×

Djemte e ZY ne ankand

Djemte e ZY ne ankand

· 609 · 17635

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 24-12-2007, 00:30:43
Besoj se kjo eshte nje gje me shume rendesi qe ka ngelur pa u bere ketu. Qe tani djemte kane mundesine te veteofrohen ne nje ankand te hapur dhe femrat te zihen me njera-tjetren :D kush e kush te ofroje shifren me te madhe ne menyre qe ta beje per vete djalin apo djemte (nese ndonjera ka deshira poligamike :P ).
Atehere po e filloj une duke vene cmimin fillestar per veten time prej 39,39 cent :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#1 ne: 24-12-2007, 00:49:54
Ohohohoooooooo, tema ime e preferuar. Tani do transferohem këtu, e do fle këtu. Rrofsh Max-o, te keqen gjyshi i mbeskes :D

Mqs është teme për djemtë, do e provoj njëherë fatin si plak qe jam,

Xha Milo - 40 cent

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#2 ne: 24-12-2007, 01:57:21
Hahaha...edhe pse rregullat e mbas ankandit nuk i kam shumë te qarta :D......nejse: oferta fillestare për mua vazhdon me shumen minimale simbolike prej 10 euro(pranohen dhe valuta te tjera, si dhe ar dhe gurë te çmuar) :D.....
Vajza...mos nguroni...... :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#3 ne: 24-12-2007, 02:24:25
Rujuni mos u bleje ndonje gay... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#4 ne: 24-12-2007, 11:01:34
Beko sa e ke çmimin ti LOLGoca unë për vete e kam çmimin e lart mirpo për juve do të jem ne dispozicion gratis :D e tani se kush ofron me shumë atu e gjitha varet nga ju :D
izmina
#5 ne: 24-12-2007, 11:48:55
Per hapesin e temes 1000000000000000000 000000000 $$$$$$

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 24-12-2007, 12:25:20
Kjo "anonimja" :P e filloi mire, por besoj se ka akoma potencial hapesi i temes per t'u vleresuar edhe me shume :D

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#7 ne: 24-12-2007, 12:29:24
Rujuni mos u bleje ndonjë gay... :D
Hahaha e madhe kjo.

Une ofroj 50 cent per te gjithe ata qe jane ne ankand.

 • Postime: 1580
sorelina
#8 ne: 24-12-2007, 16:39:41
40 Cent per Charlin :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#9 ne: 24-12-2007, 18:44:06
cmimi im: nje karroqe miser, se kam lopen pa grazhduar nga ajo LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#10 ne: 24-12-2007, 20:21:30
Max, ruju nga xhelozia lali se te paska rrit cmimi ca si teper. LOL LOL


Sa per vete....shitem me pjese. :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#11 ne: 24-12-2007, 20:56:18
40 Cent për Charlin :D

100 Cent nga une per Charlin

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#12 ne: 24-12-2007, 23:04:51
Shume posht keni rene ore djeme. Cjane keto cmime ofenduese?
   Xhaxhai, vetem cmimin e fillimit e ka 100E(krahasuar me Ju),per ndryshe, mos me ngrini nga krevati fare :-[

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#13 ne: 24-12-2007, 23:38:33
uuuuuuuuuuuu ok zemra

1000Euro per Charlin

 • Postime: 4261
Charlie
#14 ne: 25-12-2007, 01:50:35
Sorelina jep me shume ose ika :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#15 ne: 25-12-2007, 14:01:22
500 dollar kanadez per shqiptarmistrec

 • Postime: 1580
sorelina
#16 ne: 25-12-2007, 15:00:17
Sorelina jep me shumë ose ika :D

OOooo dhe aq teper i ke LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#17 ne: 25-12-2007, 15:39:28
Ok une ika te tjetra :D pastaj mos thuja o cfare i bera vetes :P

 • Postime: 1580
sorelina
#18 ne: 25-12-2007, 15:56:18
uuu ik ore ka pak, pse eshte problem per djem keshtu LOL  :D

 • Postime: 4261
Charlie
#19 ne: 25-12-2007, 16:01:33
Ka ama si une qe te do nuk ka asnje :D

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#20 ne: 25-12-2007, 16:12:18
Mos fol me kaq bindje Charli :D ;)

... Nderhyna mirë unë këtu mi Soreline ? :D

 • Postime: 4261
Charlie
#21 ne: 25-12-2007, 18:59:36
Jo nuk ke nderhy mire edhe mos me nderhyje me rreth sorelines more vesh :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#22 ne: 25-12-2007, 19:04:11
Deri tani ne doren time ke mbetur Charlie...

 • Postime: 4261
Charlie
#23 ne: 25-12-2007, 19:07:31
Me duket se poo ta shofim se ca do behet :D nese nuk ka kanditate te tjera erdha ke ty :D

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#24 ne: 25-12-2007, 19:13:02
Jo nuk ke nderhy mirë edhe mos më nderhyje me rreth sorelines more vesh :D


Une te fola ty qe mos flasesh me kaq bindje :D , dhe per punen e  nderhymjes, pyeta Sorelinken jo ty :D ;).

Marim mendimin e saj, nqs nderhyna mire apo jo