×

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 72734

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#125 ne: 02-07-2006, 09:46:26
Kjo larte eshte nder ma te mirat. :perqafim :perqafim

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#126 ne: 02-07-2006, 09:53:31
ky lart mire fare :D
guest8255
#127 ne: 02-07-2006, 12:51:32
kete edhe une si te tjeret nuk e njoh.......... per momentin :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#128 ne: 02-07-2006, 12:53:31
nuk e di , por me duken te gjithe ultra,,,
guest8255
#129 ne: 02-07-2006, 12:56:43
ky lart eshte tifoz i tirones :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#130 ne: 02-07-2006, 13:00:40
 hmmmmm: kam qene jam dhe do te jem deri sa te mbyll syte , kam shku ne stadium qe 5 vjec , i kam pas gris pantallonat neper hekurat rrethues te stadiumeve per te hyre pa leke , dhe kam luajtur disa vite me te rinjte e tirones , por ti moj capkene , me ke je ?>???? :perqafim

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#131 ne: 02-07-2006, 13:02:36
me skenderbeun me duket????????????
guest8255
#132 ne: 02-07-2006, 13:05:14
Me Skenderbeun jam :D :D
Tifoze tamam jam me Juventusin dhe Italine.

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#133 ne: 02-07-2006, 13:07:43
pu pu pu me ata qe bejne pazare ndeshjesh , ska kete vit juvja ne seri c c c c c c c c c c c , por keni nje alternative tjeter capkene , eshte dhe siena qe ka bluzen gati njesoj me juven keshtu qe beni tifo kete vit per sienen :perqafim
guest8255
#134 ne: 02-07-2006, 13:15:30
me sienen bej tifo vete ti se une nuk e tradhetoj juven time. E kam si shpirt :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#135 ne: 02-07-2006, 13:17:52
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D hahahahahaaaaaaaaaa aaaaaa ke ajo do te perfundoni , dhe shiko se te kam shkruar nje gje shume te bukur aty ke ika mirupafshim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#136 ne: 02-07-2006, 15:36:08
Ky marolsi esht tirons me tapi. :D Djal i mir, qefli per futboll e femna. Dhe, thot do llafe per Juven qe me knaqin shpirtin. :D :D :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#137 ne: 02-07-2006, 15:38:44
kte siper e kemi me  italine.
gjynaf i shkreti :D

 • Postime: 4261
Charlie
#138 ne: 02-07-2006, 15:39:26
po  ti  lart  mos  u  mundo  me  see  Italia  do e  qoj  kupen  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#139 ne: 02-07-2006, 15:41:22
do e çoj ne podium ta ngreje gjermania :D :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#140 ne: 02-07-2006, 15:43:05
haha ...ky  lart  gabohet  shum ....vetem Brazili ka  mund  ti  beje diqka Italise ...keto tjerat jan  si  tepih LOL per  te

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#141 ne: 02-07-2006, 15:44:02
Ky nxjerr flori nga goja.

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#142 ne: 02-07-2006, 15:44:30
hahaha

ku ka me brazil mo???????

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#143 ne: 02-07-2006, 16:01:38
ky lart shume po qesh :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#144 ne: 02-07-2006, 16:03:45
ky siper tu fluturu ne hapesire(perdore me ajnshtajnin) :D :D :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#145 ne: 02-07-2006, 16:11:05
ky lart e nje ajnshtajnin :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#146 ne: 02-07-2006, 16:15:06
ky lart e kuptoi qe e kam pat ne ushtri ajnshtajnin LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#147 ne: 02-07-2006, 16:26:49
ket lart nuk e njoh ...........prej shqipris hmmmmm:

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#148 ne: 02-07-2006, 16:32:38
ky lart nuk e di qe jam shqipetar nga berati un :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#149 ne: 02-07-2006, 16:48:11
Ky lart qenka beracak. :D
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-04-2020, 11:54:39
nga Poshnjari
Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 03-02-2020, 12:56:18
nga M A X
Disa nga gjuhët kryesore programuese dhe shpjegimi i tyre

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 02-02-2020, 20:25:11
nga M A X
Lodhja emocionale - Disa arsye

Nisur nga M A XRubrika PsiSoc

Postimi i fundit 22-12-2019, 23:34:16
nga M A X