×

Djemte e ZY ne ankand

· 591 · 12170

Djemte e ZY ne ankand

· 591 · 12170

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#100 ne: 03-01-2008, 15:56:01
une e kapa...po thash ti bie aty ku te dhemb :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#101 ne: 03-01-2008, 15:56:14
ke provuar ne enderr..ma ha mendja LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#102 ne: 03-01-2008, 15:56:56
Cheke duroj cfaredo dhimbje te kujdo permase :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#103 ne: 03-01-2008, 15:57:49
mram..tan naten bashke ishim, kur u qova n'mjes...po mdhimshin dhamt :D   edhe pse se kishe me mu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#104 ne: 03-01-2008, 15:58:59
Cheke duroj çfarëdo dhimbje te kujdo permase :D
mire mire :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#105 ne: 03-01-2008, 15:59:15
ke ngrene ndonje gje te keqe :D
jo jo..kam deshmi dje kam qene diku tjeter mos u mpref aq keq :D

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#106 ne: 03-01-2008, 16:00:09
i kam tìmpreft n'menyr natyrale :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#107 ne: 03-01-2008, 16:01:10
kushedi si kafashon ti..sikur ske pare mish me sy :D

ehhe do iki ne atdhe...do nxjerr ndonjeri ndonje foto ketu apo si e keni hallin :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#108 ne: 03-01-2008, 16:03:13
paskan plas paparacet edhe n'forum... :D

bo bo do m'boj namin Lisa...si kam bo hala petllat :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#109 ne: 03-01-2008, 16:04:05
ai...ti paske frike re shoku....ta thashe fol mos u dridh shprehu cke :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#110 ne: 03-01-2008, 16:05:54
është tu mu krujt koka :D desha me than ..hunt
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#111 ne: 03-01-2008, 16:06:28
cila  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#112 ne: 03-01-2008, 16:07:24
njeri jam, jo perbindesh :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#113 ne: 03-01-2008, 17:42:35
C'are je tu bo mer pallosh ...hec mer but*- perjasht ketu ti hajde ....Pare nuk ka iher se me ke lon pa petlla do punsh dhe nje jave tjeter per falas ...more vesh apo jo ....
Hajde ulu iher ketu perdhe dhe me ferko pak kembet ....leqe merr i legen me uje te xet e mi laj icik...
Hec luj......Mos e zgjat
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull
Raldushi
#114 ne: 03-01-2008, 17:45:24
thuj te mi lajn edhe mu  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#115 ne: 03-01-2008, 18:59:00
kushedi si kafashon ti..sikur s'ke pare mish me sy :D

ehhe do iki ne atdhe...do nxjerr ndonjëri ndonjë foto këtu apo si e keni hallin :D
cilen pjese e do ne foto.apo komplet hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#116 ne: 04-01-2008, 00:06:02
C'are je tu bo mer pallosh ...hec mer but*- perjasht këtu ti hajde ....Pare nuk ka iher se me ke lon pa petlla do punsh dhe një jave tjetër për falas ...more vesh apo jo ....
Hajde ulu iher këtu perdhe dhe me ferko pak kembet ....leqe merr i legen me ujë te xet e mi laj icik...
Hec luj......Mos e zgjat
Heeee, te pelqeu...ej me ty e kam....pse mi zgurdullon syt :D,  bo bo qenka shkref goca huj....se paskam dit se jam kaq ekspert per ferkim komsh :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#117 ne: 04-01-2008, 00:08:20
njesh ishe njesh po hik e me bej i cop buke me gjalp e recel mos fol shume ....se nuk ka ardhe 1 qershori akoma :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#118 ne: 04-01-2008, 00:12:53
vetem me reqel...se gjalpi na duhet per pune t'jera :D..menoje mire...ta boj ne me gjalp un :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#119 ne: 04-01-2008, 00:14:23
Boje me karafil ne me gjalp ...care te thash une vetem me recel apo me gjalp edhe me recel....pse me lodh iher nuk mor vesh ........
Hec me se po dal po te blej i kuti te modhe me vazeline :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#120 ne: 04-01-2008, 00:19:12
mire, si t'thush ti..vetem vazelinen, tlutem, zgjidhe si per vete :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#121 ne: 04-01-2008, 00:23:46
Une nuk kom ce du vazelinen do dal te blej nje si puna jote por jo kaq shume te lodh sa ti :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#122 ne: 04-01-2008, 00:30:45
a e shef qa nodh kur nuk e ven presjen......deshe me than: jo nje qe te lodh kaq shume sa ti... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#123 ne: 04-01-2008, 01:06:19
jo, jo une thash ate qe kisha per te thene :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#124 ne: 04-01-2008, 01:10:01
dmth un qenkam lodh?! mire...po petllat, t'pelqyn? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super