×

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

Disa fjale për anetarin/en paraprak/e

· 3782 · 72567

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#150 ne: 02-07-2006, 16:49:38
Ky llafazani LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#151 ne: 02-07-2006, 16:52:23
ja mbeshtes kesaj larte LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#152 ne: 02-07-2006, 16:53:44
Ma marrshit te keqen qe te dy........ LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#153 ne: 02-07-2006, 16:56:23
i mbajtsh per vete LOL LOL LOL LOL
guest8255
#154 ne: 03-07-2006, 01:51:14
ky po ma shan Bekimin LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#155 ne: 03-07-2006, 03:27:26
JA DHE NJE AVOKATE  LOL LOL LOL
guest8255
#156 ne: 03-07-2006, 03:32:10
e gjete tamam LOL jam avokatja e popullit LOL LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#157 ne: 03-07-2006, 03:35:28
mire avokate si profesion po e popullit pse duhet te jeshe.

goce ska me lufte partizane dhe komandante me pushke te ndryshkura
 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#158 ne: 03-07-2006, 13:58:42
ky lart djale i mire :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#159 ne: 03-07-2006, 14:02:12
ku e di ti? :D :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#160 ne: 03-07-2006, 14:09:35
ky larte nuke di qe une e di qe ky larte eshte djale i mire

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#161 ne: 03-07-2006, 14:12:38
o ti larte mo jafut kot :D

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#162 ne: 03-07-2006, 16:28:42
po ti lart mos fole me bukur kshu:P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#163 ne: 03-07-2006, 19:01:46
o ti aty siper me ler rehat sta kam ngene

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#164 ne: 04-07-2006, 09:50:14
Epo s'esht me ngera kjo oune mor djal ^o) po more pjes ketu do presesh mendime nga c'do kush ^o)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#165 ne: 04-07-2006, 10:03:18
ai siper ketyre dyve eshte shoku ime :D


P.S me te vertet ore

 • Postime: 150
 • Gjinia: Femer
Perla
#166 ne: 04-07-2006, 10:06:33
Ky siper meje ,mbase mund te jete dhendrri i prinderve te mij,ku i dihet  :-[ :-[

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#167 ne: 04-07-2006, 10:08:03
kjo siper do ma marri shpirtin me te puthura mu :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#168 ne: 04-07-2006, 10:08:20
pse ke moter tjeter ti ? sa her do martohesh ti perla? :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#169 ne: 04-07-2006, 10:10:35
o marolso po i kam fut punet ne vije mo burr ca ben kshu ti.
na ler i cop ven neve me be naj nuse :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#170 ne: 04-07-2006, 10:12:33
 hmmmmm: me fal plako ishte thjesht nje shaka :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#171 ne: 04-07-2006, 10:13:47
ok ateher te ftoj ne dasem :D

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#172 ne: 04-07-2006, 10:15:57
me gjithe qejf....
guest8255
#173 ne: 04-07-2006, 13:11:49
djale shume i mire eshte ky :)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#174 ne: 04-07-2006, 13:20:26
kjo siper eshte goce e sjellshme  :perqafim :perqafim
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-04-2020, 11:54:39
nga Poshnjari
Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 03-02-2020, 12:56:18
nga M A X
Disa nga gjuhët kryesore programuese dhe shpjegimi i tyre

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 02-02-2020, 20:25:11
nga M A X
Lodhja emocionale - Disa arsye

Nisur nga M A XRubrika PsiSoc

Postimi i fundit 22-12-2019, 23:34:16
nga M A X