×

Deshira e momentit

· 8647 · 145656

Deshira e momentit

· 8647 · 145656

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#50 ne: 05-07-2006, 04:11:25
Të ndiqja capkenen nga pas  :D

te vij dhe una me ju ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#51 ne: 05-07-2006, 04:14:48
sigurisht moj, pse pyet kot. Hajde nisemi neser? LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#52 ne: 05-07-2006, 04:19:41
epo mire,po mbush trasten sot una....un do marr litar qe te bajme ngjitje ne shkemb edhe ca carcafe qe ti perdorim per parashuta kur te hidhemi nga shkembi qe kemi ngjitur LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#53 ne: 05-07-2006, 04:26:20
LOL LOL shume mire, une do marr ca veshje polumbaresh qe te bejme ndonje xhiro ne ndonje det, kurse lepurushja le te marre ate gomarin se na duhet per transport LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#54 ne: 05-07-2006, 04:32:14
Te kisha krahe e te flututuroja
Te gjithe nga lart ti shikoja

Te luaja me rete e pergjumura
Aty ku rrezet e diellit ndjehen te humbura

Detet dhe oqeanet ti trazoja
Me dallget e tyre realitetin ta ndryshoja.......... ....

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#55 ne: 05-07-2006, 04:43:41
wow wo wow ow o wowow wow
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#56 ne: 05-07-2006, 05:29:25
te kisha nje tjeter te me perdorte pc'ne se me dolet syte.

a dhe shefin mos ta kisha ne zyre :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#57 ne: 05-07-2006, 05:52:48
LOL LOL LOL LOL
goxha deshire paske ti :P :P :P
ore po nuk pate pc-n ti me ca do na nderoje neve e?
do na vije neper shpija? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#58 ne: 05-07-2006, 06:24:47
pse jo?

dhe ajo nje deshire e madhe eshte per mua.(per mos me thene enderr :D )
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#59 ne: 05-07-2006, 06:37:25
Ehhh ...sikur te ...lere se nuk po e them fare.. hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#60 ne: 07-07-2006, 06:15:05
Te kaloja nje dite ne ishujt e Karaibeve sepse qe heren e fundit me lane shume pershtypje......... ...... :-)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#61 ne: 07-07-2006, 06:27:24
shume paske bredhur ti sterio b. ;)

un dua vetem te me kaloje gripi se nuk durohet :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#62 ne: 07-07-2006, 06:31:55
ME VJEN KEQ QE GRIPI TE KA PRIVUAR NGA SHUME GJERA ANA
MGJTH KA DICKA PER TA LARGUAR SHPEJT DHE PA PASOJA ;)thith pak bar miu nga hundet dhe per 5 minuta nuk do ndiesh me asgje.
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOLLOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#63 ne: 07-07-2006, 06:37:44
te flija tash  pagjume: pagjume:  :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#64 ne: 07-07-2006, 07:47:26
Te behem zog e te fluturoj....... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#65 ne: 07-07-2006, 07:55:07
te mos nisem neser per ne Durres
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#66 ne: 07-07-2006, 07:57:04
të mos nisem nesër për ne Durrës

Te mos nisesh....

ah te isha une ne vendin tend  
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#67 ne: 07-07-2006, 07:59:19
O Erlehta e di cke ti rri mos u lodh fare,se shkoj un ne vendin Belinees
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
wiliams
#68 ne: 08-07-2006, 12:32:10
Te dale e para anna..ne garen e veshtire dhe te lodhshme..te llafazanes me te madhe te forumit.. :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
capkenia korcare
#69 ne: 08-07-2006, 12:36:13
te rregullohet koha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#70 ne: 08-07-2006, 13:10:51
Të dalë e para anna..ne garen e vështirë dhe te lodhshme..te llafazanes me te madhe te forumit.. :perqafim
goxha deshire paske...
un dua te plotesohet deshira e wiliamsit LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#71 ne: 08-07-2006, 13:13:19
te iku ne han ...... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 0
 • Gjinia: Femer
rebelja~mistrece
#72 ne: 08-07-2006, 13:15:01
të vijë Kingia ne vete :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#73 ne: 08-07-2006, 13:30:44
ta push pak annen .... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#74 ne: 08-07-2006, 13:37:18
te  jem  pran xhanit tim  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super