×

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 72554

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#275 ne: 08-07-2006, 16:32:48
edhe ti ke nje mace me duket hmmmmm:
guest8255
#276 ne: 09-07-2006, 02:54:13
mos je gje korcar ti? :D
guest11984
#277 ne: 09-07-2006, 03:14:26
kjo lart eshte shume e mire ;)

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#278 ne: 09-07-2006, 10:26:48
ehde ti lart gjithashtu je shum e mire

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#279 ne: 09-07-2006, 10:28:08
kete lart se njof fare

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#280 ne: 09-07-2006, 10:28:42
mos je gjë korcar ti? :D

po korçar jam.

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#281 ne: 09-07-2006, 10:31:19
këtë lart se njof fare

pusho se te erdha.mashtrus :@
guest8255
#282 ne: 10-07-2006, 02:27:52
qe eshte korcar e di, me shume jo

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#283 ne: 10-07-2006, 09:53:47
Qe eshte si yll e di une, tjeter gje jo :D :D :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#284 ne: 10-07-2006, 11:19:45
rrofsh e njish. :perqafim
per te tjerat ku di un ça doni ju me shum.
pysni  :)
guest8255
#285 ne: 11-07-2006, 09:21:10
e kishte per mua komplimentin  ai ore :P :P LOL LOL
ky me duket se e ka emrin nertil?

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#286 ne: 11-07-2006, 09:25:26
po ashtu e kam.  :)
emer i bukur apo jo? :P
guest8255
#287 ne: 11-07-2006, 09:29:31
shume i bukur :)

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#288 ne: 11-07-2006, 09:34:24
rrofsh.
edhe ti nick te bukur ke.besoj se edhe emrin ashtu e ke
guest8255
#289 ne: 11-07-2006, 09:37:58
capkene e kam edhe emrin une kurse mbiemrin korcare. Keshtu e kam dhe ne pashaporte LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#290 ne: 11-07-2006, 09:40:53
perderisa thua qe kam emrin çapkene ska nevoje te thash mbiemrin se ajo kuptohet qe eshte korçare :) :P
guest8255
#291 ne: 11-07-2006, 09:45:32
ti e kupton se e korcar vete :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#292 ne: 11-07-2006, 10:01:43
E kam thene gjithmon.... Keto korcaret me jan ber fiksim...... :D :D :D :D
guest8255
#293 ne: 11-07-2006, 10:06:38
jo se nuk jane te mira fiksimet ore, ki kujdes. Po ske faj kaq te mire sa jemi ne korcaret....... LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#294 ne: 11-07-2006, 10:09:44
kjo nuk e din se vetem gocat jan te mirat, se meshkujt jane katastrofe fare. :D
guest8255
#295 ne: 11-07-2006, 10:15:37
posi ti , cuna si korcaret nuk ka. Edhe ata elbasanllinjte i kam qejf une. po ti ca je apo e ke sekret?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#296 ne: 11-07-2006, 10:20:54
Un jam aty afer teje, mjafton te kalosh kufirin, ose te kalosh liqenin me not. :D :D
guest8255
#297 ne: 11-07-2006, 10:26:40
po nga elbasani je ore?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#298 ne: 11-07-2006, 10:28:43
Kjo qenka "tape" ne gjeografi. :D Nga Struga goce. :D
guest11984
#299 ne: 11-07-2006, 10:30:28
he ja se erdhi elbasni,tju baje vizite kuptohet:)
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-04-2020, 11:54:39
nga Poshnjari
Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 03-02-2020, 12:56:18
nga M A X
Disa nga gjuhët kryesore programuese dhe shpjegimi i tyre

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 02-02-2020, 20:25:11
nga M A X
Lodhja emocionale - Disa arsye

Nisur nga M A XRubrika PsiSoc

Postimi i fundit 22-12-2019, 23:34:16
nga M A X