe :( :( ah sa do doja qe cdo gje te rregullohej.

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#38 ne: 22-06-2006, 09:02:37
se ti nuk din me i ndihmue goces, capkenes i ndihmoj kur nuk ndihet mire vetem une  :)
guest8255
#39 ne: 22-06-2006, 09:08:56
flm dragon :)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#40 ne: 22-06-2006, 09:09:33
sps capkene per ty gjithqka bej :)

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#41 ne: 30-06-2006, 11:06:03
Te jem ne Prizren  
guest11984
#42 ne: 30-06-2006, 11:08:06
e mi valdoente...shume e mallengjyer sot ti e?

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#43 ne: 30-06-2006, 11:10:50
e mi valdoente...shumë e mallengjyer sot ti e?

Qfare te bej moj Ana nganjehere njeriu mallengjehet si shume  :S
guest11984
#44 ne: 30-06-2006, 11:17:32
ke te drejte,,,,,po sot me ca rasti ishte.
uroj te kete qene i mire :)

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#45 ne: 30-06-2006, 11:20:57
ke te drejtë,,,,,po sot me ca rasti ishte.
uroj te këtë qenë i mirë :)

Nuk eshte as rast i mire e as i keq.Por shpresoj te behet me mire ne te ardhmen
guest8255
#46 ne: 01-07-2006, 02:28:13
te beja nje udhetim neper Europe.

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#47 ne: 01-07-2006, 08:33:44
Te ndiqja capkenen nga pas  :D
guest8255
#48 ne: 04-07-2006, 13:48:13
me gjithe qejf lepurushe, shoqeri dua :D :D

tani per momentin dua vetem te me fitoje Italia
Capkenja
#49 ne: 05-07-2006, 03:58:25
Te isha ne El dhe te jepja nje puthje te shpejte atyre dy syve qe me mungojme kaq shume

Dreqi e mori sa me ka marr malli per te !