×

Djemte e ZY ne ankand

Djemte e ZY ne ankand

· 609 · 14401

 • Postime: 23162
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#150 ne: 02-07-2008, 00:57:26
Ka ndonjë te lodhme t'me bleje mua te lodhmin? :D

LOL

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#151 ne: 02-07-2008, 01:06:51
 LOL LOL,,,,,i shkreti Bekim,,,as fal nuk e merr kush,, :D

 • Postime: 4224
Charlie
#152 ne: 02-07-2008, 01:11:23
Eshte i lodhun prandaj :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#153 ne: 02-07-2008, 08:46:03
E ti a nuk je aa??<,, :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#154 ne: 02-07-2008, 18:36:04
Talluni me fukarane ju, talleni. :D
mishel
#155 ne: 02-07-2008, 18:44:24
Talluni me fukarane ju, talleni. :D


hajde ore se te blej une dhe bashke bejme nje dyshe te lodhme fare ahahahhaa

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#156 ne: 02-07-2008, 18:48:57
Aq te lodhun sa jemi ne, s'do mundemi te vishemi e te zhvishemi fare, si puna Gjeneral Llukut. :D
mishel
#157 ne: 02-07-2008, 18:55:32
e kush me u vesh ...arritje modhe thuj me u zhvesh dashke ne me u vesh ti hhahahaha

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#158 ne: 02-07-2008, 18:57:02
mish omi tradhtare ee ske faj ti jo faj kam un
mishel
#159 ne: 02-07-2008, 19:02:25
ehh cme ka gjet mu as ne virtual nuk rri dot pa burre zamani hahahahhaa


po ik o mistrec ik me ler te livadhis ca se me je me bere me keq se ai qe kam ne real life hahahahhaha

(Shaka)...

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#160 ne: 02-07-2008, 19:04:24
ok livadhis e qet pa merak ika

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#161 ne: 04-07-2008, 19:44:14
shume dobet, shume dobet, ju femrat e ktushme sja paskeni haberin fare per bisnes :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#162 ne: 04-07-2008, 19:46:02
o cheke te duhen leke qe te blej dikush :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#163 ne: 04-07-2008, 19:47:24
ti po qe ja paske haberin :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#164 ne: 04-07-2008, 19:48:28
une cheke ja kam por me duket e kam blere nje iher,,pasna harru krejt me duket :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#165 ne: 04-07-2008, 19:50:55
u futke ne ankand per sport dmth?!...mire, mire po kujdes mos ngresh nai gjymtyr(doren) gabimisht :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#166 ne: 04-07-2008, 19:52:10
hahha gjymtyret i kam ding ,,,,por po merzitem per ty qe mbete beqo :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#167 ne: 04-07-2008, 19:54:22
Beqo ka lezet bukuroshe, sepse bredh qoshe e me qoshe :D
sidoqofte me behet qejfi edhe per ju te martuarat :D

hudhuni pra... :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#168 ne: 04-07-2008, 19:58:03
ha ha ... :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#169 ne: 04-07-2008, 19:59:21
 LOL LOL,,e di ti qe bossi eshte diku ketu verdalle,,,dhe nuk mundem te blej shume persona mezi e bleva ate une,, :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#170 ne: 04-07-2008, 20:10:41
E paç me jete, po leju rradhen te tjerave tani :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#171 ne: 04-07-2008, 20:15:06
nuk po shoh gje une,,,nejse ika por pasi te iki mbyllet tema sepse jane marue paret LOL LOL

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#172 ne: 30-09-2008, 19:35:44
paske blere shume edhe per komshiet me duket :P

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#173 ne: 30-09-2008, 19:37:59
Aq sa me duhet ;)

 • Postime: 2161
Grens(Wiliams)
#174 ne: 30-09-2008, 19:40:11
shume te dashke,hallall :P
 

Djemte eksitohen nga....

Nisur nga Capkenja

Postimi i fundit 11-07-2012, 00:33:47
nga Mishel...............