×

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145842

Deshira e momentit

Vizitor · 8647 · 145842

 • Postime: 12210
Lefter
#8625 ne: 10-01-2014, 16:50:57
He mo na i trego ku rdi ndoshta  te ti plotesojme.... :D :D :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#8626 ne: 10-01-2014, 20:05:31
He mo na i trego ku rdi ndoshta  te ti plotesojme.... :D :D :D

5 bomba dore, 3 kallep c4 2 tomson 4 kallashe dhe kusurin bereta 7mm :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8627 ne: 10-01-2014, 20:08:13
Tani tu ngref per artileri ty mi..tashi qe u vu moraturiumi per armet

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#8628 ne: 10-01-2014, 20:29:42
edhe 1 skaf dhe 1 apash se harrova :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8629 ne: 10-01-2014, 23:53:16
Me skafin je ok...zgjidh modelin

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8630 ne: 25-03-2019, 06:44:02
Te behemi serish si me pare e te plasnin llogjet e Kavajes 😂😂

 • Postime: 260
Monique
#8631 ne: 25-03-2019, 10:52:36
Te behemi serish si me pare e te plasnin llogjet e Kavajes 😂😂

Avash avash do behemi , ndoshta jo si dikur...por pa llogje sdo rrime :P

Deshira ime ....te rikthehet intensiteti i ketij forumi ..si dikur

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8632 ne: 25-03-2019, 14:54:11
Po nuk me erdhi Mishel ketu s.'ka se kjo Monique si rob serioz em duket e nuk besoj se do me ece muhabeti. :P :P

 • Postime: 260
Monique
#8633 ne: 25-03-2019, 15:22:21
Po nuk me erdhi Mishel ketu s.'ka se kjo Monique si rob serioz em duket e nuk besoj se do me ece muhabeti. :P :P


po ti provoje njehere , se e kam bere te mire :P , hej  bela

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8634 ne: 25-03-2019, 15:24:05

po ti provoje njehere , se e kam bere te mire :P , hej  bela

Ca ke bo mire ca ke bo . :D

 • Postime: 260
Monique
#8635 ne: 25-03-2019, 15:24:36
 :D :D :D :D :D :D


majr or taj

deshira ime , te loz ping pong :P

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8636 ne: 25-03-2019, 18:38:39
Te rikthehen ca antare ketu . ;)

 • Postime: 260
Monique
#8637 ne: 29-03-2019, 07:58:10
Te jem sic jam tani..edhe per pak :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8638 ne: 03-04-2019, 13:53:28
Te rikthehen ca antare ketu . ;)

ehhh zor se :P

edhe une kete deshire kam :)

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8639 ne: 03-04-2019, 20:04:35
Une sa bera reklame diku hengra ban te perhershem. LOL
Me iku dem nje user keshtu qe dua demshperblim . LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8640 ne: 04-04-2019, 07:47:21
Hahahahgaga ja se te jap userin tim e futu lol
Po ku e ke cu diplomacine ore :P

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8641 ne: 04-04-2019, 08:46:30
U shtofshin te dashurumit 😁

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8642 ne: 04-04-2019, 08:47:57
Po kjo nga tr erdhi mi lool

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8643 ne: 04-04-2019, 08:49:40
He me ca kishe, nuk te pëlqen 😂😘
Po lexova de, qe shume cifte po ndahen...e thashe hej o Zot shtoj dashurine robve 😁

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8644 ne: 04-04-2019, 08:51:43
Hhahahaha e o mire se cikle jete jane, ti mos u impakto :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8645 ne: 18-07-2019, 11:27:13
Do doja qe vetem zhgenjim mos jete emri im nder buzet e tua......

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#8646 ne: 20-08-2019, 01:48:27
o zot ..prap me paska tradhetu me duket ><