×

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 72732

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
ne: 28-06-2006, 12:47:19
Tash mu kujtu kjo tema, dhe thash ta hap njeher se e kam pas te preferuar.

Hajde njeher ti poshte, ca ke me thon per mu?
« Editimi i fundit: 10-02-2007, 04:26:51 nga SwEeTNeSs »

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#1 ne: 28-06-2006, 13:12:04
une them se ti me ke ber DJ ne dasmen tende
ky larte eshte nje djal o urt qe edon chakie chanin :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#2 ne: 28-06-2006, 16:11:59
ky larte eshte nje djale i mire qe e do shume capkenen :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#3 ne: 28-06-2006, 16:24:19
ky lart eshte shkenctari i vetem i  forumit tone qe ene e duam shume hahahahah

 • Postime: 4261
Charlie
#4 ne: 28-06-2006, 16:56:28
kjo larte yll eshte  :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#5 ne: 28-06-2006, 17:12:43
Ky lart eshte meteor. LOL LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#6 ne: 28-06-2006, 17:48:14
ky larte  eka hapur kete tem LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#7 ne: 28-06-2006, 17:49:14
Ky lart shkrojti i pari. :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#8 ne: 28-06-2006, 17:50:38
ky larte eshte per mu nje shok ( i mire ) :P

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#9 ne: 28-06-2006, 17:57:48
ky larte eshte shume i rrezikshem keni kujdes :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#10 ne: 28-06-2006, 17:59:42
ky larte e din se kend e kam dashnore une :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#11 ne: 28-06-2006, 18:01:57
Ketij larg i tregova ken e kam te dashur, a ky nuk me tregon. :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#12 ne: 28-06-2006, 18:04:28
qfare ta tregoj une ty o ti larte kend ekam dashnore???
ky larte e ka emrin bekimi :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#13 ne: 28-06-2006, 18:11:55
per ket larte e di se ka nje dashnore ........(do ta na ftosh ne darsem hmmmmm:)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#14 ne: 28-06-2006, 18:15:07
por ti je i fetuar si VIP o ti larte pormos u mundo me shkencue se qfare veture ka me qene ajo e nuses :D se nuk e gjen :P
guest8255
#15 ne: 29-06-2006, 11:33:32
ky lart eshte dragoni per te gjithe ju qe nuk e njihni, dhe eshte cun i mire, nuk ka te share. Dikur  ka qene DJ pastaj na u be dragua.Tani ka ndermend edhe te martohet. He doni me per dragonin?

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#16 ne: 29-06-2006, 11:34:50
kjo larte po dika shume per mue :D
guest8255
#17 ne: 29-06-2006, 11:40:36
ehuuu sa te tjera di une per kete lart :D :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#18 ne: 29-06-2006, 11:41:42
thuj te gjithe o ti larte qa di per mu :P
guest8255
#19 ne: 29-06-2006, 11:44:33
jo te gjitha jo se disa jane sekret. edhe dicka tjeter, ky lart nuk di per mua asnje gje :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#20 ne: 29-06-2006, 13:17:08
Kjo lart eshte yll me 8 cepa. :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#21 ne: 29-06-2006, 13:19:04
ky lart eshte shok i mire, i besueshem, e mban fjalen qe e jep dhe... alltan bre eshte alltan. nr 1 i forumit.
respekte bekim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#22 ne: 29-06-2006, 13:20:42
Ky eshte i vetmi qe me njeh ashtu si jam. LOL LOL


Respekte vlla

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#23 ne: 29-06-2006, 13:21:50
falemnderit vlla, respekte edhe per ty.

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#24 ne: 29-06-2006, 16:44:22
Shume shume i mire  :perqafim
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-04-2020, 11:54:39
nga Poshnjari
Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 03-02-2020, 12:56:18
nga M A X
Disa nga gjuhët kryesore programuese dhe shpjegimi i tyre

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 02-02-2020, 20:25:11
nga M A X
Lodhja emocionale - Disa arsye

Nisur nga M A XRubrika PsiSoc

Postimi i fundit 22-12-2019, 23:34:16
nga M A X