×

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145856

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145856

 • Postime: 12210
Lefter
#75 ne: 08-07-2006, 13:54:38
Deshira e momentit ..... sdu ma asigjo ma shum..... :D

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#76 ne: 08-07-2006, 13:57:51
:P :P :P :P
guest11984
#77 ne: 08-07-2006, 13:58:49
Po ti re lefto ca pate
upupupu  cme ka gjet mua sot,asnje sqenka ne terezi :S :( :(

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#78 ne: 08-07-2006, 14:01:01
anna mos u merzit se ka dhe me keq :D

se me Lefton merrem une, dmth une ja di diagnozen :D LOL
guest11984
#79 ne: 08-07-2006, 14:02:52
po he kinge ku ishe me pare :P :P :P
po ti erdhe ne vete i her te te pys ty un i her?  :D  :perqafim :perqafim

 • Postime: 12210
Lefter
#80 ne: 08-07-2006, 14:10:39
Po ca muj me pas me shum nga deshirat te gjitha i kam para syve,,,,Dmth plus Kinge  ketu sdu ma shum una joooo... :P
guest11984
#81 ne: 08-07-2006, 14:23:46
epo kte deshire rregulloje me kingen vete ti :P

 • Postime: 12210
Lefter
#82 ne: 08-07-2006, 14:25:42
Jo du me rregullu para popullit... :P..Se  po me la Kinge  du me gjet njo tjeter ne vend.... :D
guest11984
#83 ne: 08-07-2006, 14:28:00
epo he de se po ju shikojme :P :P :P :D

 • Postime: 12210
Lefter
#84 ne: 08-07-2006, 14:34:36
Po he de afrohu me afer se larg je mbet.... :D...Se mduket kjo na iiku.... :P
guest11984
#85 ne: 08-07-2006, 14:43:01
ashtu me duket edhe mua :D

 • Postime: 12210
Lefter
#86 ne: 08-07-2006, 14:48:22
Epooo hajde ti hapim letrat.... :D
guest11984
#87 ne: 08-07-2006, 14:50:21
po he re se na vdiqe,hapi i here e mire edhe rrim rehat ti edhe ne :P :P :P :D

 • Postime: 12210
Lefter
#88 ne: 08-07-2006, 14:52:57
Uhaaaaaaaaa po i hapa une letrat jam i keq ne loje nuk kam meshire... :P..Te gjithve qe ju kam hapur  kan humb  lojen.... :D..a je e gatshme  :P
guest11984
#89 ne: 09-07-2006, 03:43:11
po....ne....da..... oui.....si.....si.. ....ja......yeah,do ma gjuhe te tjera????
pooooooooo :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#90 ne: 09-07-2006, 10:20:10
po ti e dashke te humbesh me zor mi goc.:(
guest11984
#91 ne: 09-07-2006, 10:46:57
EJ E LASHE ATE LOJEN TANI,SE E PRANOJ HUMBJEN :)
TO
TANI DO KISHA VETEM NJE DESHIRE TA KTHEJA CA KOHEN MBRAPA,OSE MOS TE KISHIN EKZISTUAR FARE KETO 7-8 MUAJT E FUNDIT....KJO ESHTE AJO QE DO TE DESHIROJA TANI

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#92 ne: 09-07-2006, 10:51:47
paske kaluar nje periudhe te keqe kto 7-8 muaj me duket.
guest8255
#93 ne: 10-07-2006, 03:42:13
une vetem 1 muaj dua te kthehesh mbrapa, ah sa mire do ishte.

nejse, per momentin kam deshire te iki ne drejtim te paditur :D :d

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#94 ne: 10-07-2006, 04:46:13
Mos kjo cupa do kete bere ndonje krim ketu brenda forumit: hmmmmm:.
Po e ndjek policia kriminale e forumit ndaj kerkon qe te ike ne drejtim te paditur.

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#95 ne: 10-07-2006, 05:00:23
jo jo,mund te jete dhe hera e fundit qe kane shfryre instiktet e turpshme,qe i denon zoti :D

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#96 ne: 10-07-2006, 07:11:08
Te ndaloj shiu
wiliams
#97 ne: 10-07-2006, 08:01:36
EJ E LASHE ATE LOJEN TANI,SE E PRANOJ HUMBJEN :)
TO
TANI DO KISHA VETEM NJE DESHIRE TA KTHEJA CA KOHEN MBRAPA,OSE MOS TE KISHIN EKZISTUAR FARE KETO 7-8 MUAJT E FUNDIT....KJO ESHTE AJO QE DO TE DESHIROJA TANI

...ore mos ka pesuar ndonje gje anna..dhe nuk dime gje..se keto fjale qe ka thene duken si fjalet e fundit te saj..perpara se te pije helmin..?
guest8255
#98 ne: 11-07-2006, 10:04:44
nuk pi helm ore jo ti ca thua. Une kam deshire te bej nje xhiro deri sa te me lodhen kembet.

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#99 ne: 11-07-2006, 10:40:19
ne keto momente qe eshte ora 17.00 " Te fle pak gjume"  gjum: